Szukam mmorpg na długie lata

w lost ark można robić tylko 3 daily questy dziennie co zajmuje kilkanaście minut xD widać grałeś w chuj xD

No cóż rozczaruję cię że jak wbijesz 50 lv to jest tego więcej :slight_smile:

1lajk

Chłopie nie szukaj niczego, bo tak serio nie ma żadnej dobrej gry pasującej do twoich kryteriów poza jedną. Jest to oczywiście World of Warcraft, wszystko na na wysokim poziomie czy to PVE czy to PVP. Jesteś newbie, albo nawet średnim graczem to levelowanie do cap Lvla Ci trochę zajmie, także masz co chcesz. Pvp w tej grze jest świetne, śmiem stwierdzić że jedno z najlepszych. Masz wszystko czego chcesz, brak p2w, dużo klas i ras., rajdy instancje (jedynie brak instancji solo) ale to nie problem, masz podział itemów na klasy jakie chcesz. Na koniec powiem, że levelowanie to jest taki trochę trial tej gry, gdzie zapoznajesz się z fabułą, światem i klasą postaci, a dopiero potem zaczyna się prawdziwa gra, uwierz że żeby wymaksować swoją postać trzeba na serio stracić baaaardzo dużo czasu, cały czas możesz być lepszy. Gra jest warta tego abonamentu, polecam chociaż dobić cap lvl i zobaczyć z czym to się je.

Kwintesencja tego portalu, nie grałem, ale się wypowiem, bo jestem najmądrzejszy.

wbiłem 50 level i nie ma tego więcej masz limit 3 daily questy na dzień i do tego masz kilka weekly questów. Gram na wersji RU to chyba wiem jak to działa ale debile z tego forum jak Adartaer i tiger bedą swoje madrości pierdolić

Najlepsze jest ArcheAge Unchained. Gram ponad 3 lata w AA i ostatnio w AAU i bawię się wybornie. POLECAM :heart_eyes:

ja nie wiem czy ty nawet rozumiesz co ja wcześniej pisałem i o co mi chodzi bo po twoim poście wnoszę że jesteś po prostu idiotą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tylko od razu się wściekasz i wyzywasz

Jakieś rozdwojenie jaźni? Nie wiesz sam co piszesz? Poczytaj “idioto” co napisałeś.

wszystko zależy od tego, jaki gatunek cię wkręci, jedni napiszą LoL drudzy napiszą BDO a tobie i jedna i druga po 2 3 godzinach się znudzi, osobiście gram w DotA 2 ponad 8k godzin oraz World of Warships.

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 24 days.

Ogólnie rynek mmorpg posysa i to bardzo. Grałem we wszystko i polecam tylko wowa, ale nie spuszczałbym sie na nim tak bardzo :stuck_out_tongue: Po prostu nie ma nic lepszego…

2lajki

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 40 hours.

ArcheAge Unchained deklasuje WoWa w każdym aspekcie, ale jako że jest to najbardziej rozbudowane MMOrpg wymaga od graczy co tu ukrywać - zaskoku. Czyli wiadomo, że 80% populacji nie utrzyma się bo nie ogarnie AAU.

Przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałeś bo tylko w kategoriach kabaretowych można oceniać twój wpis.

Znowu ten napaleniec pisze o Archeage? W czym deklasuje wowa? W ilości przerw po kilka dni zaraz po starcie? W bugach? A może w p2w na zwykłym AA? 80 proc populacji się nie utrzyma bo ma w nosie marnowanie czaus w giereczce która jest zabugowana a dodatkowo się w nią nie da grać. Zostaną ci co wsadzili kase i im szkoda. Równie dobrze można grac w metina a i zabawa lepsza niż w tego crapa gdzie masz jeden gear przez całą grę.
Pyknij sobie w WoWa albo przeżywającego renesans metina jeśli masz wybierać AAU

4lajki

Odkopuje zobaczymy co kto poleca na dzień dzisiejszy :wink:

Ty wiesz co ja polecam :stuck_out_tongue: …zapraszam do siebie na temat, mozemy pogadac :stuck_out_tongue:

Guildwars 2