Tera Online PS4

A czy będzie można grać postacią, którą posiada się na serwerze NA, czy to będzie kompletnie coś odmiennego? :)

Wczoraj około 22 dostałem mail dotyczący Bety Tery na PS4/XBOX One do której były zapisy już jakiś czas temu, było trzeba odpowiedzieć na trzy następujące pytania:

Na jakiej platformie grasz:

-PS4

-XBOX one

Z jakiego kontynentu jesteś:

-Ameryka Północna

-Europa

-Inne(Można było wpisać swoją odpowiedz)

W jakim języku się komunikujesz:

-Angielski

-Fancuzki

-Niemiecki

Sądząc po tej ankiecie za około 2 tygodnie ruszy zamknięta beta i to nie tylko w Ameryce bo po co pytali by o kontynent już lepiej by zapytali czy jesteś z Ameryki tak czy nie, przynajmniej tak mi się wydaje, kto zgłaszał się do bety niech lepiej sprawdzi maila bo na odpowiedzi czekają do 10 grudnia

Jestem ciekaw kiedy przyjdzie klucz do bety. Tez dostalem tego emaila!!!

Rowniez dostałem maila i wypełniłem ta mini ankietę na jakiej platformie gracie? Myśle ze nie długo ruszy.ja na ps4 a jak wiadomo w kupie siła Pozdro

X1

Witam wszystkich, ja dzisiaj dostałem maila od En Masse, że zostałem wybrany do testów Tera Online na ps4, dostałem kluczyk dla siebie oraz jeden dla znajomego, mogę komuś podrzucić, tylko jest taki problem, że w regionie Polska, kluczyki są niedostępne, czyli nie można dodać tej gry do biblioteki, testy zaczynają się 18 stycznia o 14 (UTC), może ktoś też dostał i orientuje się na jaki region trzeba zmienić aby dodać grę?

Witam wszystkich, ja dzisiaj dostałem maila od En Masse, że zostałem wybrany do testów Tera Online na ps4, dostałem kluczyk dla siebie oraz jeden dla znajomego, mogę komuś podrzucić, tylko jest taki problem, że w regionie Polska, kluczyki są niedostępne, czyli nie można dodać tej gry do biblioteki, testy zaczynają się 18 stycznia o 14 (UTC), może ktoś też dostał i orientuje się na jaki region trzeba zmienić aby dodać grę?

Jak można, to prosił bym o kluczyk na PM, jeśli byś był taki uprzejmy, a z regionem pokombinujemy wspólnie.

Przy ankiecie był wybór w jakim regionie się gra, to była Europa, USA i chyba Azja. Trochę to nie sprawiedliwie jeśli wyłączyli Polskę z krajów Europy, podejrzewam, że trzeba ustawić region na USA, ale jeszcze sprawdzę na forum, które specjalnie otworzyli na dane testy

Znalazłem informację ze strony En Masse o regionach w których wyłącznie będą działać kluczki, mam nadzieję, że pomogłem:

"Hey all! Sorry to hear about your code redemption issues.

Unfortunately, we could only gain clearance to release the technical test client in a selection of countries:

- Australia
- New Zealand
- Bulgaria
- Croatia
- Cyprus
- Czech Republic
- France
- Germany
- Greece
- Hungary
- Iceland
- India
- Ireland
- Malta
- Romania
- Slovakia
- Slovenia
- Spain
- UK

This means you will need a PlayStation/Sony Entertainment Network account from one of the countries above to redeem the code.

If you create a free SEN account and assign it one of the countries above, you should be able to redeem the code and download the technical test client on your PS4. You can create a free SEN account at the link below:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/reg/account/create-account!input.action

Our apologies for this inconvenience. At the full launch of the game, our range of available countries should be wider than it is for this technical test, so hopefully this won't be an issue. "

Dzięki za kluczyk necromansis, zgodnie z tym co pisałeś, na koncie UK można pobrać grę, sprawdziłem również po pobraniu, czy gra działa na głównym koncie użytkownika, działa, jest ok, można grać na polskim. Pozostaje teraz tylko poczekać na otwarcie serwerów.

Witam, nie ma ktoś kluczyka dla wersji Xbox?

Witam wszystkich.

Temat poświęcony wersji na konsole Playstation 4.

Nowości, informacje i aktulne wiadomości.

Dzielić się i pisać :)

Zapisy do bety www.tera.enmasse.com/consolebeta

Zapraszam do społeczności:

Tera Online [Polska]

Pozdrawiam :)

TERA-Console-15.jpg

Jeżeli ktos byłby tak miły podarować klucz do PS4 to z góry dziękuję :) Chętnie sprawdzę co mają do zaoferowania

Też poszukuje klucza do PS4 :(

Coś już wiadomo po tych testach kiedy ruszy tera ?

Wczoraj około 22 dostałem mail dotyczący Bety Tery na PS4/XBOX One do której były zapisy już jakiś czas temu, było trzeba odpowiedzieć na trzy następujące pytania:

Na jakiej platformie grasz:

-PS4

-XBOX one

Z jakiego kontynentu jesteś:

-Ameryka Północna

-Europa

-Inne(Można było wpisać swoją odpowiedz)

W jakim języku się komunikujesz:

-Angielski

-Fancuzki

-Niemiecki

 

Sądząc po tej ankiecie za około 2 tygodnie ruszy zamknięta beta i to nie tylko w Ameryce bo po co pytali by o kontynent już lepiej by zapytali czy jesteś z Ameryki tak czy nie, przynajmniej tak mi się wydaje, kto zgłaszał się do bety niech lepiej sprawdzi maila bo na odpowiedzi czekają do 10 grudnia

Screenshot_2017-12-03-11-32-38.png

Witam wszystkich.

Temat poświęcony wersji na konsole Playstation 4.

Nowości, informacje i aktulne wiadomości. 

Dzielić się i pisać 

 

Zapisy do bety www.tera.enmasse.com/consolebeta

 

Zapraszam do społeczności:

Tera Online [Polska]

 

Pozdrawiam 

U

Witam dostalem kody ale nie dzialaja co robic gdzie dorwac kontakt na ktory dostane odzew ?
U

Musisz stworzyć konto UK, i tam aktywować klucz. Polska nie została uwzględniona w testach.

Musisz stworzyć konto UK, i tam aktywować klucz. Polska nie została uwzględniona w testach.

Zrobiłem jak napisałeś ten sam błąd co w pl ...

a wiex niebawem znów beta będzie otwarta

Otwarte servery beta od 9 do 11 marca oficjalnie potwierdzone . Info na stronie tera i ich YT również i tam krótki filmik z info