Tani PC

Wrzuc mu ADMka ktory bardziej mu przysluzy.

moze zamiast tak bezsensu pisac ...

odrazu napisz amd too feee grzeje sie i jeszcze poplacz i tupaj nogami o podloge...

ja zaproponowalem jak uzytkowniki zadecyduje jego sprawa ...

Ok, a jeszcze 1 pytanie, wiecie może czy jeżeli wpiszę ten kod na montaż i darmową wysyłkę czy to przejdzie bez dysku twardego? Jeżeli tak i ktoś takowy kod posiada to będę wdzięczny.

W3FHN58JFW

dodaj montaż do koszyka a potem aktywuj ten kod, przeceni się na 1zł

Okey :D, dzięki wielkie wszystkim za pomoc.

Siemanko, ostatnio dużo osób kupuje pcety to i stwierdziłem, że to jest czas i na mnie i jest to bardziej spowodowane z przymusu niż z chęci, ponieważ mój wieloletni blaszak raz się włącza raz nie, tutaj złapie jakiegoś laga i trzeba resetować, spadek fpsów zauważyłem w każdej grze w którą grałem (a głównie grałem w lol-a i jakieś mniej wymagające gry wyścigowe/co-op). Mój budżet w tej chwili jest bardzo ograniczony, a mianowicie jest to 2000-2100zł. Przeglądając sobie części komputerowe sam złożyłem coś takiego jak jest na zdjęciu. Z dyskiem twardym chyba będę się musiał wstrzymać, chyba że rodzicie mi dodadzą troszkę kaski do pc-ta to kupię oddrazu i nawet chyba tak zrobię, ponieważ akutalny dysk ma aż 140gb ^_^. No może napiszę jeszcze do czego komp ma mi służyć, ponieważ dam sobie łapę uciąć, że zaraz wejdzie tutaj jakiś znawca i napisze "za tą kasę nie ma co kompa kupować, lepiej jeszcze pozbieraj", otóż tak jak pisałem mam problemy z aktualnym komputerem (więc myślę, że zakupu dokonam do maksymalnie 2 tyg), na kompie chcę sobie pograć w niektóre tytuły mmorpg (bdo, revelation, wow, lol, cs) oraz zagrać w gry sp, ponieważ z aktualnym pctem mam dosyć duże zaległości. Z góry mówię, że mam monitor 1280x1024, więc nie będe tutaj grał w full hd, nie zależy mi też na ciśnięciu we wszystko na ultra. Jeżeli ktoś ma jakieś zastrzeżenia do zestawu to może coś tutaj napisać i pomóc.

kompacz.png