Tajemnicze nagrania - co sądzicie?

Takich nagrań/wywiadów jest masa. Można sobie w google poszperać o bazy Dulce (Dla zainteresowanych). Jakiś facet opowiada o rasach kosmitów, że z nimi współpracują itp,itd. Ale osobiście w ten wywiad nie wierzę.

Te wszystkie spotkania UFO, porywanie ludzi przez nie, krowy, znaki w zbożu itd, w znaczącej większości dzieję się w USA, i to jest dla mnie najbardziej dziwne, jeszcze czytałem wypowiedzi osób, których porwali kosmici i razem podobno się świetnie bawili... (śmieszna sprawa)

@up Może to jakieś stare egipskie symbole, a ta postać przypomina mi boga Anubis'a

@up twierdzisz, że Anubis był kosmitą?

@up twierdzisz, że Anubis był kosmitą?

Wtedy byłby fakt:

Bogowie to kosmici(Co zmieniłoby Smite) :I

@up twierdzisz, że Anubis był kosmitą?

możliwe, ale jak ja twierdze wszystko jest możliwe, a kosmos jest zbyt duży byśmy byli w nim sami:) A teraz cytat ze starego cdaction: " Jedynym dowodem, że istnieją inteligentne pozaziemskie cywilizacja jest fakt, że się z nami nie kontaktują" :P

No dobra to teraz tak trochę z innej beczki niby umieścił na orbicie obiekt "dark Knight" skoro wypiera się tego i USA i Rosja, a jak wiadomo tylko te 2 państwa dysponują odpowiednią technologią by takową, że tam umieścić?

Serio? Wrzuciłeś zdjęcie hieroglifów, gdzie widać, że wcześniej był jeszcze "dodatkowy" zarys, ale z powodu czasu, został on uwypuklony i uważasz, że to jest "znaczek" ufo. Hieroglify, to nie rysunki.

@LoRoW Jeśli chodzi Ci o satelitę Black Knight, to udział USA i Rosji pomimo wielkiego wypierania się jest bardzo możliwy, jeśli dobrze pamiętam to sam obiekt znajdował się nad Antarktydą, może tam powinniśmy szukać szczątków UFO? A tak btw co się z nim później stało? Wleciał w atmosferę, czy coś?

Nie twierdzę że Anubis był kosmitą, tylko z obrazka wygląda bardzo podobnie (Czarne uszy i te takie charakterystyczne boki [mam na myśli ten... hełm?]). Po za tym co za kosmici porywali by krowy i robili znaki w zbożu... Żenada. I w większości przypadków w USA.


@Edit

Jak ktoś się wdrążył w te tematy i lubi teorie spiskowe to zapraszam do oglądania

https://www.youtube.com/watch?v=gjLNCKyrbkc

Choć osobiście nie chcę mi się w to wierzyć D:

Bogowie = kosmici , co w tym jest, ale to niekoniecznie prawda, chociaz tez niekoniecznie falsz.
Naprawde zal mi tych, ktorzy sie wysmiewaja, twardo w nic nie wierza. Swiadczy to tylko o ignorancji i naprawde slabym rozwinieciu intelektualnym.

Nikt nikomu nie karze w nic wierzyc, tylko przyjac pewne rzeczy do wiadomosci, tak zeby byc ich swiadomym. W naszym pieknym kraju swiadomosc kuleje, ale sadzac po cudownej mlodziezy bedzie sie jeszcze czolgac.

Takie tematy pokazuja jacy ludzie sa ograniczeni, nie potrafia myslec samodzielnie.

Jakby tak, te wszystkie zdjecia, wywiady i filmy przeanalizowac to naprawde malo prawdopodobne ze kosmici nie istnieja.

Ja zawsze powtarzam - jezeli cos wyglada, jest niesamowicie realne i wszystkie fakty ukladaja sie w wspojna calosc, ze jestesmy pewni,ze to prawda to wcale tak nie musi byc. I na odwrot.

Ludzie przez setki tysiecy lat zostali tak zmanipulowani, ze nie wiedza kim sa, a wcale niemozliwe nie jest, ze pochodza od obcych.

pozdro dla ignorantow i dla tych o waskich horyzontach myslowych ^^

A tych na lewo z malowidła, to wcięło do tego UFO? Widać, że czas nie obszedł się z nim dobrze. Jedynie co tam jest z "ufoludka" to "oczy", bo nawet zarys postaci jest niewyraźny. Poza tym postacie en face było bardzo (bardzo) rzadko stosowane (i nie, nie ma to nic wspólnego z rangą uwiecznianej osoby).

