TERA RU - Stała Ekipa (System CP)

ok to ja mam kilka pytań bo planowałem wrócić do grania w Tere ale widzę ze warto poczekać te 4 dni by grac od nowa...teraz pytania jak wygląda tam system vip o którym piszą na stronie oraz jak wygląda z dodatkowymi płatnościami jak bym chciał właśnie kupić status vip czy orientujecie ile on miesięcznie wychodzi i jak wygląda z płatnością PayPal czy można normalnie karta bankowo to załatwić czy może itp??

Kolejne pytanie a co jesli naprawdę dadzą ip bloka bo wiadomo nie powinno się mieszać polityki do gier ale jak dobrze wiemy nie do końca się to sprawdza wiec jeśli już dadzą to planujecie zostać i grac przez proxy czy jednak powrót do EU??

I jak tutaj ogólnie wygląda IS czy jest on bardziej nastawiony na fair play czy raczej bardziej na pay to win ??

Czas pokaże kto miał rację, szkoda że zmieniacie serwer. Powodzenia :)

@Crimsontear:
Xenon w filmiku odpowiedź na większość twoich pytań zamieścił wystarczyło obejrzeć, z tego co powiedział IS nie ma i w 100% nie wiadomo co będzie, wydawca twierdzi że będą wyłącznie itemy do wyglądu brak p2w, status vip ponoć około 20zł m/c, co do metody płatności pewnie nie wiadomo skoro item shopu jeszcze nie ma. W najgorszym wypadku będzie można kartą, co do blocka ip czas pokaże, wydawcy to będzie nie na rękę więc będą chcieli tego uniknąć a do blocka dojść może gdy putin postanowi rozpocząć wojnę i prawdopodobnie tylko wtedy.

witam,

Macie jeszcze miejsca w team'ie, chętnie bym zagrał od nowa.

Tak , zapraszamy wszystkich chętnych na Ts3 , u nas w grupie część startuje już we wtorek bo mamy founder paki , a część w Czwartek kiedy wszyscy dostaną dostęp do gry.

@Edit

Było kilka pytań więc odpowiem na nie:

- Co do płatności : ( Jest możliwość płatności kartą płatniczą MasterCrd/Visa/Maestro)

- Co do Pay2Win : ( Firma postawiła fakt nie będzie P2W w cash shopie, usunięte są skrzynki które lecą z mobów a do ich otwarcia potrzebny jest klucz z cash shopu , z tych skrzynek lecą na EU nawet po 300 MWA , czy Enigmatiki , nie będzie też kupowania lvlu tak jak mamy to na EU, nie będzie przedmiotów zwiększających szanse na enchant w sklepiku , będą mounty, pety, skiny, vip, ale dokłądny cash shop zobaczymy już jutro wówczas dam 100% informacje )

- Co do Bloka IP ( Desiny , zapowiedziało iż blok na rejestracje został wprowadzony ze względu na licencje jaką mają, natomiast zaprzeczyło iż będzie blok IP na grę, blokowanie dla nich regionu jakim jest Europa to strata tysięcy $$ , ponieważ ilość graczy EU/NA która się zadeklarowała grać na wersji RU to już ponad 3 tyś. Rosja to nie Krymn , gdzie zablokowali graczy WoWa , tam była zupełnie inna historia)

- Co do VIP ( jest taki sam jak na EU, z 2 różnicami , ne dostajemy kluczy do otwierania skrzynek , bo tych skrzynek nie ma po prostu, w zamian tego dostajemy codziennie skrzynkę która można otworzyć i z niej będziemy coś dostawać , co dokładnie? Tego nikt nie wie przekonamy się jutro lub we wtorek )

- Cena VIP : ( Tak dla przypomnienia , VIP na EU kosztuje 49 zł na RU 17 zł, ... Ceny w sklepie rosyjskiej tery będą adekwatne do zamożności Rosjan, przez co dla nas Polaków, te ceny będą idealne, ponieważ zarabiamy więcej niż przeciętny Rosjanin :) )

W razie pytań zapraszam na Ts3 >> nick Xenon << , dział rekrutacja , odpowiem na wszystkie pytania na które będę mógł podać konkretne informacje, większość pytań jest już w filmiku który jest na pierwszej stronie tego tematu, jednak gdyby były jakieś niejasności pisać śmiało.

Kilkra razy podchodziłem do tego tytulu i konczylem na 20-30 lvlu z powodu braku ekipy. Jak tutaj wyglada end-game ? jest duzo raidow, pvp ? bo z tego co pamietam to niektore moby potrafily sie powtarzac tylko i wylacznie ze zmienionym kolorem itp, troche to nudne bylo...

Proponuje nie grac z ww gildia. Zaczynali na EU po czym olali ludzi i przenoszą się na RU. Kolejna sprawa jest taka, ze ludziom z tej gildii często nudzi się gra po kilku tygodniach. Najlepszym przykładem jest Fujiwarr, który gry zmienia częściej niż skarpety na nogach. :) Zakładał ta gildie po czym zmienił grę po kilku tygodniach na Star Wars a teraz zakłada sekcje w HotS. Poszukajcie lepiej zgranej ekipy na EU. A jeśli już RU to zmieńcie gildie.

Proponuje nie grac z ww gildia. Zaczynali na EU po czym olali ludzi i przenoszą się na RU. Kolejna sprawa jest taka, ze ludziom z tej gildii często nudzi się gra po kilku tygodniach. Najlepszym przykładem jest Fujiwarr, który gry zmienia częściej niż skarpety na nogach. Zakładał ta gildie po czym zmienił grę po kilku tygodniach na Star Wars a teraz zakłada sekcje w HotS. Poszukajcie lepiej zgranej ekipy na EU. A jeśli już RU to zmieńcie gildie.

