Szukam wciągającej gry :) najlepiej hack and slash

Witam szukam jakiejś gry do pogrania, najlepiej hack and slash uwielbiam tego typu gry, nie musi to być hack and slash ale lubię bić masę potworów, jarać się jak wydrapie jakiś ekstra przedmiot, czuć satysfakcję zabijając bossa, chętnie zagram z kimś od zera w coś lub dołączę do gry :slight_smile: Dobrze jakby gra miała jakaś tam grywalność, nie musi być to nowy tytuł, gra może być również w 2D.

w PoE grałem na konsoli dawno temu - aktualnie nie chce wracać, może jak zatęsknię :smiley:
Wolcen też grałem w diablo 1/2/3 również
Torchlight - grałem
w Albiona gram obecnie lecz to nie dla mnie
Nie chce kupować żadnej gry ani wydawać kasy na grę, chyba ze na abonament jak gra będzie warta uwagi, ma ktoś jakieś propozycje :smiley:

1lajk

Z hack and slash za darmo kojarzy mi się tylko POE które wymieniałeś drakensang online i Mu Legend. Z gier które można kupić jest to Grim Dawn pisze o niej ponieważ jej koszt jest praktycznie taki sam jak abonamentu idzie dostać egzemplarz do 30/40 zł.
Z gier MMORPG opartych dużo na Grindzie i dość dynamiczniej walce to masz BDO.
Mogę również polecić dungeon to jest to vindictus nie wiem jak tam wygląda populacja oraz C9 aktualnie powiedział bym że w tej grze jest ona niszowa.
Dużą ilością potworów kojarzy mi się też Metin2.

2lajki

o w Drakensang grałęm bardzo dawno temu, nawet juz zapomniałem o tej gierce :smiley: dzięki za odp, zaraz sprawdzę , a jak wygląda sytuacja z grywalnością? Mu legend nie grałem może sprawdzę. Mt2 grałem, tylko szybko mi się znudził, nie podoba mi sie to ze tam praktycznie tylko wojownik Body lub sura WP, kiedyś było inaczej teraz widzę że tylko te dwie postacie są w Metinie opłacalne na dłuższą grę , a ja lubię różnorodność czym więcej ciekawych bildów, broni etc tym lepiej :smiley:

W tym klimacie teraz tylko 2 tytuły się liczą PoE i lostArk (można grać przez VPN na rosyjskim lub koreańskim serwerze) w tym roku odpala europejski. D4 i PoE2 są na choryzoncie ale to jeszcze 1-2 lata do premiery

Na D4 to bardzo czekam :smiley: myślę jeszcze nad Royal quest nigdy w to nie grałem może być ciekawe, lost Ark jakoś mi klimat gry nie podoba się.

Diablo Immortal też niedługo startuje jak n mobile zapowiada się ciekawie. Mi diablo najbardziej przypomina PoE ale mi się szybko znudziło z 2 tygodnie pograłem

Proponuje Lost ark sprawdzić u ruskich albo poczekać na wersje EU

Ragnarok, ma wszystko najlepiej priv serwery x3 - x8 max bo potem to gra na dzień dwa (nudzi sie) i najlepiej classic ale jako nowy to można nową wersje. na początku małe ilości mobkó a potem non stop przedzieranie się przez stada. // sam bym zagrał na ciekawym serwerze z grupą w sumie.

taki hardcore masss destruction to polecam Risk of Rain 2 płatne i to nie rpg / chociaż coś z tego gatunku ma. albo vermintide ale to

Devillain

Eudemons

w sumie tu masz liste przesledz sobie gry xD
https://www.xtremetop100.com

coś czego nie znajdziesz
Laghaim https://www.lhgenericname01.lc/index.php - moge pomóc ogarnąć

Tree of savior jak niżej fajne - jak ragnarok v2, zajebiscie gra sie z Gamepadem
troszke mnie odepchnelo bo straszną pogoń za lvlami czułem i małym naciskiem na farmienie specyfików jak w RO / chociaż też jest co robiłem dla ozdób :slight_smile: i ostatnie zmiany klas co mi pokręciło buildy i nie chciało mi się znów sledzić co i jak xD