Gdybyśmy zaczęli robić zdjęcia nieodrestaurowanym freskom z epoki średniowiecza, to też byśmy znaleźli jakieś ufoludki.

@HawKeXye

Dlaczego USA? https://www.youtube.com/watch?v=g5RyXxT0BfI Dodaj sobie jeszcze do tego to: http://img203.imageshack.us/img203/1291/halo2v.jpg (tak, ludzie uważają, że to ufo) i już wiesz, dlaczego najwięcej UFO jest w USA.

@3x6

Piszesz "niekoniecznie prawda, niekoniecznie fałsz", a później piszesz, że jestem ogarniczony, bo w to nie wierzę.

Znowu ten sam temat, który stworzył Dwarft. Fani UFO znajdują różne obrazki z sieci z czerwonymi strzałkami, bo sami by nie wiedzieli, o co w obrazku chodzi, wrzucają na forum i piszą "jesteście ograniczeni, ufo istnieje, a to jest dowód".

Idąc tym tropem, to tutaj znalazłem obcego: http://i.imgur.com/xk90G8a.jpg (nawet wam zaznaczyłem na czarno i zrobiłem kontury na czerwono)

Dla mnie "wąskie horyzonty myśleniowe" mają osoby, które nie wierzą w Boga, bo go nie ma i wierzą w istoty pozaziemskie, bo wszechświat jest za duży dla nas samych i wytakają innym ludziom (tak jak 3x6), że są ograniczeni umysłowo, bo nie kierują się takimi "argumentami".

Uparles sie tego ograniczenia tak, jakby Cie to conajmniej zabolalo hehe, no nie wnikam.

Chodziło o to, ze ludzie w wiekszosci moga twierdzic "Nie ma kosmitow i c****.." I za nic nie przemowisz im do rozsadku, jak teraz probuje Ci powiedziec, ze nikt karze Ci w nic wierzyc. Chodzi, o to zeby tylko dopuszczac taka mysl, ze to mozliwe.

panowie istnieje pewne plemie zamieszkuje jaskinie Mail w afryce zachodniej plemie zupełnie zielone nieznające się na planetach gwiazdach nieposiadające teleskopów żadnej elektryczności pewnie nawet butów. Ich bogiem jest ktoś lub coś co przybyło na ziemie pare tysięcy lat temu i ich wiara opiera się na przybyszu z Gwiazdozbioru Wielkiego Psa niewidocznego gołym okien 6,8 lat świetlnych od ziemi.

I teraz tak z kąd plemie które nie widziało teleskopu na oczy wie więcej o Gwiazdozbioże wielkiego Psa niż współcześni nałkowcy jeszcze 10 lat temu?

Mają wytopione z brązu "figurki/wizerunki" tego gwizdozbioru których wiek szacuje się na setki lat , Dokładnie odwzorowane co do 1 planety w odpowiedniej kolejności "Xylanthia>Syrius A >Syrius B >Syrius C" i to plemie Dogonów twierdzi że mają wiedze od przybysza z kosmosu ich "boga" troche dziwne moim zdaniem że ktoś kto niema prawa wiedzieć o takich faktach wiedział o nich setki lat temu więcej niż my wiemy teraz :P

Po za tym jest niemożliwe że w oceanie wszechświata gdzie nasza cała galaktyka to zaledwie kropla nie istnieje życie są na, ziemi budowle które szacuje się na tysiące lat a nasza dzisiejsza technologia nie pozwala nawet zbliżyć się do perfekcji ich wykonania ..... ten temat to rzeka ale nikt kto ma chociaż troche oleju w głowie nie stwierdzi że "Ziemianie to jedyne rozumne istoty we wszechświecie"

Bo jeżeli wszechświat jest nie skonczenie wielki to istnieje duża szansa że tam gdzieś na drugim koncu galaktyki istnieje lustrzana "Droga mleczna" w identycznym układnie planet /gwiazd" z identyczną ziemia być może w czesnym stadium rozwoju być może starsza o miliony lat ale prawda jest taka że gdzieś ona musi byc i to już samo świadczy że życie gdzieś musi byc :P

