TERA - co i jak

Wracam ponownie, do tego tematu, teraz ściągnąłem poprawną wersję gry (na której chcę grać) czyli od Gameforge, pytanie Killian czy Mystel, opinie są podzielone, a chciałbym grać na serwerze gdzie mam szansę na dołączenie do jakiejś gildii ;p. Obecnie mam na Killian 27lvl Elin Ninja, ale jestem skłonny zacząć grę od nowa, to nie jest dużo wiem, ale latanie małą dziewczynką nie jest dla mnie ^^

Na obu serwerach masz duże polskie gildie.

Na Killianie jest to Dark Gate, a na Mystelu T O X I C.

Mhm, czyli raczej serwera zmieniać nie muszę czy coś, więc jest git, ale i tak postać muszę kreować od nowa, z powodem wyżej ;)

Witam. Od dłuższego czasu szukam jakiegoś dobrego MMORPG dla zabicia czasu i zainteresowała mnie TERA. Mam kilka pytań odnośnie tej gry:

1. Jak jest z populacją Polaków, na jakich serwerach najczęściej przesiadują bo z tego co czytałem opinie są rozbieżne jedni wolą NA drudzy EU. A wiadomo samemu jedyną frajdą będzie dobicie maksymalnego lvl'a.

2. Jak wyglądają pingi na serwerach EU i NA. Jakby ktoś mógł podać chociaż IP serwerów, mógłbym sobie sam to sprawdzić :) .

3. Płatności. Są zbyt P2W czy jednak nie (na przykład Path Of Exile).

4. Inne jakieś szczególnie ważne informacje o których powinienem wiedzieć przed rozpoczęciem gry :)