Tera Arrancars [RU]

Wersja ruska ma lepsza optymalizacje. Chyba jedyny powod dla mnie dla ktorego tam bd gral. Na EU mimo dosc dobrego sprzetu na bg mam po 30 fpsow i nizej a to za malo. Ruskie maja FIXa z koreii ktorego eu i us nie maja. Fix naprawia problem z UI ktory tak obciaza kompa. Patriota czy nie, liczy sie fun z gry i tyle.

Wybaczcie za moje słowa ale jestem patriotą i jak widzę takie rosyjskie ścierwa to mnie po prostu odrzuca. Wolałbym się jednak męczyć z GameForge niż poniżać się na rosyjskich serwerach ale to może tylko moje zdanie. Uważam się za patriotę i nie będę zniżał się do poziomu i grał na serwerze z "kacapami" którzy jeszcze na tym zarabiają. Wracajcie na serwery EU !!!!!!!

A co ma gra na serwerach RU do patriotyzmu? Chyba Ci się pojęcia pomyliły. Serwery EU należą do niemieckiej firmy, a pragnę w tym miejscu przypomnieć iż Niemcy również wyrządzili taką samą krzywdę jak Ruskie, ba nawet większą.

Dlatego granie na serwerach niemieckich jest tak samo mało patriotyczne jak granie na serwerach ruskich, jeśli bierze się Twój tok myślenia.

A to co się dzieje na Ukrainie, sorry ale Ukraina prędzej czy później by się rozpadła , nie popieram tam tej akcji, ale nie dam się też omamić nagonce medialnej na całą tą sytuację. Ukraińcy wiele krzywdy wyrządzili polakom, moja opinia jest taka że: Ukraina to strefa buforowa dla Polski, a co tam się dzieje mam w nosie.

Kontynując:

Niemy taki technologiczny naród ale u ruskich gra ma 20/30 FPS więcej na takich samych ustawieniach, nie ma logowania UI, nie ma problemów z luncherem, wszystkie patche wgrywają się w parę chwil nie tak jak na EU, sorry ale w tej kwestii ruska firma pokazała gamefrogowi faka , podejście supportu jest genialne. Piszesz tiketa po angielsku do nich tego samego dnia masz odpowiedź, możesz też na forum napisać i w ciągu paru minut masz odpowiedź , to jest support .

Gamefroge leży i kwiczy przy tym co pokazuje Destiny.

I co najważniejsze `ceny w cash shopie . Vip 30 zl tańszy od EU ,

Póki co miejmy nadzieje, ze bedziemy mogli zasilic szeregi gildii w piatek. W co szczerze watpie.

No powiem Ci że może być inaczej, bo inne serwery mają kolejki po 4k a na Arunie jest max 400 osób w kolejce , powinni go otworzyć w piątek.

A ile jest teraz osób aktywnych w gildii??? Bo widzę że na ts prawie pustki :(

na 20 osób gra 20 tylko różne godziny gry są na razie jest etap levelowania więc każdy swoim tempem gra w piątek zobaczysz na pewno dużo osób bo każdy będzie mniej więcej o tej samej grał bo wolne :)

Jak chce się dołączyć do gildii to trzeba robić to takie podanie jak pisze na początku...bo widzę że parę osób na waszym forum zrobiło. I dlatego pytam czy to naprawdę konieczne :D??

bo jak ktos u nas na forum podanie pisze to mamy do niego kontakt ale jak wbijesz na ts odrazu na ts tez dodamy

Arun zostal odblokowany mozna juz zakladac postacie zapraszamy do gry

p.s do moderatorow wiem ze nie minelo 72h od ostatniej wiadomosc ale przymknijcie oko bo to wazna wiadomosc dla osob czekajacych

Szybkie Pytanko, Jak zmienić język? :P

nieda sie ang bedzie dopiero z patchem 65 zapraszamy do nas na ts3.novasociety.com tam gildie i pomoc znajdziesz

Rekrutacja otwarta dla każdej klasy zapraszamy do zabawy z nami

Rekrutacja caly czas otwarta mamy juz 75 osob grajacych

dzisiaj zostal dodany patch z alliancami a juz 25 dodaja cs

Rekrutacja caly czas otwarta jest juz nas 95 zapraszamy do gry z nami nowych jak i starych graczy tery

Już oczekujemy patcha 65 który będzie pewnie na starcie kwietnia

kiedy zangielszczenie wchodzi? Nie znam na tyle gry by grac po rosyjsku...

zangielszczenie robimy co do grania po rusku nie jest tak strasznie czego nie wiesz pomożemy

Rekrutacja cały czas online mamy do 30 osób online wieczorami zapraszamy do gry z nami

Jak sprawa z pingiem? W Skyforge mialem dosyc spory ( mam na mysli wersje ru ) tutaj jak sprawa wyglada? Ping 150+ juz raczej wyklucza gre w non targetach

Jak sprawa z pingiem? W Skyforge mialem dosyc spory ( mam na mysli wersje ru ) tutaj jak sprawa wyglada? Ping 150+ juz raczej wyklucza gre w non targetach

Ja miałem 50-60 o ile dobrze pamiętam, net 2mb.

Mam trochę głupie pytanie :)

Czy posiadanie ts'a jest konieczne aby być w waszej gildii?

Tak, co to za raidy bez komunikacji ? Albo sama gra :) + łatwiej wytlumaczyc jakies problemy jezykowe czy czysto techniczne

Na chat-cie gildii wypowiadaja sie glownie gracze international.