Szukam osob do wspolnej gry od 0

Wiesz w swoim czasie byłem jednym z lepszych graczy który sporo zrobił. Ale widac że ty nie masz argumentów. Chyba zapomniałeś że użytkownik tego tematu napisał gra od zera. Więc różnie się zdarza. Może na anomalny latałeś ale nie robiłeś go całego tylko pewną częśc. I może jeszcze wmów ludziom że co dzień na 30 lvl zarabiałeś 2000g to naprawdę jest śmiechu warte.

Yo. Zaczynam dzisiaj grać z Vexuslordem w Allodsa już na nowym serwerze. @beblok20 Podaj na PW jakieś GG czy coś to się zgadamy :)

nie ma nowego servera w allodsie, i jak jest na serverze p2p ? Da sie tam kupowac abonament w grze??

Słyszałem że Allods na free to play wcale nie jest taki pay to win. Bo jest kantor (nie wiem czy teraz bedzie, po transferze). Ale tak w ogóle na nowej wersji

mogę zagrać z wami :) Ale nie na abonamentówce

Na darmowym serverze nie ma sensu grac bo sa tam goscie , ktorzy zaplacili setki$$$$$$ i poprostu sa zwyklymi op i nic wiecej totalny p2w wszedzie to pisali zrezta sam sie o tym przekonalem . Ja jest z serverem p2p da sie zdobyc subke w grze jak w Aionie , swtor innych mmo ? Czy tylko placac?

pograłbym ale k**wa nie mogę sciagnac tego... już mnie krew zalewa pathy nie chcą się pobrać... pomoze ktoś??

warn_ico.png
Wulgaryzmy ~ NS

Za czasów jeszcze gdy był polski serwer, na prawdę opłacało się grać... Społeczność oraz klimat, coś co teraz nie wróci do tej gry,a co mnie kiedyś przyciągnęło!

Zrobili łączenie serwerów... (ruskie?) i to zabiło polską wersje.

Za czasów jeszcze gdy był polski serwer, na prawdę opłacało się grać... Społeczność oraz klimat, coś co teraz nie wróci do tej gry,a co mnie kiedyś przyciągnęło! Zrobili łączenie serwerów... (ruskie?) i to zabiło polską wersje.

Dokładnie ja też miło wspominam grę w Allodsa, gierka była przednia, szkoda że polityka gpotato i chetearzy nabijający GP zepsuli tą grę.. Szukam podobnego tytułu do tej pory ale nic nie mogę znaleźć...

Szukałem jakiejś podobnej giery,ale nic nie zastąpi starych dobrych wypadów z ekipą na allody :D

Nadal chce ktos grac ?

pw

POnoc teraz zmienia sie coraz to na lepsze..i na 60 vll u bez problemu mozna zarobic po 20-30k golda tygodniowo . NA gear na end game trzeba wydac 800g co daje jakies 4 meisiace farmy:)

30 - 40k ale pewnie grasz po 9 h dzienie a tam już połowa to ma 13 runki na takie runki będziesz zbierac ze 6 lat a za tyle lat pewnie ta gra upadnie.

Yesman@ z tego co widze tylko krytykujesz ta gre :) Czyzby zamkneli pl server i jezyk Polski i zakonczyles swoja przygode , czy nie mogles czegos zrobic ??Bo widze , ze naprawde masz jakis zal do tej gry . NIe :) Dzis pytalem i 20k tygodniowo robi sie na pewnym luzie czyli po kilka godzin dziennie wyjdzie ze 200k miesiecznie :) co daje 800k golda :)

Wiem, że trochę po rozpoczęciu dyskusji ale jak widze te głupoty Yesmana, którego nikt nie chciał na polskim serverze w gildii to aż mnie głowa boli ..

Stawhat wszystko bardzo dobrze opisał. Nie zniechęcajcie się bo kilka osób usłyszało, że ta gra ma ogromne p2w. Jeśli macie głowę na karku i przyjemnych ludzi w gildii, których nie brakuje to będziecie w stanie po paru tygodniach całkiem niezłe runki na początek. Ubierzecie się w eq Mythic i możecie zacząć się bawić w PvP ba nawet uda wam się kogoś zabić.

Znowu minie troche czasu i zrobicie lepsze runki. Ta gra nie wydając grosza to jedna z tych starszy gier, w których potrzebowałeś czasu zeby coś osiągnąć. Nikt wam nie każe wydać kasy na Is...

