Szukam mmo

napisz coś więcej odnoście wymagań to może ci coś więcej podpowiemy, wolisz 3d czy rzut izometryczny? Open PVP czy tylko w wybranych strefach? Otwary świat czy instancjonowany? granie solo czy w party? jaki masz sprzęt?

3D, pvp obojętnie, open world, obojętnie czy w party czy solo
Mój sprzęt:
i3 9100f
gt 730
8gb ramu

procek jeszcze daje rade ale grafika masakra, moze star wars old republic albo star trek, lord of the ring online, grafika straszna padaka więc nie poszalejesz, rozumiem że planujesz wymienić na cos z serii gtx 3000 ?

w tym roku zamierzam na 1660s

1660 teraz to już słaby średniak, lepiej dołożyć według mnie nie opłacalny po 1500 chodzi. w tym roku wyjdzie 3050ti który będzie w podobnej cenie lub trochę wyżej z wydajnością co najmniej 30% wyższa + wspracie dla Ray tracing którego 1660 nie ma

obecnie tak, zobaczymy jak będzie z cenami za np. pół roku

A jak się sprawy mają z ArcheAge? Słyszałem że to też fajna gra

za pół roku podejrzewam ze 1660 będzie po 1200 a 3050ti po 1600.
AA mi osobiście się nie podoba. Z tego co wiem trzeba dużo grać żeby coś osiągnąć a do wieloletnich graczy i tak nie dobijesz. Jest tu kilku fanbojów którzy Ci powiedzą że to najlepsza gra na świecie. Puki sam nie sprawdzisz nie dowiesz się czy Ci pasuje. Na twój sprzęt i wymagania polecał bym ci LOTRO stary tytuł ale jak Cie grafika nie zrazi to całkiem grywalny jest. A tak to wymiana grafiki i czekanie na premiery 2021 bo na tej nie pograsz w nowości.

z f2p przychodzi mi do głowy Neverwinter jeśli lubisz świat Dnd i Faerun. Głowna fabuła oraz ogranie wszystkich dotychczasowych modułów do dziesiątki godzin gry + setki godzin grindu, daily i weekly questów, dungów, wbijania reputacji i odblokowywania endgamowych setów i enchantów. Oczywiście za realną gotówkę można sobie progres przyspieszać. Nie wiem jak obecnie ale kiedyś działało kilkanaście polskich gildii, zarówno tryhard jak i casual.

Guru jebany baiter, naprawdę zabij 15 wilków to w cholerę ciekawy quest. Do tematu, spróbuj któregoś runescapa.

Ja polecam geforce now tylko musisz mieć dobry net do niego dzięki tej aplikacji pograsz w black desert i inne mmo nie zalerznie jaki komp i jak grafika sam tak przeszedłem cyber punka oraz inne gry.

Po co mu Geforce new, nie napisał że ma słabego kompa

LOTRO, Neverwinter Online, Star Trek Online, Star Wars: TOR (jakbyś chciał płacić to najniższy abonament na rynku 30 PLN - za pierwszą wpłatę dostajesz wszystkie dodatki), Final Fantasy XIV (nie jest F2P ale posiada mega rozbudowany trial który wystarczy na dziesiątki godzin). DC Universe Online - niestety grafika i niektóre mechaniki “trącą już myszką” ale świetny open world (chociaż do “poważnej gry” wymaga zakupienia członkowstwa). Z nowych tytułów możesz poczekać na Bless Unleashed, który pomimo hejtu nie wygląda tak źle (developerzy starają się słuchać graczy PC) lub New World. Pozdrawiam.

medivia.online

Normalnie nawet bym nie napisał, bo nie wiem jaką grę polecić. Do tego wpisu zmusiła mnie jedna rzecz: Sprawdź kiedy można, a kiedy nie wolno używać słowa ‘witam’ w języku polskim, podpowiem że to ten drugi przypadek.

O polonista jakiś czy co;) kto by pomyślał że tacy tu zaglądają:p

Napisał. Jego komputer to definicja słabizny

Tylko ten procesor w połączeniu z 3050Ti będzie zamulał dosyć mocno. Niestety nie obejdzie się bez wymiany procka.

AAU (ok 62 zł jednorazowo ) jest teraz tak skonstruowane, że jak dopiero startujesz, a się przyłożysz to w 3 - 4 miesiące dobijesz do 11 - 12kgs na jednym alcie, a na kilku do 14 -16 kgs, czyli jesteś w elicie. Na jednym alcie to casual, na kilku to hardkorowy gracz.

W darmowym AA to jest raczej niemożliwe, chyba że wydasz ogrom kasy na potki.

3050ti to niską półka że średniaków więc ten procek o ile będzie ograniczeniem to niewielkim. Puki co ta karta nie miała premiery. Jak tylko wyjdzie będzie masę testów porównawczych z różnymi procesorami