Szukam mmorpg

Witam, szukam gier mmorpg, w których nie ma tylko zabijania mobów, ale dodatkową opcją jest farmie nie np. skałek i tym podobnych. Mogą to być gry starsze z lat takich jak metin lub nowsze i ważne, aby te gry były free.

Eee to masz w każdym mmorpg…

To jaki zaproponowałbyś tytuł? Tylko nie wow, gw2.

BDO. Wbijasz 60/61, rzygasz już biciem mobów i lecisz z life skillami.

Archeage ma dużo aktywności pobocznych w tym farma kopanie skałek ścinanie drzew urządzanie domu itp. Wersja F2P posiada coś takiego jak Patron który jest ważny przez miesiąc w grze można kupować walutę do żeby się w niego zaopatrzyć od innych graczy. Gra posiada system Labor więc ma trochę ograniczeń co dziennej możliwości robienia danych rzeczy do zgarnięcia są też 2 potki labor jedna z daily druga z golden.

Runescape 3 albo OSRS. Freemium, ale premium jest tanie (31zł chyba) i można później kupić za kasę w grze. Jak chcesz, możesz nawet jednego moba nie zabić i skupić się na skałkach, drzewach, szyciu, kuciu i tonie innych rzeczy.

Albion albo rs

Jakbyś napisał coś więcej to byłoby łatwiej.
Z wydobyciem skał kojarzy mi się battle star galactica, ale ta gra już chyba jest zamknięta.

Dużo pracy w kopalni masz przy EVE online, o ile takie klimaty cię interesują.

Jeżeli chodzi o medieval, to runescape, Albion online i Gloria victis. W tych grach masz zaawansowany crafting na którym gra i jej ekonomia się opiera, dzięki czemu wydobycie skałek to nieskończony zarobek.