Szukam MMORPG


#1

Szukam MMORPG w klimacie fantasy/orientalnym. Bardziej taki grindownik pve.
Sprzęt to lenovo y580


#2

Aion


#3

Aion odpada. Nie podoba mi sie ta gra w ogole


#4

Zanim kupiłem kompa do gier to sam parę lat grałem na starym poczciwym lenovo y550, swoją drogą jeśli zacznie Ci się grzać i wiatraczek chodzić głośniej niż normalnie to zanieś go do serwisu, nie zwlekaj, niech przebadają płytę główną, moja się rozpadła na 2 części w końcu - ponoć od przegrzania i to co usłyszałem w serwisie, to że “w lenovo czasem się tak dzieje” i “laptopy nie nadają się do gier” :wink:

Wracając do tematu, wiele na tym sprzęcie nie pójdzie. Pamiętam, że w tamtych czasach zagrywałem się w League of Legends, Path of Exile, C9 (Continent of the Ninth), ArcheAge, Terę. Jako tako te gry chodziły, więc możesz spróbować i zobaczyć co Ci podejdzie.

Ps. dołóż sobie ramu do 8 GB i wymień dysk na SSD, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Poczujesz jakby staruszek otrzymał nowe życie.


#5

Mi chodzi o to ze nie ma w ogole w co grac. Same slabe mmorpg


#6

Tak jak kolega wyżej napisał - zmień dysk na ssd i spróbuj black desert :wink: sam myślałem że ma jakieś wygórowane wymagania, a tu proszę poszło mi na laptopie za 800 zł (i3 4 rdzenie, 4gb ram, dysk ssd ano i karta graficzna 2gb), śmiga na maksymalnych ustawieniach. Typowy grindownik pve, w którym system comba mnie po prostu zauroczył. Nie ma potrzeby klikania 1, 2, 3, 4 tylko są kombinacje klawiszy na każdy skill np. Q+LPM+spacja+PPM+F+PPM i cała brygada mobków rozwalona ;> Na dodatek gram na touchpadzie bez myszki i jeszcze wcale tego nie odczułem (jak na non-targeta niespotykane), czyli gra w pociągu, czy autobusie jak najbardziej jest możliwa


#7

BDO niedługo zwiększy wymagania bo przerabiają grafikę na jeszcze “lepszą”, więc nie wiem czy będzie śmigało na tych leciwcach.


#8

Hehe no dokładnie.
Oglądałem dużo filmików bdo i nie ciągnie mnie.


#9

Może Kalonline Grindownik PVE z azjatyckim klimatem :stuck_out_tongue: kusi mnie żeby wrócić mimo jego wad:P


#10

A WildStar?


#11

tylko patrzeć jak go zamkną :stuck_out_tongue: choć nie powiem przyjemnie się w niego grało jakiś czas


#12

Albion Online? Jak zobaczysz i Ci się spodoba daj znać. :smiley: Podeślę trial.


#13

Cześć jest możliwość dostania triala do albiona? Dziękuje


#14

Kontynuując dyskusję z Szukam MMORPG:
Jasne tylko mam pytanie czy jesteś zdecydowany i ogarniasz o co chodzi w grze? mniej więcej


#15

https://pirategames.online grindownik


#16

Dobra, zdecydowałem się na blade and soul. Jest tylko jeden problem. Klikam graj, to wyskakuje małe okienko z informacją napraw pliki. I tak za każdym razem ;/


#17

Zła decyzja chyba, że masz dużo pieniążków. (A błędy w silniku, lagi i problemy z launcherem to normalka, przyzwyczaj się).


#18

Za 4 razem odpalił. Jakoś mnie nie przyciąga, taki jakiś nijaki. No i populacja nie zachwyca.