Szukam mobilnego MMORPG z healerem

Siemka szukamy z bratem mobilnej gry MMORPG, która posiada healera oraz gdzie ta klasa ma jakiekolwiek znaczenie w PvP oraz PvE.

Ważne (!!!), żeby taki MMORPG nie miał auto-battle, auto-play, auto trackera i innych… wiadomo co.

Z góry dzięki :+1:

Porządne mobilne mmo (bez lub z opcjonalnym, i nie wymuszanym na każdym kroku, auto) :

Runescape
Albion Online
Dragon Raja
Adventure Quest 3D
Blade and Soul Revolution
Magatsu Warheit

Jak wyżej: Albion ma całkiem spoko healera/ów, ale skilli nie ma jakoś mnóstwo, jest kilka broni/setów pod leczenie (albo dwa, nie pamiętam)

mobilne mmo
bez auto
choose one :wink:
Sprawdzcie Era of Legends o ile jeszcze zyje, kiedys w to mega nerdzilem klasa priesta byla wtedy OP na pvp, klasa szamana ktory tez leczyl byla lepsza na PVE. Ogolnie quest line glownie auto ale na max lvlu juz na auto ciezej. Duzo roznych dungow i raidow cos w stylu WOWa gdzie na auto-play nie ma szans przejsc

Crusader of Light też jak na mobilkę nie było takie złe, jest autotracker do questów (opcjonalny), ale wszelkie dungeony czy raidy robi się już normalnie. Nie wiem tylko czy w ogóle żyje, bo to gierka z 2017 i już wtedy ludzie narzekali, że nie ma zbyt wiele aktualizacji, więc domyślam się, że może być porzucona przez twórców, chociaż jakiś ostatni patch był 18 listopada i nawet dodali jakiś nowy rajd.

Ogólnie z wyglądu i z gameplayu taki trochę WoW dla biednych, też się tam robi daily questy na reputacje czy dungeony i raidy.

Znam bardzo dużo mobilnych “MMO” tylko że w większości klasy ograniczają się do wyboru między SMS czy Przelew :wink:

1lajk

Dzięki za podpowiedzi, ale w adv3 nie ma klasy healera :see_no_evil:

Magatsu ma auto.
Runescape wolę grać na kompie :woman_shrugging:
Dragon raja w 5 min 30 lvl i zajeb.ste eq. Bezsens
Albion też wolę na kompie.

To nadal nie to :sleepy:

A brat co myśli o tych tytułach

Warspear Online nie ma auto niczego. Można ugrać bez wydawania kasy zwłaszcza na klasie wspierającej pokroju druida, kapłana, nekromanty czy shamana.

Auto w magatsu nie włącza się na każdym kroku i jest w pełni opcjonalne (gdy grałem na premierę gra nawet nie sugerowała że coś takiego tam jest)
DRAGON RAJA natomiast: pierwsze 40-50 level to samouczek bo grindfest się po nich zaczyna i to dosyć ostry bo jeden max dwa poziomy na dzień