A jeżeli Ziemianie to jedyne rozumne formy życia to chroń nas boże bo nasza ezystencja nie pociągnie się długo sami się wybijemy na wzajem :P

Pozdrawiam

panowie istnieje pewne plemie zamieszkuje jaskinie Mail w afryce zachodniej plemie zupełnie zielone nieznające się na planetach gwiazdach nieposiadające teleskopów żadnej elektryczności pewnie nawet butów. Ich bogiem jest ktoś lub coś co przybyło na ziemie pare tysięcy lat temu i ich wiara opiera się na przybyszu z Gwiazdozbioru Wielkiego Psa niewidocznego gołym okien 6,8 lat świetlnych od ziemi.I teraz tak z kąd plemie które nie widziało teleskopu na oczy wie więcej o Gwiazdozbioże wielkiego Psa niż współcześni nałkowcy jeszcze 10 lat temu?Mają wytopione z brązu "figurki/wizerunki" tego gwizdozbioru których wiek szacuje się na setki lat , Dokładnie odwzorowane co do 1 planety w odpowiedniej kolejności "Xylanthia>Syrius A >Syrius B >Syrius C" i to plemie Dogonów twierdzi że mają wiedze od przybysza z kosmosu ich "boga" troche dziwne moim zdaniem że ktoś kto niema prawa wiedzieć o takich faktach wiedział o nich setki lat temu więcej niż my wiemy teraz Po za tym jest niemożliwe że w oceanie wszechświata gdzie nasza cała galaktyka to zaledwie kropla nie istnieje życie są na, ziemi budowle które szacuje się na tysiące lat a nasza dzisiejsza technologia nie pozwala nawet zbliżyć się do perfekcji ich wykonania ..... ten temat to rzeka ale nikt kto ma chociaż troche oleju w głowie nie stwierdzi że "Ziemianie to jedyne rozumne istoty we wszechświecie" Bo jeżeli wszechświat jest nie skonczenie wielki to istnieje duża szansa że tam gdzieś na drugim koncu galaktyki istnieje lustrzana "Droga mleczna" w identycznym układnie planet /gwiazd" z identyczną ziemia być może w czesnym stadium rozwoju być może starsza o miliony lat ale prawda jest taka że gdzieś ona musi byc i to już samo świadczy że życie gdzieś musi byc A jeżeli Ziemianie to jedyne rozumne formy życia to chroń nas boże bo nasza ezystencja nie pociągnie się długo sami się wybijemy na wzajem Pozdrawiam

"A jeżeli Ziemianie to jedyne rozumne formy życia to chroń nas boże"

Moją uwagę zwróciło słowo boże,ponieważ gdy by istnieli kosmici to znaczy że Bóg nie istnieje

Proste wytłumaczenie,dlaczego ?

Dlatego że niby w bibli nic nie ma o innych żyjących formach życia

Np: Gdybyśmy spotkali kosmite niepodobnego do człowieka to jaki sens ma biblia w której bóg stworzył wszechświat i istoty żyjące w nim podobnego do siebie

W Biblii jest, że Bóg stworzył wszechświat i na Ziemi umieścił podobnych do niego. Nie potwierdza i nie zaprzecza istnienia pozaziemskich form życia.

A jakieś życie pozaziemskie pewnie istnieje, ale wszystkim wypowiadającym się chodzi chyba o inteligentne istoty (na poziomie człowieka lub wyżej).

BTW chyba nie sądzicie (a tak tutaj czytam), że "oni" będą dla nas dobrzy? Jeśli będą lepsi od nas, to albo nas zabiją, albo zniewolą, a jeśli będą słabi, to najpierw ich zniewolimy, wykorzystamy do potrzebnych nam celów i później zabijemy.

sorka panowie ale małe sprostowanie

Biblie napisał człowiek a nie bóg i napisał ją tak jak ją zinterpretował

Kiedy biblia była pisna Poganie jeszcze modlili się do księżyca i słońca myśląc że to bogowie !

Wtrącanie religi w te sprawy to jak szturchanie głodnego tygrysa kijem jak spi , bo w tym momęcie daje tylko przykład "Arka przymierza" niektóry sądzą że są tam zkitrane popostałości po 10 przykazaniach inni natomiast że to broń wyjęta żywcem z science-fiction ,

Inni natomiast na obrazach z matką boską dopatrują się statków kosmicznych a nawet w jednym z programów na discovery twierdzili że "Marija Dziewica została zapłodniona invitro przez kosmitów " dlatego niema co drązyć tematu Religi i Kosmitów jednoczesnie i panie KaJBooM wyłapywać słów z kontextu bo się zaraz w tym temacie zrobi wojna!

