Szukam serwera mid rate jakiejkolwiek kroniki

Siemka.
Chciałbym się pobawić w grze L2. Grałem w tą grę kilka ładnych lat temu i pamiętam że była to niezła zabawa. Szukam serwera mid rate żeby expienie nie zajęło mi kilku miesięcy gdyż jestem randomowym graczem (życie prywatne zajmuje większość czasu). Nastawiam się na pvp i jakieś siege lub wojny klanów. Lubię grać w dużej populacji, mogę też zadotować raz w miesiącu jednak nie jestem milionerem i mam na co wydawać pieniądze. Może znacie jakieś serwery warte polecenia. Z chęcią pogram z Wami.

Czyli nikt już nie gra w L2 a szkoda. Pograłem troszkę na serwerze Destinyx25 i było nieźle ale ludzie zaczęli odchodzić podobno coś tam z GM wyszło nie tak ja osobiście nie wiem. Ciekawe gdzie Ci wszyscy ludzie poszli. A fajnie się zapowiadało.

Z przykrością muszę stwierdzić, że L2 umiera. Jeśli jesteś zainteresowany to zostaje Ci jedynie off czyli expienia pół roku by wgl coś móc robić x(.

Aktualnie stoi polski server x4 i x50 Graveland ale niestety powoli gracze przestają grać. Problemem jest toksyczność polskiej społeczności i zbyt proste metody oszukiwania farmienia przez boty ale to już problem zbyt starego tytułu. Pracę adminów oceniam na 7/10, trochę pograłem podobało mi się i jeśli Cię interesuje to chyba jedyny server który walczy. Pozostała większość to servery na 3 m-c postoi i padnie, a na jego miejsce wznoszą kolejny.

Mam nadzieje, że Cie nie zdemotywowałem sam jeszcze pół roku temu liczyłem na długą zabawę.

Powodzenia

Sprawdzę ten Graveland. Szkoda że ludzie ścigają się w grach żeby być najlepsi i coś osiągnąć. Ja w życiu staram się żeby coś zdobyć i osiągnąć sukces a gry to tylko relax i zabawa. No cóż będę szukał dalej jeśli Geaveland nie wypali. Lubię tą grę ale nie stać mnie na grę po kilkanaście godzin dziennie żeby zdobyć lvl i dogonić innych ja lubię zabawę na end-gamie i walce na siege lub pvp i zdobywaniu lepszego sprzętu z instancji i raidów, ewentualnie zdobywaniu zasobów z handlu. Ciągła farma to już nie dla mnie.

"Z przykrością muszę stwierdzić, że L2 umiera. "

Tak umiera, jak na tym filmie:

Prawda jest taka, że dzięki classicowi Lineage 2 przeżywa druga młodość, widoczne jest to zwłaszcza na serverach oficjalnych, gdzie co chwila mają miejsce epickie bitwy, aczkolwiek co może wiedzieć gracz, który wybiera jakieś mało popularne servery i płacze, że L2 umiera.

Gdyby zsumować wszystkich graczy zalogowanych na oficjalnych i prywatnych serverach wyszło by tego grubo ponad 100tysięcy online. Problem stanowi duża ilość (zbyt duża) prywatnych serverów. Gracze są rozproszeni. Innym problemem są tzw. skoczkowie, cp które wpadają na nowy server expią się szybciej niż inni, po czym zmieniają server twierdząc, ze nie mają z kim walczyć. Prarda jest taka, że brakuje im jaj by poczekać, aż wolniej expiące klany dobiją do ich lvl’i.

@Bayera
Obecnie topowe są low raty jak:
beyond.lt - H5 x3
ketrawars - Interlude x1

Te servery pociągną długo.

Jak szukasz czegoś popularnego z większymi ratami to:
l2lion - interlude x30

Ja bym jednak polecił rozglądnąć się za jakimś classic serverem. Najlepiej Skelth (oficjalny server) - bo tu masz gwarancje gry na lata i ciągłych dodatków. W przypadku prywatnych classiców różnie może być, jakbyś jednak chciał spróbować przyjemnego classica to polecam l2dex.

ehm spoko … Na Innovie/Ncwest 3/4 to boty farmiące w cały party. Na classic również słyszałem, że kolorowo nie jest w kwestii botów proszę Cię ale ta gra w 3/4 tych to bot !

a boty przeżywają drugą młodość ! Sporo grałem na oficjalnych serverach !

A ja słyszałem, że ziemia jest płaska xD Chcesz by ta rozmowa tak przebiegała? Grałeś na oficjalnym classicu? Śmiem wątpić, gdyż wiedziałbyś, że przy tym landrate stunów i dropieniu się przy śmierci, to jak ktoś spotka bota to ma szanse na free item porównywalną z RB. Rozumiem, że miałeś przykre przeżycia z fail serverami, ale żeby na ich podstawie wyciągać wnioski o śmierci lineage? Co za typ :rofl:
3-5k widzów na twitch to pewnie też boty?

Lineage 2 ma się bardzo dobrze, wiem, że ci to nie w smak, ale handluj z tym.

Nie będę wchodził w dalszą dyskusje bo wiem, że każdy Polak ma manie wmawiania innym swojej racji za wszelką możliwą cenę bez brania innej możliwości pod uwagę i jest też tak w tym wypadku. Ja swoją opinie wyraziłem na przestrzeni tego co doświadczyłem i co widziałem. Przykładem jest choćby nawet jedno pełne party botów biegające po spocie na oficjalnym serverze L2 NCwest Naia. Korzystanie z botów to nie tylko samo farmienie ale jest jeszcze dużo innych możliwości. Nie twierdzę również, że Classic jest wyludniony bo L2 nadal istnieje aczkolwiek nie uważam aby przeżywała ta gra swoją drugą młodość, a uważam że jego czas powoli dobiega końca !

Btw jakbyś dokładnie i ze zrozumieniem przeczytał co napisałem w pierwszym moim poście oraz co autor tematu chciał się dowiedzie to nie wtrącałbyś swoich trzech groszy bez sensu !

Ja w przeciwieństwie do Ciebie odpisałem autorowi rzeczowo, przedstawiłem sytuacje związaną z serverami i gdzie warto zacząć, jak ma ochotę grać dłużej niż 1-2 miesiące. Ty natomiast siejesz zamęt i ferment niesprawdzonymi informacjami o rzekomym “końcu lineage 2” . Kończyć to się może Allods (gdzie aktywnie gra może 1-2 tysiące graczy) oraz Tibia (aczkolwiek tu bym się wstrzymał). Znam takich którzy twierdzą to samo o LoL, gdyż gra straciła 1/3 graczy na rzecz Fortnite i ciągle traci. Prawda jest zupełnie inna, jak długo niesamowita atmosfera która panuje w Lineage 2 przyciąga graczy, tak długo ta gra będzie istniała. Gra zyskała drugie życie dzięnki classicowi i szczerze nawet tobie polecam grę na officialu by poczuć smak starego dobrego Lineage 2, pozbawionego błędów z kronik H5+ . Chyba, że pisałeś o śmierci Lineage 2 w kronikach GoD+ ? Tu mógłbym się zgodzić. Na Naia owszem są boty, gdyż tam admini olewają całkowicie tą kwestie, aczkolwiek Innova ostro walczy z każdym przejawem botowania. Wystarczy zgłaszać. Na classicu to się zupełnie nie opłaca, raz, że przyłapani boterzy tracą abonament, dwa to jak wspominałem przy stunie i utracie itemów po śmierci stało to się nieopłacalne. Sam grałem na Skelth i nie spotkałem żadnego bota. Więc jest to mitologizowane, gracze nie mogą się pogodzić z faktem, że ktoś inny expi szybciej i powtarza bzdury o botach.

Czy ten Lineage 2 Classic oficjalny (Skelth) jest płatny, czy można pograć za darmo?

Płatny, aczkolwiek pierwszy miesiąc tylko 2Euro, więc jak ktoś chce spróbować czy taka gra mu odpowiada, to niewiele traci. Później 25 Eur za 3 miesiące.

Bardzo dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji. Spróbuje na tym oficjalu zobaczymy jak to będzie szło. Fajnie by było jakby ktoś pomógł mi na początku bo wiem że na takich niskich ratach jest problem z itemkami bądź adeną. I poradźcie mi kim tu grać bo jeśli wszyscy grają z boxami to czy znajdę party? Lubię grać supportami które umieją zabić kogoś jeśli jest ku temu sposobność. Może EE albo coś w ten deseń. Nie znam się za bardzo na tych pierwszych kronikach. Proszę o pomoc.

Można zamknąć.