Patrząc na twoją wypowiedz jest mi troche smutno. zrobisz niezłe runki może i tak dawno przestałem grać, oceniasz mnie jakbyś mnie człowieku znał masz jakiś żal do mnie to napisz mi to, jak sądzę masz żal bo pewnie nieraz dostał w dupe odemnie i teraz musisz napisać coś na mój temat. Chcesz się dowartościować to może osiągnij coś w realu a nie piszesz coś na mój temat. Ja napisałem jak ja grałem, czy zniechęcam owszem bo żeby coś w tej grze naprawdę osiągnać i tak wydasz kase, zawsze będzie przewaga człowieka który ładuje już pare lat kase niż ktoś kto będzie grać po 12h dzienie, gra dobra dla for fun ale żeby posmakować top graczy w pvp to daleko droga, lub raidy na najlepsze bossy to długa droga dla świeżych graczy. A tak pozatym Dge jak mnie znasz to grałeś na polskim servie więc wtedy ludzie mase kasy ładowali żeby być najlepsi.

Więc prosze Cię nie pisz głupot.

Donek może robisz 20k dzienie chwała tobie lecz nawet po miesiącu gry masz przykładowo 200k i jakie z tego runki zrobisz, jak zapewne proch do ulepszania run zapewne też zdrozał i napewno w miesiąc nie zrobisz nie wiadomo jakich run. A tak to wiesz to jest forum Donek mogę pisać co chce plus że przegrałem 2 lata w allods i troche wiem o tej grze.

Patrząc na twoją wypowiedz jest mi troche smutno. zrobisz niezłe runki może i tak dawno przestałem grać, oceniasz mnie jakbyś mnie człowieku znał masz jakiś żal do mnie to napisz mi to, jak sądzę masz żal bo pewnie nieraz dostał w dupe odemnie i teraz musisz napisać coś na mój temat. Chcesz się dowartościować to może osiągnij coś w realu a nie piszesz coś na mój temat. Ja napisałem jak ja grałem, czy zniechęcam owszem bo żeby coś w tej grze naprawdę osiągnać i tak wydasz kase, zawsze będzie przewaga człowieka który ładuje już pare lat kase niż ktoś kto będzie grać po 12h dzienie, gra dobra dla for fun ale żeby posmakować top graczy w pvp to daleko droga, lub raidy na najlepsze bossy to długa droga dla świeżych graczy. A tak pozatym Dge jak mnie znasz to grałeś na polskim servie więc wtedy ludzie mase kasy ładowali żeby być najlepsi.Więc prosze Cię nie pisz głupot.Donek może robisz 20k dzienie chwała tobie lecz nawet po miesiącu gry masz przykładowo 200k i jakie z tego runki zrobisz, jak zapewne proch do ulepszania run zapewne też zdrozał i napewno w miesiąc nie zrobisz nie wiadomo jakich run. A tak to wiesz to jest forum Donek mogę pisać co chce plus że przegrałem 2 lata w allods i troche wiem o tej grze.

Moim melee scoutem na TEP'ie jak i na New Frontierze z runami 777/555 nie miałem problemów z PvP... Nie walczyłem z Tobą na polskim serwerze więc nie wiem jak walczysz. Z moich obserwacji i zdania innych ludzi z gildii: Elysium, Immortal, Destruction i Spartan mogłem napisać że nie byłeślubiany po stronie ligii...

No to widzisz mi nie zależy czy ktoś mnie lubi w grze czy internecie, obojętne mi to od tego mam znajomych z reala, połowa osób na tepie było dobrze pojebanych. I każdy gadał co chciał plus że te gildie które wymieniłeś były wrogami mojej gildi.

Poczekaj. Mówisz o tej jednoosobowej gildii? Jakoś Cie nie pamiętam, żebyś był w jakiejś "większej"... Możesz mi podać nazwę?

Widać że nie grałeś od początku allods, więc skończ

Widać że nie grałeś od początku allods, więc skończ

Może łaskawie odpowiesz mi na pytanie gdzie? Ja sam wymieniłem całkiem młode gildie [ po sanktu ] a ty mi wyjechałeś że klany, które wymieniłem były wrogami "Twojej" więc nie wiem co ma do tego granie od początku TEPa...