1lajk

A może Tree of Savior. Tam zabijasz dużo potworów na raz. Ale nie wiem jak z populacją teraz. Raczej tak średnio

1lajk

Ziom. Proszę Cię, jeżeli uważasz że Ragnarok to gra na 2 dni max bo jesy nudna tzn ze nigdy nie robiłeś max lvl :smiley: i nie brałeś udziału w mass pvp tam :smiley:

czlowieku ze jestes zgredziałym noliferem ragnaroka to nie znaczy że nowy gracz musi przeżyć tylko pvp ocenianie innego bo uznał że gra sie nudzi na high statach to też o tobie swiadczy. nawet mnie nie znasz i nie wiesz ile w to grałem.

pozatym jak tak kochasz pvp to chodz do Escape from Tarkov, bo mnie zaczęło nudzić np pvp w RPG’ach jako end game chyba że jest to pvp w stylu guild wars albo sztywna dziwna mechanika Helbreath, Albion był blisko HB co mnie ciekawilo ale full loot mnie zniechęca i gankowanie na nowych

Ooo szukałem tej starej gry Laghaim, zapomniałem jej nazwy i dosłownie straciłem z godzinę życia aby ja znaleźć bez skutku. Dzięki za linka :smiley:

Sprawdzę te tytuły, na pewno zagram w Laghaim- ładnie sie prezentuje, ciekawi mnie tylko jak z grywalnością? kiedyś grałem jeszcze w Mir 3 ,WYD teraz mi sie przypomniało :stuck_out_tongue: ;d Tree of savior również zobaczę

Drakensang pod grudniowej aktualce która zabiła grę doszczętnie stał się niegrywalny. 2/3 gry jest na chwilę obecną zbugowane. Co najlepsze “tfurcy” uciekli sobie na świeta a teraz ogłosili że kolejna aktualka z hotfixami dopiero będzie w lutym. Każdy aspekt gry, począwszy od dropu, mobów, skilli, itemów po misje jest
zepsuty. Dodatkowo wymyślili nowy system naliczania obrażeń, kryta i innych który spodowował że lata budowania postaci tysięcy graczy poszły na marne i zostali oni zrównani z nowymi kontami. W ciągu ostatniego miesiąca z gry odeszło więcej osób niż w ciągu kilku lat. Odsyłam do forum i discorda, możesz śmiało poczytać komentarze.

Co do Mu legend to zapomnij o graniu w tę grę bez wydawania pieniędzy. Pay2Win jak cholera. Skiny na skrzydła i postać dające 30% dmg i życia więcej które trzeba kupować co miesiąc. Dodatkowo bez platynowej premki cięzko grać, bo miejsca w inwentarzu po prostu brakuje nawet na jedno przejście dowolnego dunga, a bez premki nie masz sklepu pod ręką. No i na wszystkie dungeony i wartościowe lokacje są w tej grze dzienne limity, tak żebyś broń boże się za szybko nie rozwinął, tylko w tempie jaki ci twórcy pozwolą. Co więcej ta gra zdechła 3 miesiące od wydania i nie wierzę że teraz jest lepiej, więc raczej dużo osób tam nie spotkasz. No i optymalizacja jak na H&S to katastrofa.
Jedyne co zostaje do polecenia to Path of Exile. Od 2 wyżej wymienionych serio radzę wszystkim trzymać się z daleka.

1lajk

Mira 3 niema już sensownych serwerów, teraz jest oficjalny mir 4 tylko w Korei i niewiele przypomina 3. Gdzie grałeś w 3?

Nie pamiętam juz dawmo to było :smiley: a szkoda bo fajna gierka, chyba bede musiał grac w Poe i w Diabełka 2 bo widze ze słabo wygląda znalezienie lepszych gier.

Mogę polecić ci tylko Last Epoch i jest nawet grupa na steam która zajmuje się tą grą a nawet może trafisz tam na kluczyk do gry hehe

Pozdro

Last Epoch

wycziluj kolego bo ci internetowy penis peknie.