Tekken 7

Ekhm nie ? Klient torentowy dziala przez steam fakt ale nie jest liczony jako gra w bilbiotece ( dziala na zasadzie "dodaj gre spoza steam") . Wiec nie wiem w jaki sposb chcesz miec rankingi i statystyki skoro steam nie widzi gry ??

Ekhm nie ? Klient torentowy dziala przez steam fakt ale nie jest liczony jako gra w bilbiotece ( dziala na zasadzie "dodaj gre spoza steam") . Wiec nie wiem w jaki sposb chcesz miec rankingi i statystyki skoro steam nie widzi gry ?? 

Statystyki i rankingi są in game, gra nie jest liczona jako spoza steama a jako ID 480, czyli nijaka "Spacewar".

Poza tym to o co się kłócimy to głupota.

Napisałeś że pirat nie może grać na multi przez neta, podważyłem to iż nie jest to prawda. Zamiast przyznać się do błędu dalej się kłócisz co jest śmieszne.

Napisałem też że zachęcam do kupna tekken-a bo jest to zwyczajnie świetna gra i pierwszy w historii tekken natywnie na PC.

Jjak mozesz miec statystyki multi w grze ktora nie ma dostepu do oficjalnych serwerow ? Skad te statystyki sie biora z kosmosu ?

ps. Wytluamczylem co dla mnie znaczy multi .Tak samo moge sciaganc sobie nie wime nfs i grac przez Hamachi online i wsyztskim mowic ze gram multi.. SERIO? . A ze dla ciebie "sztucznie generowane multi to multi " jest coz twoje podejscie ...

Jjak mozesz miec statystyki multi w grze ktora nie ma dostepu do oficjalnych serwerow ? Skad te statystyki sie biora z kosmosu ?

Kończę ten bezsensowny dialog, zmarnowałeś już i tak dużo mojego czasu.

Prawda jest taka że piracenie od zawsze sprzyjało sprzedaży dobrych gier a przeszkadzało wciskaniu kupa towaru, można pobrać przetestować i kupić jeśli gra jest dobra, a jeśli okaże się kupą uchronić się od wydymania przez twórców.

Niedługo premiera Tekken'a 7 i mam takie pytanie. Czy jest dostępna wersja na pc w wersji bez steama? Bo w sklepach internetowych w wersjach box jest info "W pudełku z grą znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny, nie zawiera płyty" albo nic nie piszą. I weź się teraz człowieku domyśl.

Pytam się bo nie chce by powtórzyła się sytuacja gdzie kupując wersję pudełkową Torment: Tides of Numenera dostałem pudełko zawierające kod do steama i od groma updata'u do ściągnięcia.

Powiem szczerze nie cierpię steama ani cyfrowej dystrybucji.

Edit: Jaka jest różnica kupna wersji steamowej a tej z GameStop? Na oficjalnej stronie Tekken'a przy zakupie pre-ordera jest wybór platformy i detalisty.