Szukam MMORPG z grindem

Metin2 w party z ItemShopem xD

Albion z discordem znajdziesz gildie, i praktycznie cały czas w party będziesz latał, i tu jest nacisk na tanka, helera, dps i tak dalej…
Nie wiem jak wygląda teraz sytuacja w tej grze ale jak grałem ja to były kolejki żeby wejść do gry

Od tygodnia pykam w Tree Of Savior, są w niej elementy grindu i party. Podoba mi się to, że różne klasy w party mają różne zadania i czuć jako jednostka że coś w nim pożytecznego robisz. Chociaż sam mam dopiero 80 lvl, więc nie wiem jak to później wygląda. Ogólnie polecam przynajmniej poczytać i rzucić okiem.

Cóż… nastawione na party to Albion Online ale też nastawiony na gildie i ally bo bez tego to co najwyżej żółte ;/ … zresztą albion dąży do bycia perełką dla casuali, jeszcze troszkę a zamontują tam autotrackera xD
Tfu casuala !

kal online, bez party praktycznie nie ma szans wbić lvl, jak gridnujesz to 95% czasu w party, najlepiej w pełnym 8-osobowym składzie. Gra jednak ma swoje czasy świetności za sobą, mechanika jest przestarzała, graczy tylu co kot napłakał, gra świeci pustkami, a top 200 graczy trzyma najlepsze spoty na wyłączność. Bez znajomych z wysokim lvl i gearem nawet nie podejdziesz. Szkoda czasu już na tę grę.

strona nie dziala