Szukam mmorpg na długie lata

wbiłem 50 level i nie ma tego więcej masz limit 3 daily questy na dzień i do tego masz kilka weekly questów. Gram na wersji RU to chyba wiem jak to działa ale debile z tego forum jak Adartaer i tiger bedą swoje madrości pierdolić

Najlepsze jest ArcheAge Unchained. Gram ponad 3 lata w AA i ostatnio w AAU i bawię się wybornie. POLECAM :heart_eyes:

ja nie wiem czy ty nawet rozumiesz co ja wcześniej pisałem i o co mi chodzi bo po twoim poście wnoszę że jesteś po prostu idiotą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tylko od razu się wściekasz i wyzywasz

Jakieś rozdwojenie jaźni? Nie wiesz sam co piszesz? Poczytaj “idioto” co napisałeś.

wszystko zależy od tego, jaki gatunek cię wkręci, jedni napiszą LoL drudzy napiszą BDO a tobie i jedna i druga po 2 3 godzinach się znudzi, osobiście gram w DotA 2 ponad 8k godzin oraz World of Warships.

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 24 days.

Ogólnie rynek mmorpg posysa i to bardzo. Grałem we wszystko i polecam tylko wowa, ale nie spuszczałbym sie na nim tak bardzo :stuck_out_tongue: Po prostu nie ma nic lepszego…

2lajki

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 40 hours.

ArcheAge Unchained deklasuje WoWa w każdym aspekcie, ale jako że jest to najbardziej rozbudowane MMOrpg wymaga od graczy co tu ukrywać - zaskoku. Czyli wiadomo, że 80% populacji nie utrzyma się bo nie ogarnie AAU.

Przeczytaj proszę jeszcze raz to co napisałeś bo tylko w kategoriach kabaretowych można oceniać twój wpis.

Znowu ten napaleniec pisze o Archeage? W czym deklasuje wowa? W ilości przerw po kilka dni zaraz po starcie? W bugach? A może w p2w na zwykłym AA? 80 proc populacji się nie utrzyma bo ma w nosie marnowanie czaus w giereczce która jest zabugowana a dodatkowo się w nią nie da grać. Zostaną ci co wsadzili kase i im szkoda. Równie dobrze można grac w metina a i zabawa lepsza niż w tego crapa gdzie masz jeden gear przez całą grę.
Pyknij sobie w WoWa albo przeżywającego renesans metina jeśli masz wybierać AAU

4lajki

Odkopuje zobaczymy co kto poleca na dzień dzisiejszy :wink:

Ty wiesz co ja polecam :stuck_out_tongue: …zapraszam do siebie na temat, mozemy pogadac :stuck_out_tongue:

Guildwars 2