Runes of Magic Gamers4Life - klient x64

Cześć
Jeżeli ktoś jeszcze gra w Runesa lub chce do gry mogę polecić serwer Gamers4Life:
https://gamers4life.ca/

Do wyboru jest aktualnie Alpha (na którym sam gram):
90lvl, exp x3, tp x5, gold x2, najwyższa rajdówka to CoE, są aktualnie dwie gildie, które to czyszcą, z auli dostępna jest aula ziemi (HoE).
oraz Classic na którym jest starszy content i max lvl 55.

Wrzucę więcej info o Alphie ponieważ sam tam gram:
Ludzi jest dużo, są dwie gildie czyszczące CoE, 4-5 gildii, które robią poma i hoe.
Gra jest darmowa, można wykupić konta vip, które służą jedynie wspieraniu serwera i dają drobne gratisy codziennie.
Po wbiciu 55lvla można się zgłosić po bonus 30k dias, wystarczy to na jakieś eq startowe, żeby być użytecznym jako-tako jako heal/support lub na jakieś początkowe eq dla dpsa/tanka.

Kilka dni temu wprowadzili klienta 64bit, nie ma tego nikt, nawet gameforge, co to znaczy? Prawie zero crashy (jeszcze to dopracowują, ale jest to aktualnie serio rzadkość), bezproblemowa gra na maksymalnych ustawieniach graficznych. 100 osób w dalanis, z fajerwerkami, przemiankami, milionem petów itd? Bez problemu.

Diasy zarabia się w instancjach:

  • FA - Ancalon - 30d
  • DoD - Maxim - 50d
  • RT Dia - 3, 5 boss - 50d, ostatni 100d
  • Anelka - 100d
  • ToSH - pożeracz - 300d
  • BH - ostatni - 500d
    główną walutą w grze są diasy, gold służy do tierowania broni

Ceny w IS niektórych rzeczy:

  • PFS - 5d
  • kamień czyszczący - 5d
  • kamień losowy - 10d
  • kupon na daily - 20d
  • fenix - 10d
  • przemianki na 30min - 20d
  • plusy - tylko gwarantowane, nie ma losowych, komplet plusów na item to ~700d
  • runki X - 200d/sztuka

mimo tego, diasów mi cały czas brakuje :stuck_out_tongue:

Meta jest standardowa jak na globalu, więcej info znajdziecie na discordzie serwera.

Wojny tam wyszły z wersji beta :stuck_out_tongue:

Serwer ma aktualnie ponad rok.

Dodam tylko, że aktualnie jest exp event, więc wszystkie raty poza goldem są x2
Aktualnym eventem jest event bajkowy - więc można zdobyć przydatne tytuły.

dużo to ile? Jak gra na jednym serwerze coś około 200 osób to jest ten sam poziom rozgrywki co P2W Global i nie opłaca się nawet marnować miejsca na dysku.

Niestety dokładnej liczby graczy nie znam, ale myślę, że jest spokojnie ponad 200 osób patrząc na to, że na evencie o 4 nad ranem było ponad 100 graczy w dalanis.

Zresztą zaczynanie czy nawet granie u gameforga podchodzi pod masochizm.

gra ktos na serwerze classic? planuja z czasem poszerzac ten kontent o kolejne chaptery?

A pobiore z ciekawości classica i zacznę farmić KS 12h dziennie jak za czasów gimanzjum :smiley:

1lajk

dziala ci to??? jmi ciagle wyskakuje blad “download /;0 version.txt fail!!”

Chciałem pobrać, ale sobie darowałem. Poprzez torrent w ogóle nie pobiera (wykrywa 5 seedów, ale nic nie idzie), a przez ten 1 mirror leci po 300 kb/s…

1lajk