Team do Dawngate

Co nowego oferuje Dawngate ?

30 championów (jak narazie), system perków + loadouty, INNA MAPA - 2 liniowa, duża jungla, living lore, gdzie gracze wpływają na to co się wydarzy(spoko sprawa jak ktoś lubi takie smaczki) no i gra jest bardzo dynamiczna przez to, że mało które postaci wymagają czegoś do castowania spelli -> tylko cooldowny tak naprawdę są ograniczeniem ;)

dziś od 16 mani i nowy patch

Właśnie ściągam gre i chętnie bym do was dołączył :)

serwery są na razie off, ale jak coś nick: sOphist1cated, gdzieś od godz. 19 będę online

jakiś ts czy coś ?

to ja już będę podawał wszystko jak ktoś będzie chciał grać

ogólnie dziś od 19-20 (może szybciej, sam też nie wiem kiedy serwery znów włączą) będe w grze

jest i serwer EU!

Przy logowaniu sie wybiera serwer czy trzeba sciągać z innej strony ?

tak jak na screenie, poprostu wybierasz rejon i tyle

Dalej szukam ludzi chętnych do gry ^_^

teamspeak dostępny u mnie na PW

Sa gry rankingowe albo cos takiego?

cały czas wszystko rozgrywane jest w systemie ELO (swoje ELO możesz spawdzić tutaj www.dawnscout.com) pokazuje je dopiero po rozegraniu 50 gier

Ale zostanie on w niedługim czasie zresetowany, bo nawet jeśli grając 4/5 osób w premadzie ciągle dostajesz ELO(tak, ciągle to samo nawet jak grasz solo czy duo) więc nie ma sensu teraz tego brać pod uwagę(tym bardziej, że będąc 4 osoby w premade trafiasz na np. cały team solo).

Wlasnie zaraz odpalam musze najpierw zrobic practice? Daj swoj nick to tam napisze do ciebie w gierce.

sOphist1cated

jak już będziesz ogarniać to mogę coś pograć. aktualnie wraz ze znajomymi mamy wyścig do 1500elo(diamond)

Siemanko,

szukam ludzi do Dawngate (MOBA), za niedługo będzie startował serwer EU więc szukam ludzi, którzy teraz chcą grę zobaczyć i co nieco się nauczyć(pingi na poziome 130, ale gra się bez problemu)

teamspeak mogę podać na PW, będę dziś dostępny od 20-21

nick: sOphist1cated

Co do samej gry. Gra się dobrze, przyjemna mechanika, balans zachowany( nie będę komentował skalowania i snowballowania ranged carry w Strifie, którzy od 25-30minut robią 1v5). Sama gra imo lepsza od Strife czy Infinite Crisis(a to głównie jej konkurecja).