Szukam nowego MMO

Cześć, na starcie chciałbym powiedzieć, szukam gry która może nie wciągnie mnie na pare lat, lecz na miesiąc, dwa.

Wiecej nadmienię w "cechach" gry.

Gatunek: I tutaj jest mały problem, albowiem sam nie wiem czego dokładnie szukam, wszystkie gry pokroju MMORPG zostały przeze mnie ograne, Tera, Aion, GW2, WoW, naprawde wiele tytułów przypadło mi do gustu, jak i nie, przyjmijmy więc, że szukam gry której gatunek nie ma znaczenia, moze to byc shooter, moze to być MOBA, może być to również rpg.
Sprzęt: Nie ma sie czym chwalić, i3 2100, gtx 550 oraz 4gb ramu
Cechy: W tym miejscu postaram sie troche rozpisać, albowiem zależy mi przede wszystkim na dwóch rzeczach, gra nie może być stara, mam na myśli tutaj gry pokroju np. mojego ukochanego metina2, Lineage2, 4Story, odpadają również gry cholernie zawalone P2W, gdzie na kazdym kroku widać że osoby które ładują coś w gre, mają o wiele łatwiej. Zależałoby mi również na tym aby gra miała stosunkowo dużo graczy, nie chciałbym grać samemu na serwerach, bądź być w mieście/instancji jedyną postacią. Graczy może być dużo, bardzo dużo, lecz nie mało. Gra może być przeglądarkowa, strategiczna, może to byc moba, shooter jak to wspomniałem w gatunku, chodzi przedewszystkim o to żeby miała jako taki stabilny start, gra która ma rok, i czuć w powietrzu że pożyje jeszcze 4-5 lat, bardzo lubie powracac do jakiejś gry po wielu latach, jak to mialo w moim przypadku miejsce w Nostale, może ktoś kojarzy :P Jak to wspomnialem na samym poczatku, nie zalezy mi na tym by grać w tę grę nagle 5 lat bez przerwy wpatrzony w monitor, narazie powoli pogrywam w lige legend, 4-5 meczykow dziennie ale gdy jakiś mmorpg przypadłby mi do gustu, zamieniło by sie to pewnie w 2 góra 3 gry, a 3 godzinki poswiecałbym tej oto produkcji. Nie wiem czy istnieją jakieś stabilne gierki z duza ilościa graczy i bez przepchanego isu, ale możliwe że jeszcze nie zbadalem wszystkich gier :D Na dole sprobuje powiedzieć wam w co przedewszystkim celuje.


Przypadły mi do gustu:

Metin2, gra w która chyba każdy grał za młodu, gra nad którą przesiedzialem miesiącami, jak nie latami, zawsze lubie wrocic sobie i pogadać ze starymi znajomymi.

Nostale, kolejna gra od GameForge, achh pech chciał że te gry zostały akurat wydane przez tą firme, za czasow swietosci tych gierek nie było widać takiego p2w jak dzisiaj, niestety is i multum ulepszeń postaci zagwarantowało mi, że już raczej nigdy nie zagram w tę dwie produkcje.

Path of Exile, nigdzie wyzej nie wspomnialem o hacknslashach, to też gry które bardzo lubie, diablo 3 nie podpasowało mi tak bardzo, lecz poe i przedewszystkim złożoność rozgrywki dała sie we znaki i zostałem przy gierce dłuzej, niestety po czasie znudziło mi sie powtarzanie z ligi na lige tych pierwszych aktow, co za tym idzie postanowilem porzucic tą gre.

Hearthstone, karcianek tez nigdzie nie wymienilem, a są to gry ktore również bardzo lubie, w hearthstonie rozgrywka byla banalna, bardzo mi sie to w niej podobało, niestety nie bylem na tyle wytrwaly zeby grać areny i utrzymywać sie gdzieś wyzej rankingu z miesiaca na miesiąc, unlucky :D

WoW, któż nie słyszał o tej grze? Idealna. Nic dodać nic ująć. Odrzuciło mnie od niej tylko i wylacznie placenie abonamentu.

War Thunder, World of Tanks, postanowilem wspomnieć o tych dwóch grach naraz, ponieważ system badań poszczegolnych samolotow/czołgow a także sens rozgrywki jest bardzo podobny. Rozgrywka na wysokim poziomie, ale wyżej zeby przechodzić na wyzsze tiery trzeba bylo grać poraz 200 tym samym czołgiem/samolotem, nudzi mnie coś takiego.

League of Legends, gra w którą gram podczas pisania tego postu, najprawdopodobniej przez pare miesiecy nic sie nie zmieni, grać bede jak grać, mam z kim, podoba mi sie to, prostota, dużo graczy, o to chodzi.

Dragon Nest, Vindictus, instancjonowki w ktorych latamy od dungeona do dungeona, podobały mi sie obie produkcje, choć w Vindictusa przestałem bardzo szybko grać ze wzgledu na to, że "troche lagowało". Ajajaj :D


Nie przypadły mi do gustu:

Wszystkie gry pokroju przeglądarkowych gier z autotrackerami, jak ja ich nienawidze... Nastawione na kase, 0 przyjemności z gry.

Co do gier, ktore przypadly mi do gustu, bylo ich o wiele wiecej, lecz nie chcialem rozpisywać sie aż tak bardzo, głownie te gry ktore zapisalem, zapadły mi w pamieć jakoś bardziej.
Dziekuje za wszelką pomoc. Cześć :P