Po za tym chrześcijaństwo od zawsze było wrogiem nauki ! Ludzi typu Galileusz czy Kopernik nazywało sie Heretykami bo to co mówili było niezgodne z naukami kościoła (czydaj dalej)>Bibli ,a teraz jak już 1 nogą wyszliśmy z ciemnogrodu okazało się że ci "Heretycy" mieli absolutną racje! Kościół od zawsze był wrogiem postępu bo im się to opłacało Zaćmienie księżyca "Bog się mści składać ofary i jałomuznę" Kometa halleya "Składać jałomużne" i teraz jak powoli wszystko wychodzi na jaw np :

Evolucja Darvina to kościół broni sie rękami i nogami np w USA zakazami uczenia teori Darvinowkich

Misjonarze w krajach 3 świata nie mówią ludziom że istnieją inne wiary niż cheścijaństwo haha co więcej nie wspominają nawet od odłamach chcescijanstwa

Tak więc ja kończę temat związany z religią i jak mamy rozmawiac o Ufolach to gadamy o zielonych ludzikach a nie o bogu bogach czy o religi chyba że jest ona związana z tematem bo się zrobi śmietnik w tym wątku.

Jeżeli ktoś doczytuje moje posty do końca i przyzna mi chociaż cień racji z góry serdecznie dziekuję ,lubie rozmawiac o kosmosie planetach i pozaziemskich cywilizacjach sądze że są gdzieś tam one może nawet kiedyś odwiedzili nas ba na pewno nas już odwiedzili bo nawet kiedyś sam prezydent USA ogłośł wszech i wobec

"Nawiązaliśmy kontakt z obcą cywilizacja " Po czym w niespełna 24h wszystko wycofał Gazetom nakazano wstrzymać druk ,media zostały za3mane a sam prezydent wymigał się od swoich własnych słów a całą sprawe zatuszowano ^^

Napisałem o Biblii, bo póki co, ludzie piszą o niej same bzdety. Nigdzie w niej nie powiedziano, że jesteśmy sami, ale też nie ma wzmianki o kimś innym. Tak, Bóg jest związany z takimi tematami, ale drugi akapit w twoim poście już nie był. Motyw Marii i poczęcia dziecka in-vitro został użyty w filmie Prometeusz. Z wyciętych scen z filmu i z wywiadów z twórcami, można też wywnioskować, że w filmie miał zostać użyty motyw Jezusa, który został zesłany przez rasę stworzyceli w celu nawrócenia ludzi na dobrą ścieżkę. Taka ciekawostka, że takie teorie posłużyły za scenariusz.
A jak chcecie gadać o ufolódkach, to dawajcie coś ciekawego, a nie jakieś zdjęcia: "w ogóle nie widać, co tam jest namalowane, ale jak czarne, to pewnie oczy ufoludka", czy "Cześć! Miałem dostęp do supertajnych informacji i od tak wydano mi zwolnienie, i od tak opowiem wam o zagrożeniu dla całej ludzkości".

bardziej ciekawy temat to to jak by miało wyglądać to życie jeżeli już by miało istniec np fauna

Planety gazowo/wulkaniczne a na nich coś co przypomina meduzy unoszące się w atmosferze na gorących gazach wulkanicznych lub

Giganci na planetach z niską grawitacja , olbrzymie opancerzone kreatury na planetach pustynnych albo jakieś hybrydy w stylu w połowie roślina w połowie zwierze

lub coś całkowicie innego co nawet nam do głowy nie przychodzi. Ale to jest bardzo skomplikowane bo musieli byśmy sie zagłebić w to jak te planety miały by wyglądać tylko w naszym układzie istnieje 7/8 (zależy czy liczyć neptun) i każda ma niepowtarzalny klimat , a oprócz tego przecież znamy także takie których 100% powierzchni pokrywa ocean,

