Szukamy osob do Rohan Online Sea OBT 31.05 Start serera o godz 10.00 rano

Dzięki, zaraz pobiorę

Właśnie mam zamiar pobrać Rohan i chciałem zapytać czy sporo tam gra polskich graczy

Witam , rozumiem , ze nowy serwer to Marea ? i na tym serwie gra wiekszość z was ?

nowy server to Silva, a wiekszosc ludzi gra wlasnie na serverze Marea, w tym gildia z tego tematu, dlatego sa takie problemy z dostaniem sie do niego w godzinach szczytu, dlatego dla niektorych moze byc to frustrujace, zwlaszcza dla nowych graczy, poniewaz sama proba dostania sie na server moze zajac nawet do 20 min :frowning:

No właśnie. Miało być pięknie a wyszło jak zawsze. Od piątku nie mogę się zalogować na serwer. Ludzie mają już 100+ lvle a ja stoję na 58…Ludzie logują się po 3-4 konta na kioski i exp na kilka postaci a masa ludzi odchodzi z gry bo nie może się wbić…Gdybym wiedział zacząłbym na Silvie, ale teraz za dużo itemów z IS poszło w postać i żal tego marnować…generalnie kiszka i tyle.

Hej, jak zobaczyłem tego newsa to aż w szok wpadłem, miałem kilka latdni z Ta gra na karku :smiley: jak rób ma wygladacto w tej wersji? P2W dalej, czy moze coś z tym zrobili? Myśl o powrocie nie daje mi spokoju. Tylko nowa klasa mnie odrzuca, ale na to chyba przymknąć oko można.
Skille podobno zmienione tak? Gdzie można o tym poczytać?

dzieki za pomoc Asterek !, dla pełnej jasności , oba serwery sa “nowe” , kiedy przepełniła się Marea , został otwarty Silver ?
Trochę słabo iśc na Silvera kiedy mówisz że wiekszość PL gra na Marea , dlugo utrzymuje sie taka sytuacja ze serwer jest cały czas FULL ?

Jeszcze pytanie co don skilli: pozmieniali coś? Można gdzieś to podejrzeć? Czy trzeba zrobić każdą postać z osobna i podejrzec drzewko?

Raczej ciężko podejrzeć :slight_smile: jedyna opcja to robić postacie i sobie poczytać. Tak na szybko to mega postacie to agi predatory, Noir, defenderzy, templar jest mega twardy teraz i sporo bije. Wejdzcie na TS do nas to pogadamy sobie i wytłumaczymy Wam co i jak :wink: Nie grajcie na Silvie bo bedziecie sami grać tam.

Pobralem i pogralem. Skille obczailem, zdziwko co do rangera trochę i humana. Ale najwiekszy szok to to że nie można buffowac innych xd stoję pod akhma “plz MB and alm” A Tu lipa xD grałem na Silvie bo nie mogłem się zalogować 36 Archer.
Jutro wbije na ts pogadać, muszę się więcej o tychof zmianach dowiedzieć.

na Marea juz od 13:00 sa problemy z zalogowaniem sie do gry i dopiero o 22:00 + mozna normalnie sie logowac, ale jesli chcesz grac, to zaden problem poprobowac co jakies pol godziny albo godzinke sie zalogowac. i tak jak mowisz, drugi server zostal otwarty przez to, ze Marea byla przepelniona

tak naprawdę jeżeli ktoś chce sie zalogować to nie potrwa to dłużej niz 10 minut. Wystarczy sobie skopiować passy swoje do notatnika robić ctrl + v na okno z passami i jak klikacie na serwer full i Wam nie wejdzie to klikacie cancel i probujecie raz jeszcze. My zauważyliśmy, że co jakiś czas otwiera się tak jakby okno logowania i można wejść i wtedy wszystkie osoby które próbują normalnie wchodzą. Wystarczy chwilka wytrwałości :slight_smile: ale tak jak mówie nie potrwa to dłużej niz 10 min :wink:

Takie pytaniefrancuskie: jest tutaj ktoś z polskiego forum Rohan? Strony już nie ma ale pewnie starzy weterani się znajdą, czy się myle? :smiley:

cały nasz teamspeak ponad 20 ludzi to są gracze którzy grają w Rohana od 2007/8 roku więc zapraszam :slight_smile:

TS: 91.134.126.118:8265

Ja mam pytanko odnośnie itemów z IM. Czy którekolwiek itemy z Item Malla można w grze sprzedawać? Jeśli tak i ktoś chciałby coś za crone to piszcie.

Wbicie sie na Marea , po godzinie 11 to jakis żart … Dzieki za pomoc panowie , ale poczekam sobie tydzień lub dwa , szkoda mojego czasu na bezsensowne próby zalogowania . Może szał minie i za jakis czas da sie wejśc do gry .

Masakra jakaś. Wbijam 30 min na serwer a po 2 minutach dc…odwalają fuszerkę jak uj. Tylko czasowe itemy mi spierdzielają bo grać nie można…masakra.

dokładnie, miałem tak samo … niesmak , poszedłbym na Silvera ,ale tak jak Meo pisał , tam “nie ma z kim grać” , a jak sytuacja się unormuje to zakładam ze Silver będzie stał “pusty”. A nie po to sa MMO , żeby grac solo.
Trochę irytuje fakt ze przejdzie mi bokiem event na exp :frowning:

Nie wiem my gramy cały czas nic sie nie dzieje, serwery są full ale tak jak pisalem nikt z nas nie loguje się dłużej niż 10 min pozniej caly dzien w grze.

Meo macie jeszcze tą gildię? Nigdzie was nie widać a cholera wie kto jest gm em :smiley: nie ma nawet do kogo napisac :wink: