Szukam mmorpg na długie lata

Jest gear który można dropnąc,wycraftować np.Bronie z red dragona, Gear z library,Erenory.Jest tego trochę ale wygląda na to że nie dotrwałeś do tego momentu gdzie byłoby ci to potrzebne, ponieważ wyżej wymienione części wymagają większego pokładu gsa i golda.

Dobra już nie broń tak tego AA lepiej idź graj w tą swoją grę xD nie widzisz oczywistej oczywistości? Gość wyraźnie napisał, że szuka gry w której zdobywa się coraz lepszy Gear np. na Dungeon’ach / Rajdach itd. Więc po co przekłamujesz rzeczywistość, że w AA jest coś takiego. Setu z Biblioteki nikt nie robi, Erenory to nie sama Biżuteria? Zresztą nie ważne, przecież tam masz jeden Gear który Progressujesz a jego takie coś nie interesuję.

Ojezu tu też ludzie naciągają na AA innych? To, że daliście się wydymać i zapłaciliście za tą “grę” to nie znaczy, że macie innych do tego nakłaniać :slight_smile: WoW pasuje tylko jedyne co to nie ma stricte wojen gildii chyba, że się umówicie gdzieś na ubitej ziemi :smiley: No i huntard może mieć guna.

2lajki

“Dobra już nie broń tak tego AA lepiej idź graj w tą swoją grę xD” Widać tutaj twój poziom wypowiadania się na forum.Czytać jeszcze umiem ale chciałem go poprawić ponieważ znajdują się takie przedmioty które można wydropić i są w end-game.Też dziwię się że masz niby problem że polecam AA, gdzie ty polecasz mu grę która nawet nie wyszła na EU. Później będzie płacz że wyjdzie dopiero za kilka lat albo że okażę się typowym p2w koreańskim shitem :slight_smile:. Ale wtedy pewnie znajdziesz sobie kolejne mmo którego będziesz bronił rękami i nogami. Wszystko jest okej dopóki wszyscy dobrze piszą na temat twojej ukochanej giereczki.

1lajk

Hmm czy naciągam ciężko powiedzieć.Wiadomo że start gra miała fatalny i w sumie nie jest jakoś perfekcyjnie bo wiele błędów wychodzi na światło dzienne. Ale jeśli pominąć kwestie Gamigo i XL to AA jest warte spróbowania bo ma wiele ciekawych mechanik :slight_smile:. Dobra alternatywa jeśli ktoś nie może się przemóc do Wowa

Nie o to chodzi, po prostu zachowujesz się jak typowy FanBoy i chyba wszyscy już z tego beke kręcą, spójrz na to realistycznie chociaż raz. Sam grałem i bardzo sobie chwalę ogólnie grę. Gdyby były jeszcze takie prawdziwe Dungeony / Lochy i jakieś Epickie Rajdy to pewnie sam bym dalej grał w AA. Bo nawet dla mnie jako gracza stricte PvP musi być jakieś fajne PvE czasami jako odskocznia a w AA niestety tego nie znajdziemy taka prawda. Obstawiam Open Betę Lost Ark max do pół roku, grałeś w ogóle? Widziałeś z jakim rozmachem ta gra jest zrealizowana? Gdyby wszystkie gry mmorpg były z taką pasją robione to świat graczy mmo byłby piękny. Bronię gier dopóki jest czego bronić tak było z Aion’em w którego grałem od 2009 a z którego zrezygnowałem na rzecz Lost Ark. Możesz zobaczyć moje ostatnie wypowiedzi. Kiedyś broniłem Aion’a bo był najlepszy a teraz wszystkim odradzam, bo to jak się zmienił jest po prostu ahh szkoda gadać. Peace

1lajk

Jeśli chodzi o Lost Ark i system jaki jest na RU to gwarantuje, że u nas będzie ostry P2W albo podobny system co w Black Desert czyli Pay 2 Progress. To będzie podobna gra jak AAU gdzie musisz robić non stop daily questy a jeśli opuścisz jakiś dzień juz czujesz ze masz w plecy. Jedynie co dobre to , że jest to gra typowo drużynowa gdzie wymaga super zgrania na raidach bo z PUGiem idzie sobie żyły podciąć :slight_smile:

1lajk

w lost ark można robić tylko 3 daily questy dziennie co zajmuje kilkanaście minut xD widać grałeś w chuj xD

No cóż rozczaruję cię że jak wbijesz 50 lv to jest tego więcej :slight_smile:

1lajk

Chłopie nie szukaj niczego, bo tak serio nie ma żadnej dobrej gry pasującej do twoich kryteriów poza jedną. Jest to oczywiście World of Warcraft, wszystko na na wysokim poziomie czy to PVE czy to PVP. Jesteś newbie, albo nawet średnim graczem to levelowanie do cap Lvla Ci trochę zajmie, także masz co chcesz. Pvp w tej grze jest świetne, śmiem stwierdzić że jedno z najlepszych. Masz wszystko czego chcesz, brak p2w, dużo klas i ras., rajdy instancje (jedynie brak instancji solo) ale to nie problem, masz podział itemów na klasy jakie chcesz. Na koniec powiem, że levelowanie to jest taki trochę trial tej gry, gdzie zapoznajesz się z fabułą, światem i klasą postaci, a dopiero potem zaczyna się prawdziwa gra, uwierz że żeby wymaksować swoją postać trzeba na serio stracić baaaardzo dużo czasu, cały czas możesz być lepszy. Gra jest warta tego abonamentu, polecam chociaż dobić cap lvl i zobaczyć z czym to się je.

Kwintesencja tego portalu, nie grałem, ale się wypowiem, bo jestem najmądrzejszy.

wbiłem 50 level i nie ma tego więcej masz limit 3 daily questy na dzień i do tego masz kilka weekly questów. Gram na wersji RU to chyba wiem jak to działa ale debile z tego forum jak Adartaer i tiger bedą swoje madrości pierdolić

Najlepsze jest ArcheAge Unchained. Gram ponad 3 lata w AA i ostatnio w AAU i bawię się wybornie. POLECAM :heart_eyes:

ja nie wiem czy ty nawet rozumiesz co ja wcześniej pisałem i o co mi chodzi bo po twoim poście wnoszę że jesteś po prostu idiotą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tylko od razu się wściekasz i wyzywasz

Jakieś rozdwojenie jaźni? Nie wiesz sam co piszesz? Poczytaj “idioto” co napisałeś.

wszystko zależy od tego, jaki gatunek cię wkręci, jedni napiszą LoL drudzy napiszą BDO a tobie i jedna i druga po 2 3 godzinach się znudzi, osobiście gram w DotA 2 ponad 8k godzin oraz World of Warships.

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 24 days.

Ogólnie rynek mmorpg posysa i to bardzo. Grałem we wszystko i polecam tylko wowa, ale nie spuszczałbym sie na nim tak bardzo :stuck_out_tongue: Po prostu nie ma nic lepszego…

2lajki

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.