takie na których padają deszcze diamentów lub stopionego niklu i innych metali , takie których atmosfera jest tak gesta że dało by się z niej ulepić kulke , których całe powierzchnie to kryształy , gołe jądra (w stylu merkurego) a to pewnie zaledwie ułamek dziwów jakie istnieją w wszechświecie nawet bym się nie zdziwił jak by istniało coś w stylu jak "Oa" z zielonej latarni "Żywa planeta" możliwości można szacować w miliardach kombinacji i pewnie minie następne tysiąc lat zanim człowiek będzie mógł powiedzieć "znam droge mleczną jak własną kieszeń" o ile wcześniej sami nie zniszczymy się nawzajem :P ale pofantazjować na ten temat można wymyślcie coś sesownego co może gdzieś żyć w kosmosie bo to bardzo ciekawe jak wyobrażacie sobie pozaziemskie rosliny/ zwierzęta , za najlepszy pomysł stawiam piwo ^^

Ufoluuudki, zielone stworzenia, predatory, jakieś dziwolągi itp...
To tylko nasza wyobraźnia, racja. Jest wiele rzecy zwiazanych z przybyciem kogos gdy jeszcze nie powstało chrześcijaństwo.
Ale dajmy coś takiego. Tamci ludzie byli tak zacofani, że nie wiedzieli co to jest zpaalniczka, światło, latarka, ubranie.
Dajmy na to, że ktoś z nas wźiął latarkę i pojawił się w tamtych czasach. Ludzie, którzy go poznali uznali go za boga bo wyprzedzał ich technologią. Jak to ludzię, rzecy niewyjaśnione wyprzedzające nasze pojęcie o różnych rzecach uwazamy za sprawy boga, cud. (Tu cudowne wyleczenię) Kiedyś gdzieś czytałem lub słyszałem, że pewna kobieta była ciężko chora, ale zobaczyła polskiego papieża, który kazał jej wstać, podobno wyzdrowiała...

Raczej jako takie ufoludki nie istnieją.
Poruszając ten temat - ktoś powiedział, że ktoś kto nie wierzy w istnienię innej obcej cywilizacji i broni się rękoma jak i nogami aby obronić swoją rację jest ciemny. Na serio? Co człowiek inne myśli na jakiś temat.
Może też gdzieś, gdzieś daleko od nas, istnieje cywilizacja, która też zaczyna życia na innych planetach, tacy stworzyciele. Pojawiają się opiekują pokazują jakąś według nich wymyśloną wiarę, abyśmy się jej trzymali i pozostawiają nas samych sobie?
Grecy uważali, że burza to gniew Zeusa bo nie umieli wyjaśnić tego zjawiska.

#Dezaius niestety nie będę Ci wymyślał kreatur z 9 rękoma 3 palcami i 5 głowami, lecz sądze, że raczej są wręcz podobni do nas. Nasz wygląd przystosowuje się do otoczenia gdzie żyjemy, afryka (czarnoskóra popolacja)

Jakoz iż nie znam za dobrzę bibli i tam przytoczonych rzecy, więc nie będę się dalej na ten temat rozpisywał. Każdy może myśleć inaczej, tak ja myślę, ale jeśli ktoś jest taką osobą, że wierzy w tylko natoczoną przez siebie lub rodzine wersję jest poporostu ignorantem. Tacy byli Chrześcijanie i zacofali naszą cywilizację o jakieś 500lat, dajmy na to rzym, potężny kraj, nowoczesny i rozbudowany, upadł, chrześcijaństwo pokazywało drogę poganom, ludzię modlili się i żyli w cierpieniu a kościoł zarabiał. Jaki to miało sens?

