Szukam MMORPG

Szukam MMORPG w klimacie fantasy/orientalnym. Bardziej taki grindownik pve.
Sprzęt to lenovo y580

Aion

Aion odpada. Nie podoba mi sie ta gra w ogole

Zanim kupiłem kompa do gier to sam parę lat grałem na starym poczciwym lenovo y550, swoją drogą jeśli zacznie Ci się grzać i wiatraczek chodzić głośniej niż normalnie to zanieś go do serwisu, nie zwlekaj, niech przebadają płytę główną, moja się rozpadła na 2 części w końcu - ponoć od przegrzania i to co usłyszałem w serwisie, to że “w lenovo czasem się tak dzieje” i “laptopy nie nadają się do gier” :wink:

Wracając do tematu, wiele na tym sprzęcie nie pójdzie. Pamiętam, że w tamtych czasach zagrywałem się w League of Legends, Path of Exile, C9 (Continent of the Ninth), ArcheAge, Terę. Jako tako te gry chodziły, więc możesz spróbować i zobaczyć co Ci podejdzie.

Ps. dołóż sobie ramu do 8 GB i wymień dysk na SSD, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Poczujesz jakby staruszek otrzymał nowe życie.

Mi chodzi o to ze nie ma w ogole w co grac. Same slabe mmorpg

Tak jak kolega wyżej napisał - zmień dysk na ssd i spróbuj black desert :wink: sam myślałem że ma jakieś wygórowane wymagania, a tu proszę poszło mi na laptopie za 800 zł (i3 4 rdzenie, 4gb ram, dysk ssd ano i karta graficzna 2gb), śmiga na maksymalnych ustawieniach. Typowy grindownik pve, w którym system comba mnie po prostu zauroczył. Nie ma potrzeby klikania 1, 2, 3, 4 tylko są kombinacje klawiszy na każdy skill np. Q+LPM+spacja+PPM+F+PPM i cała brygada mobków rozwalona ;> Na dodatek gram na touchpadzie bez myszki i jeszcze wcale tego nie odczułem (jak na non-targeta niespotykane), czyli gra w pociągu, czy autobusie jak najbardziej jest możliwa

BDO niedługo zwiększy wymagania bo przerabiają grafikę na jeszcze “lepszą”, więc nie wiem czy będzie śmigało na tych leciwcach.

Hehe no dokładnie.
Oglądałem dużo filmików bdo i nie ciągnie mnie.

Może Kalonline Grindownik PVE z azjatyckim klimatem :stuck_out_tongue: kusi mnie żeby wrócić mimo jego wad:P

A WildStar?

tylko patrzeć jak go zamkną :stuck_out_tongue: choć nie powiem przyjemnie się w niego grało jakiś czas

Albion Online? Jak zobaczysz i Ci się spodoba daj znać. :smiley: Podeślę trial.

Cześć jest możliwość dostania triala do albiona? Dziękuje

Kontynuując dyskusję z Szukam MMORPG:
Jasne tylko mam pytanie czy jesteś zdecydowany i ogarniasz o co chodzi w grze? mniej więcej

https://pirategames.online grindownik

Dobra, zdecydowałem się na blade and soul. Jest tylko jeden problem. Klikam graj, to wyskakuje małe okienko z informacją napraw pliki. I tak za każdym razem ;/

Zła decyzja chyba, że masz dużo pieniążków. (A błędy w silniku, lagi i problemy z launcherem to normalka, przyzwyczaj się).

Za 4 razem odpalił. Jakoś mnie nie przyciąga, taki jakiś nijaki. No i populacja nie zachwyca.