Szukam towarzystwa do gier

Cześć. Bez względu na płeć. Wiek. Zjebanie psychiczne. Poszukuję ludzi do wspólnej gry. Szukam jednak jednostki elastycznej która nie będzie się trzymała sztywno jednego tytułu.
Może znajdziemy tytuł który zatrzyma nas na dłużej. Ale nie chcę by w Twojej głowie istniała jakakolwiek myśl o powrocie do jakiejś gry z przeszłości.

Kim jestem. Istotą. Tyle Ci powinno wystarczyć.
Jeśli istoto No.2 pasują Tobie moje warunki. Zapraszam do wspólnych rozmów. Gier.
Oczywiście jestem LGBT friendly.

Czyli jesteś tolerancyjny w kwestiach orientacji seksualnej, płci, wieku itp…
Ale żeby bilans się zgadzał :wink: to wprowadzasz restrykcje co do gier/gry.
No ale przynajmniej nie ściemniasz, chyba. :thinking:

To jest ponadczasowa i uniwersalna kwestia, można ją opisać w trzech krokach.

Po pierwsze primo:
Z doświadczenia wiem, a mam już swoje lata, że znalezienie osoby z którą można się dogadać tak ogólnie życiowo - jest niezwykle trudne. Ale niektórym się udaje - to jest etap pierwszy, lub drugi, bo kolejność jest czasem zamienna.

Po drugie primo:
Etap drugi lub pierwszy: czy mamy wspólne zainteresowania/pasje i lubimy spędzać podobnie czas? Spełnienie obu tych warunków już graniczy z cudem.

I po trzecie primo:
Jeżeli pomimo wszystko, jakieś istoty przebrną w życiu pomyślnie przez dwa pierwsze etapy, to praktycznie zawsze przegrywają na trzecim etapie, który nazywa się:
“czy mamy możliwość/CZAS/pieniądze aby coś razem robić?”

A teraz wersja skrócona:
Nawet jeśli poznamy kogoś kto nadaje na podobnych falach i kto lubi spędzać czas razem z nami, to w 99999 przypadkach na 100 000 i tak nie będziemy mieli na to czasu, bo praca, bo obowiązki, bo brak kasy itd…

Oczywiście to co opisałem, nie dotyczy osób dla których interakcja z drugą osobą jest powierzchowna, płytka lub oparta na toksyczności/fałszu. Bo tacy ludzie mają łatwiej.

jaka praca jaki dom jakie zycie, jak ktos mi mowi ze nie ma na cos czasu to ja mu mowie, oczywiscie ze masz po prostu ci sie nie chce tego robic albo wolisz robic co innego

Widzę że nie da się usunąć tematu własnoręcznie. Dlatego proszę o usunięcie go na moją prośbę.
Cel nie został osiągnięty. Ale dano mi do zrozumienia że nie musi być.
Proszę o usunięcie całego tematu. Jeśli nie jest to możliwe proszę o z edytowanie moich wiadomości i pozostawienie ich pustych.

Napisałeś jakbyś szukał losowego typa DateZone do szybkiego numerku a nie do grania. Zero jakiejkolwiek informacji na temat tytułu, nawet nie wiadomo w co ty chcesz grać. Interpunkcja z kropkami rodem z boomerskich grupek.

Wtf co to za jakieś filozoficzne rozmowy w całkiem normalnym temacie. Co jest z wami ludzie, koronaferie obniżają wam sanity czy co?

Właściwie gdyby nie to, że sama od miesiąca mam “depresje gracza” i nie mam w co grać, ani nie mam ochoty z nikim grać to bym się nawet zgłosiła. Tyle, że ja nie mam żadnej konsoli, PC only i tak :stuck_out_tongue:

I nie wiem co tak na chłopa naskakujecie. Sama mam wielu znajomych poznanych w Internecie i szczerze niektórym z nich ufam bardziej niż pajacom z mojej klasy z czasów szkolnych. Z niektórymi utrzymuje kontakt już od ponad 14 lat, a nie gramy wspólnie w żadne gry. W rodzinie mam trzy małżeństwa powstałe ze znajomości internetowej, więc chyba nadal siedzicie w alternatywnej rzeczywistości i myślicie, że w internecie to same debile i hołota siedzi.

Właściwie miejsce na to ogłoszenie może faktycznie jest felerne bo tutaj to jednak mało osób siedzi, a gdy juz ktoś siedzi to zwykle są to smutni frustraci co tylko hejtują bo maja teraz nauczanie zdalne. Jak to się mawia “inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą”. :wink:

Niestety jest teraz posucha na rynku gier i szczerze to nie ma w co grać. O dobrym co-opie to w ogóle można sobie pomarzyć, chyba najszybciej można spodziewać się Dying Lighta 2 do ogrania, ale jego premierę przenieśli na “soon”.

3lajki

@Hasira
Idąc tropem powiedzenia: “sytuacja zawsze ma racje, bo jest, bo się wydarzyła” śmiało można stwierdzić że człowiek nie potrzebuje argumentów, ponieważ sam jest argumentem.
Ludzie są różni, więc gadanie w stylu: “ja i moi znajomi mamy taką i taką sytuację, więc ty też możesz taką mieć” - jest oznaką co najmniej braku wyobraźni.
Pozostaje mieć nadzieję że miałaś słabszy dzień i/lub nie do końca przemyślałaś swoją wypowiedź.

