Szukam popularne mmo f2p z silnymi postaciami

O czym Ty mówisz? Średnio popularne? Gra ma masywne community z EU.

FlyFF odpada kolosalnie. Tam to dopiero trzeba się albo nagrindować albo wydać masę kasy żeby mieć dobre EQ +10 z piercem i awakem.

Ten człowiek majaczy… ;d

Runenscape

2lajki

Mnie się wydaje, że prędzej mu chodzi o h&S w stylu POE czy Diablo. Bo tylko w nich masowo mordujesz moby.

O! No przecież, że Runescape. Tam jest najlepszy system rozwoju postaci i świetnie pasuje do wymagań @p2300.

1lajk

Ja osobiście polecam Neverwinter. Jestem casualem, ledwo wbiłem 40lvl pala i gra się naprawdę przyjemnie. Gra nie irytuje, nie ma jak narazie żadnych mobów hipermocnych, czy bosów, których się nie da zrobić solo. Przyjemna, spokojna gierka. Ładna, przejrzysta, fajne sterowanie i wiele możliwości rozwoju. Polecam

100% pasujaca do opisu jest tylko 1 gra,
w wiekszosci gier mmo nalezy miec zalozony conajmniej sredni set zeby wgle korzystac z endgame contentu. diablo i poe to nie wyjatek bez setu nic sie nie zdziala

MUonline… panowie i panie. gra stara ale jara. na max lvlu lub co lepsze na privach z resetami mozna smialo latac bez eq i ubijac cale hordy potworkow :slight_smile: przy czym sami decydujemy w co rozdajemy statystyki. szkoda ze caly rynek gier mmo poszedl na latwizne. skalowanie lvlow, swieta trojca, brak mozliwosci decydowania o wlasnej postaci. kazda postac jest klonem kazdej innej… szkoda ze nie mamy mozliwosci decydowania o czymkolwiek w grach mmoRPG. mamy jedynie zludzenie kontroli gdzie nasz wybor sprowadza sie do kilku opcji.

Taka mechanika jest w sumie w Cabal, jak wbijesz ten 200 lvl, to czuć tą różnicę pomiędzy 180/190 a 200, no a po 200 masz dalej olvl (100 poziomów olv) a do tego system run wzmacniających statystyki (które się ulepsza poprzez AXP, inna forma expa). Chociaż tutaj kasa zbierana po drodze też jest ważna, bo na typowo end game dungi nikt Ciebie nie wezmie jak nie masz eq

O czym Ty gadasz gościu :smiley: Skalowanie to nie jest pójście łatwiznę, a bardzo ciekawe rozwiązanie. Dzięki temu możesz grać ze znajomymi którzy dopiero zaczynają grę i oni mogą grać też z Tobą. Gry MMORPG to nie są slashery, czy gry akcji w których wystarczy jeden skill żeby rozwalić całą hordę mobów, raczej nie o to chodzi.

Nie ma takiego mmo, bo w większości jest teraz skalowanie jak np. w ESO czy SWTOR, albo nieskończony grind dla ameb jak w BDO.

W PoE jest taka możliwość, więc mogę polecić tą grę :wink: Są buildy, które nie wymagają niemal w ogóle gearu i można nimi mordować miliardy mobów, a nawet i bosów z niższych tierów. Gra w to też mnóstwo ludzi i jeśli wypadnie Ci coś dobrego to sobie to sprzedajesz i ulepszasz swoją postać o lepsze itemy, i jesteś przekozak. Według mnie idealne “pseudo-MMO”.

W mabinogi więcej zależy od skilli/lvla niż od eq.

1lajk

Moze to nie takie rpg ale polecam path of exile. Wraz z lvl zyskujesz duzy progress. Co prawda niektore itemy troche kosztuja ale wiekszosc jest bardzo tania. Plus nie ma typowego “golda” handlujesz tak zwanym currency czyli dropem ktory leci losowo i dosyc latwo sie to zdobywa

1 Gra darmowa
2 Postać na max lv silna
3 Dalsze ulepszanie postaci na max lv poprzez podnoszenie statystyk lub podobnie ale niezależnie od eq.


Ani darmowe ani nie darmowe mmo takie nie istnieje.
Koncept na tyle głupi, że sens rozwijania postaci w takiej grze skończy się po pierwszym tygodniu ^^.
Najbliżej tego co szukasz to pewnie tibia.
Siła postaci w 90% zależna od lvl’a skilli i może delikatnie, troszkę eq, ale nie tak mocno :).

1lajk

Nareszcie ktoś xD

TESO…tyle ze nie jest darmowe a b2p. Max lvl to 50 pozniejsz wbijasz cp pointy ktore podnosza ci statystyki i tak do 810.