Temat zamkniety

Temat zamkniety

Moja subiektywna opinia na temat grupy/społeczności/ekipy itd Zwał jak zwał. Być może ktoś się ze mną nie zgadza, ale to moja opinia. W tym tygodniu kolega postawił już dwie inne “grupy” które bardzo szybko upadły ( Ta jest 3). Discody były zamykane bez podania przyczyny i bez uprzedzenia. Chyba ktoś myśli, że ludzie to śmieci i nic nikogo nie trzeba informować. Nie będę podawał tytułów gier, ale w obu przypadkach był bardzo mały odzew. Założyciel już na starcie pięknie ogarnął discorda i dodaj swój autorski regulamin który okazał się gwoździem do trumny. W ciągu paru chwil już polowa ludzi na discordzie miało upomnienia, nagany i nawet bany. Praktycznie każde małe beknięcie lub pierdnięcie ( mały epitet, lub nie podzielenie zdania założyciela ) było premiowane nagrodą z dość mocno rozbudowanego regulaminu. Kto lubi czuć się poniżany, oraz lubi ciasną kameralna atmosferę z całego serca zapraszam do tego Pana. Gównoburza gwarantowana.

Boże nie karz mi linkowac lub screenowac argumentów :smiley: Spamujesz na całym forum jedno i to samo, ciagle podszywajac sie pod kogos innego mimo ze nik ciagle ten sam. Przy okazji mam dwóch lub wiecej swiadkow co potwierdza moje slowa. Tez zostali zle potraktowani.

PS. Taa nie twoje discordy, nie twoje grupy, a wszedzie uzywasz te same niki i reklamujesz sie jako wlasciciel :smiley:

PS.2 Chcielismy tylko razem w ekipie pograc w Torchlighta 2, a zrobiles mnie i znajomych w konia. Nie bedziesz mial teraz tak łatwo z kolejna grupa. Tak jak obiecalismy Ci nie bedziesz mial zycia na forum.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/guardians-of-ember-gildia-darkhorde-zaprasza/116621/10

taki przyklad. ostatnie dwa posty.
Niby reklamujesz inne grupy i niby nie sa twoje i upadaja w ciagu 24h :smiley: Najsu.
Potem kolejna reklama z twojej strony i tez nie twoja.
ps.2 inne tematy pousuwane na szybkiego. wyglada to jak zacieranie sladow.