Szukam morpg rzut izometryczny

Cześć wszystkim,
Jak w temacie szukam gry raczej w rzucie izometrycznym bo glównie takie przypadały mi do gustu ale rozwarze inne propozycje. Lubie grindować, PVP nie szczególnie, jak się wciągnie to gram 8-10 godzin dziennie więc szukam czegoś gdzie jest dużo do roboty. Gram glównie solo.Teraz w co grałem ostatnie 18 lat z przerwami w Legend of Mir 3 na różnych serwerach, niestety aktualnie niema żadnych sensownych i pewnie już nie będzie bo to bardzo stary tytuł. Kilka lat temu grałem ponad rok w wowa na globalu, w tym roku miałem kolejne podejście do wowa ale po tygodniu mnie znudziło. W lotro też grałem kilka miesięcy. Teso po miesiącu mnie znudziło. Sprawdzałem POE ale mi nie weszło;). W D3 grałem z 2 lata do 4 jeszcze daleko. Lost Ark zapowiada się ciekawie ale pewnie z 1-2 lata zanim odpalą EU. Nudzę się ostatnio straszliwie polecacie coś fajnego;)

no to zostaje Ci najpopularniejszy Albion Online, w tym miesiącu mają dodać więcej solo kontentu. Może Ci się spodoba.
Z tym PvP możesz mieć problem bo jest raczej powszechny.

Tree of Savior

Dzięki za propozycje ale do Abliona robiłem już 2 podejścia i kompletnie mnie nie wciąga, Tree of Savior graficznie mi nie przypada do gustu “cukierkowy” taki.
Znalalem coś takiego jak Wolcen może ktoś w to gra powie czy warto czy jest tam co robić na dłużej.
Oczywiście dalej czekam na propozycje gier.

Tibia na jakimś w miarę zaludnionym serwerze np. Damora.
Albion jak już ktoś wyżej polecił ( fenomenu tej gry nie da się odkryć w pierwszych godzinach więc jeżeli masz masę wolnego czasu złap na forum jakąś duża polską gildie i wtedy powinno ci się spodobać)
NosTale jedna z najlepszych gier z jakimi miałem do czynienia niestety ostatnio brakuje dobrych privów ale jak masz dużo czasu to i może warto na globalu spróbować .