Chłopie ty to może się ogarnij bo jak czytam te twoje pseudożenujące filozoficzne wypowiedzi na forum to mam ochotę cię zwyczajnie zgłosić bo widać, że jesteś smutnym trollem :smiley: Już pominę fakt, że zjawiłeś się tutaj znikąd, a zachowujesz się jak co najmniej stary wyjadacz. Daj żyć ludziom tak jak chcą, a ty wracaj do nauki zdalnej bo ci nieobecność zaraz wpiszą.

2lajki

No i wyszło szydło z worka. Dziekuję pani za ostrzeżenie przed panią.

@Szeptun i kolejna osoba na czarną listę

a @Hasira ma chyba to słowo na “o” bo jest dziś nadzwyczaj “agresywna” ;p

Hasira, jesteś wyrozumiałą osobą. Nawet jestem w stanie rzecz że bystrą.
Wypowiedzi innych dają jasno do zrozumienia że to co napisałaś jest prawdziwe. Nie ma co z nimi walczyć. Bo i nie ma powodów.
Chcę podziękować jedynie za to że pokazałaś forum z jaśniejszej strony.
Jednak nie wszyscy są zepsuci :slight_smile:

Poszło chyba o ten filozoficzno-romantyczny styl pisania tego ogłoszenia. “Ale nie chcę by w Twojej głowie istniała jakakolwiek myśl o powrocie do jakiejś gry z przeszłości” brzmi jakby jakiś facet miał mi do ucha wymruczeć, że zaraz będzie mi tak dobrze, że nie będę myśleć o żadnym byłym. Dodaj do tego wzmiankę o LGBT i “zgadzanie się na warunki” i dla niektórych brzmi to jak ogłoszenie o trójkącik z jedną sobą w dominującej roli, a reszta to slave’y.

Polacy zawsze lubili takie biologiczne żarciki i często widzą tego typu sugestie, nawet jeśli ich tam nie ma. Zwyczajnie autorze chyba nie przypuszczałeś, że dostarczysz ludziom takiej radości xDDD Osobiście się przyczepię tylko do tego, że mogłeś podać chociaż gatunek mmo, byłoby łatwiej znaleźć ludzi, bo większość jednak ma jakieś oczekiwania i określony gust.

1lajk

No i widzisz, znalazłeś pokrewną duszę. :slight_smile:

Możliwe że każdej uczestniczącej w tej “aferze” osobie, poszło o coś innego. :wink:
Jakkolwiek, dość często jest tak, że tam gdzie ludzie się mocno różnią - mierzy się ich jedną miarą, a tam gdzie są podobni - na siłę szuka się różnic.
To jeden z tych powszednich absurdów, które towarzyszą nam od zarania dziejów.

Jesteś ślepy na wypowiedzi. Gdybyś czytał ze zrozumieniem wiedziałbyś że nie chodzi o istotę znajdowania pokrewnych dusz.
Źle zinterpretowałeś mój temat. Nie szanujesz tego co inni mają do przekazania dając zarazem do zrozumienia innym że wiedzę posiadasz, choć nawet sam nie jesteś świadomy tego co piszesz.
Więcej pokory. Może dzięki temu zaczniesz dostrzegać świat w barwach jakimi się mieni. Zamiast samemu malować świat który daje Tobie złudne wrażenie że Twoje istnienie wnosi coś wartościowego dla społeczności.

@HarderBetterStronger
Kim Ty człowieku jesteś?
Piszesz o zrozumieniu, interpretacji i szacunku.
Ty który usuwasz swoje własne wypowiedzi, istotne dla całego wątku, a później wybierasz sobie kogo pogłaskać a komu dokopać i bezczelnie dokładasz swoje nowe cegiełki, zadowolony żeś stare i niewygodne zatuszował.

Wstydu i odwagi nie masz - to chyba najłagodniejsze co mogę napisać.

1lajk

@Szeptun
Czy ty mozesz sie nie wpierdzielac we wszystkie tematy? Powinienes bana wyłapać.
Ty sie wpiepszasz doslownie wszędzie psując ludziom temat.

Czy jest tu moderacja jakas?

Szeptun to chyba jest naprawde troll i to taki z prawdziwego zdarzenia xD

Facepalm

Nah. Po prostu pierdolisz jak potłuczony w każdym temacie. Rozumiem pisać na temat. Ale wywody które z jednego wątku robią cztery to trochę schizofreniczne. Pomyliły Ci się fora. Szukaj dalej swojego miejsca w forach dla chorych psychicznie albo psychoterapeutów, skoro i tak czujesz, że to swego rodzaju masochizm. Ktoś się Ciebie pyta czy to biały czy czarny to odpowiedz bez rozwodzenia się czy może w białym nie ma domieszki szarego bo w zamierzchłych czasach gnomy srały do barszczu a w czarny jest ciemnym białym a rzeczywistość to fikcja… W łeb się jebnij i jak ktoś się o coś pyta to odpowiedz a jak nie chcesz pomagać to wyjebuj. Nawet na glamrapie lepsze trolle siedzą.

1lajk