Szukam nowych i doświadczonych graczy do Guild Wars 2 - Gildia

Przy Guild Wars 2 spędziłem multum czasu. Szukam świerzaków z którymi mógłbym wspólnie pograć.
Mam 19 lat i staram się być miły dla innych. Założyłem kiedyś gildie i szukam ludzi. Jak na razie żadnego DLC nie wymagam ale jeżeli zostalibyście na dłużej zastanówcie się nad dodatkiem Hearth od Thrones (często są przeceny o 50% wydatek około 100 zł). Gracze chętni i dość ogarnięci chcący rozpocząć przygodę w świecie GW2 miłe widziani. :wink:
EDIT: W NASZEJ gildii mogą zbierać się nowi gracze którzy wspólnie mogą odkrywać świat gry nawet bez mojego udziału.
Po prostu bądźcie aktywni w życie gildii i umiejętnie pracujcie w grupie a będzie wszystko szło jak z płatka :smiley:
EDIT2:Doświadczeni gracze też mile widziani
EDIT3: Łapcie link do Discorda gildii
https://discord.gg/fVh5tZ

Ahoj, gram w GW2 ze znajomy od jakiegoś tygodnia i świetnie się bawimy, wiadomo na dłuższą metę trzeba sobie jakąś gildie znaleźć, najlepiej taką jak przy rodzinnym kominku, co do dodatków planuje kupić HoT’a do końca tego tygodnia i jak ogram cały to kupić kolejny.
Jeżeli Cię to interesuje to grał łotrzykiem 61lvl a kolega nekromantą też 61.

1lajk

Hej to ja JetSlasher coś mi się pokiełbasiło na 1 profilu. Na jakim serwerze gracie ? Jak coś zrobie Discorda dla Gildii bo się zbierają osoby więc nas się powoli zbiera garstka ludzi a może i będzie nas więcej

Jeśli można liczyć na pomoc dla nowych(wyjaśnienie mechaniki, jakieś raidy dla każdego) to również chętnie dołączę. Nie mam dużego doświadczenia z gw2, jestem aktualnie w jednej gildii jednak na raidy czy fractale nie mam tu szans się załapać.

Gram Necro, poziom bodajże 22(mastery. Ten “zwykły” 80).
Edit: Jeśli chodzi o dodatki to mam oba z tym, że PoF nie ruszony. Kończę powoli HoT.

1lajk

Cześć, gram w GW2 od dłuższego czasu, chętnie dołączę do twojej gildii i mogę pomóc/wytłumaczyć nowym graczom tyle ile będę w stanie. (btw. dodatek HoT kosztuje około 50 zł)

1lajk

Gram ze znajomym na serwerze Ruins of Surima

To dobra Panowie ja już pobieram GW2 od nowa bo wracam do gry wyśle linka do Discorda i Wbijajcie :wink:

https://discord.gg/FS24RD

Jest problem jeżeli nie macie DLC nie możecie zmieniać serwera po zakupie możecie zmienić w każdej chwili

Rozumiem, w takim razie zmienię server kiedy zakupie HoT (do końca tygodnia będę miał) :innocent:

1lajk

Zastanawiam się tylko po co zmieniać serwer :slight_smile: Chyba, że ktoś w WvWvW chce się bawić, ale to w kilka osób i tak niewiele się tam zdziała. Jeśli mnie u siebie chcecie to jutro do Was chętnie dołączę, dzisiaj jeszcze trochę pracy czeka :slight_smile:

Jaki serwer ?

Właśnie rozpocząłem grę w GW2. Potrzebuję takiej pomocy.
Mój nick w grze to HotKeeper

HotKeeper.9610

Siemanko. Chętnie się przyłącze tylko na jakim serwie gracie ? i podajcie sprawny link do Discorda