Moim zdaniem cos musi byc na rzeczy. Bo tyle starozytnych cywilizacji juz mialo swoich bogow ktorych uwieczniali na malowidlach i w opisach - np egipcjanie i bogowie o glowach zwierzat, grecy i bogowie np olimpijscy ale i tytani - mozliwe ze dawniej bylo spotkanie dwoch obcych ras na naszej planecie i stad ta walka bogow z tytanami, a czemu mieszkali na olimpie bogowie? Bo tam wyladowali kosmici. Pokrecili sie a potem odlecieli i od czasu do czasu ktos przylatywal na olimp bo np slyszal od innych ze tu ktos lub cos zyje i stamdtad schodzil na ziemie a ludzie od razu bogow zrobili sb. Tak samo mozliwe ze do egiptu przybyla inna rasa humanoidalna o glowach zwierzat. Co do spotkania kogos takiego - czemu to akurat ludzie mieliby zwiedzac kosmos? Skoro rownie dobrze inna rasa bardziej zaawansowana technologicznie moglaby to robic i natknac sie na ziemie. Tak wogole to mozna jeszcze dyskutowac czy do zycia potrzebny jest tlen czy woda. My wiemy ze tak. Ale skad? Bo na Ziemi wiekszosc organizmow tego wymaga. ale np miliony lat swietlnych stad moze byc rasa ktora umie sie przystosowac biologicznie do kazdych warunkow srodowiskowych w tym do zycia bez tlenu. Nawet my znamy organizmy ktore tlenu nie wymagaja (bakterie i inne) oraz znamy teorie o ewolucji i przystosowywaniu sie do srodowiska. A skoro tu jest tlen i woda to organizmy sie do tego przystosowaly. Tak samo do roznic temperatur na ziemi. A jak na jakiejs planecie jest bardzo goraco to tamtejsze organizmy mogly sie przystosowac do zycia w temp np 90 stopni i tak samo technologie do tego przystosowac. A czemu obecnie kosmici do ameryki przylatuja? Bo takie miejsce sobie wybrali (rownie dobrze mogliby w nwm, polsce). I tak jak w starozytnosci moga odlatywac i przylatywac na to miejsce kilkadziesiat/kilkaset lat bo tu znaja teren itd. No i nie wiemy czy to ta sama rasa czy inna ;). Mozemy byc pewni tylko jednego - nie jestesmy jedyna inteligentna rasa w wszechswiecie. Bo on jest za duzy i za duzo mozliwosci by tylko na ziemi sie moglo zycie wytworzyc. Tak samo podroz z predkoscia swiatla - mozliwe ze jest jakas technologia ktora by chronila przed "splaszczeniem sie" i rozszczepieniem na atomy, nwm, mozliwe ze jakas tarcza ochronna czy cos w ten desen (to mogloby polegac na tym ze ta tarcza by przyjmowala to wszystko i sie splaszczala zamiast pojazdu).

Witam, znowu nakręciłem się po przesłuchaniu kompletnie przypadkowo tego nagrania :

https://www.youtube.com/watch?v=ee3bld4lTG0

jest to nagranie z 1997 roku stacji Coast to Coast AM, gdzie podobno były pracownik Strefy 51, któremu pozwolono odejść dzięki zwolnieniu lekarskiemu mówi o tym, że jeździł po całym kraju potem z kołowany, że nie wie od czego zacząć (chyba dlatego, iż za dużo wie), mówiąc, że "oni" zamierzają.. oni zrobią pomiary triangulacyjne na tej pozycji niebawem. Potem przerywa mu prowadzący, że jeśli mają mało czasu, to żeby coś nam szybko opowiedział(na początku mówił nasz tajemniczy pracownik, że ma bardzo mało czasu).

Potem nasz gość mówi, że obcy to między-wymiarowe istoty, z którym wcześniej prekursorzy programu kosmicznego nawiązali kontakt, oni nie są tym za kogo się uważają. Dalej jest mowa o ich pozycji, o tym, że przeniknęli przez wiele instytucji wojskowych, szczególnie strefy 51. Nadchodzi katastrofa, a rząd o nich doskonale wie, że jest wiele bezpiecznych miejsc, gdzie mogą się przenieść, ale oni chcą zniszczyć najbardziej zaludnione obszary, żeby łatwiej manipulować tymi, którzy zostaną... resztę możecie doczytać na filmie, na życzenie przetłumaczę resztę.

Dużo rzeczy mogę sobie wytłumaczyć, jakiś chory żart, osoba psychicznie chora, opowiadająca niestworzone rzeczy, które tworzy sobie w głowie, ale w ciągu 2 minut (jak już w 97 roku byliśmy kontrolowani) cała stacja wysiadła, a po minucie na awaryjnym zasilaniu, też wszystko się wyłączyło. Dlaczego się tak stało, akurat podczas tej rozmowy? Prowadzący Art mówi, że nigdy wcześniej tak coś dziwnego w studiu się nie wydarzyło itd. co jest na filmie.

Mieliście kiedyś styczność z podobnymi sytuacjami? Znacie jakieś zaufane strony/ fora dyskusyjne na ten temat, gdzie każdy wolno wyraża swoje zdania, różne ciekawe filmy i dowody popierające różne tezy.

[EDIT]Pamiętam, że kiedyś już był tutaj podobny temat chyba od użytkownika Dwarf?