Szukam mmorpg (oprócz ESO)

Siemka szukam mmorpg z duża popularnością żeby w endgamie sprawnie wyszukiwać ludzi wsumie to tyle co wymagam i żeby PVE było przyjemne bardziej na tym mi zależy niż PVP.
p2p/b2p/f2p - każde z tych mi podpasuje tylko chciałbym wiedzieć odrazu czy bedzie potrzebne w danym mmo wykupienie subskrypcji jak w ESO(eso+)

Final Fantasy XIV ci podejdzie tylko to jest p2p, masz darmowy trial chociaż gra sie zaczyna dopiero w endgame.

Z bogatym PvE to FFXIV i WoW

Final Fantasy XIV jedyne mmo z tak bogatym End game PVE ale z brakiem PVP :stuck_out_tongue: dlatego dla ludzi solo… Bo o zorganizowaną i obszerną Polską gildię ciężko ze względu na to, że gracze rozrzuceni są po realmach ostro… no i jeśli ktoś wolno leveluje jak ja to przydało by się wiecej PVP albo więcej chętnych na te arenki chociaż a tak to jak masz zamiar w 2 miesiące max wbić lvl i zapierdzielać do end game to polecam no i jeśli nie przeszkadzają Ci gildie angielskojęzyczne ;d
Była jedna Polska ciekawa gildia ale już nie pamiętam który realm i ilu ludzi grało

sam bym w coś takiego pograł…czyli co nie ma kasy nie ma grania ?:frowning:

Ściągam triala FFXIV i zobaczymy jak to będzie dzięki za polecenia :wink:

Ze swojej strony mogę polecić Chronicles of Arcadia.
To Runes of Magic, ale wydawany przez innego wydawcę.
Gra jest bardziej rozwijana, feedback od graczy jest przetwarzany, są częste aktualizacje, i bardzo dobre wsparcie w grze jak i przez support.
Gra jest Free to Play, ilość graczy wyższa niż w normalnym ROM.
Dla nowych graczy oferują szybszy EXP i 80 LV boost na start (opcjonalnie).
https://playernetgames.com/games/chroniclesofarcadia/web/invite_pl

Hej, probuje zagrac ale jak otwieram linka to wywala błąd ze jest problem po stronie playernetgames zeby wejsc na ich stronke

U mnie wszystko działa.