Czy ja o czymś nie wiem?> O_o ? Bo taka historia do mnie nie dotarła jeszcze? :D, ale mam zasadę, trola się nie karmi :)

Proponuje nie grac z ww gildia. Zaczynali na EU po czym olali ludzi i przenoszą się na RU. Kolejna sprawa jest taka, ze ludziom z tej gildii często nudzi się gra po kilku tygodniach. Najlepszym przykładem jest Fujiwarr, który gry zmienia częściej niż skarpety na nogach. Zakładał ta gildie po czym zmienił grę po kilku tygodniach na Star Wars a teraz zakłada sekcje w HotS. Poszukajcie lepiej zgranej ekipy na EU. A jeśli już RU to zmieńcie gildie.

Olali ludzi? Kpisz sobie chyba. Gralismy w Tere grube miesiace i nikogo nigdy nie zostawialismy. Pewnie byles upierdliwym uzytkownikiem i byles traktowany tak jak sobie zasluzyles, a teraz sie mscisz? Dziecinada. Skoro nie chcesz nic wniesc konstruktywnego do tematu to po co sie udzielasz? Pamietaj jedna jaskolka ( Fujiwarr ) wiosny nie czyni. To tylko jeden uzytkownik na 30 osob, wlk mi halo... WoW. Skoro nie radzisz sobie w grach zespolowych to polecam gry solo jak robotki reczne. Pozdrawiam

Ekipe jak najbardziej polecam. Robikk jest swietnym liderem wiec nie ma o co sie martwic. A skoro zmieniaja to maja ku temu jakies powody. Jestem pewnie ze glosem wiekszosci zadecydowali o tej decyzji.

Nie gralem z wami i nie mam zamiaru. Wasz podejscie do graczy widac w odpowiedziach. Nie potraficie dyskutowac, odpowiadacie strasznie ofensywnie ba wrecz staracie sie ponizyc waszego rozmowce. Wyrobilem sobie o was zdanie na podstawie opinii graczy, ktorzy z wami grali jak i z pyskowek, ktore urzadzacie w postach. 3 majcie sie. ps. odradzam gildie :)

Nie gralem z wami i nie mam zamiaru. Wasz podejscie do graczy widac w odpowiedziach. Nie potraficie dyskutowac, odpowiadacie strasznie ofensywnie ba wrecz staracie sie ponizyc waszego rozmowce. Wyrobilem sobie o was zdanie na podstawie opinii graczy, ktorzy z wami grali jak i z pyskowek, ktore urzadzacie w postach. 3 majcie sie. ps. odradzam gildie

Swietne podstawy, masz NAS :) BTW. nie grales? nie miales stycznosci? gz ^^ Ok dosc karmienia bo sie roztyjesz :)

Chłopie zwróć uwagę jaki przykład dajesz potencjalnym rekrutom. Nie masz sensownej odpowiedzi , wiec starasz się mnie na sile obrazić. Mam nadzieje, ze ludziska przejrzą na oczy i nie zdecydują się na grę z ludźmi twego pokroju.

Witam. Chetnie spróbuje zagrać ta TERA RU mam okolo 2 letnie doświatczenie z TERA EU nie mówie ze jestem jakiś koks ale coś tak umiem. Tylko powiedźcie co oznaczy skrót CP bo nie moge rozszyfrować. Grę już pobieram może do czwartku zdąże.

Chłopie zwróć uwagę jaki przykład dajesz potencjalnym rekrutom. Nie masz sensownej odpowiedzi , wiec starasz się mnie na sile obrazić. Mam nadzieje, ze ludziska przejrzą na oczy i nie zdecydują się na grę z ludźmi twego pokroju.

Niezmiernie miło było rozmawiać z osobą która ma opinie na temat społeczności, nawet nie grając z nami. Twoja obiektywność i wiedza jest taka nowoczesna i oświecona . Jednak mamy jedną zasadę, trola się nie karmi , see you in game.

A dla potępianych graczy którzy będą chcieli z nami grać, zapraszam do nas na TS3, można grać z nami nie dołączając do gildii, sami możecie zdecydować czy warto z nami spędzać dobre chwile podczas gry w TERA.

Novasociety gralo juz w FFa 14 jako Avangarda zostawili po sobie niezbyt mile wspomnienia na MOOGLE. Z ta wasza sekcja mieli < niestety > do czynienia ludziska z mojej obecnej gildii. Wiec jeśli choć kilku z tych ludzi z FF gra teraz z wami to jak najbardziej odradzam gildie. W Final Fantasy gracze waszego gamingu zostali zapamiętani z tej gorszej strony swojego charakteru. Pozdrawiam :)

Edit. A z Tery tez znam kilka osob. W koncu kiedys siedzieli na TS mmorpg. I tez nie moge powiedziec o kilku osobach nic dobrego.

Akurat osoby z tsa mmorpg to wiekszosc trolle wiec zbastuj i zejdz na ziemie. Jestes juz zgloszony wiec kara Cie dosiegnie.

Zglaszasz mnie ze wzgledu na co? Wypowiadam sie w temacie. Ostrzegam graczy przed waszym podejsciem do gry oraz przed chamstwem jakie okazujecia gdy ktos was krytykuje. Ale smialo zglaszaj czekam na bana :)

Witam. Chetnie spróbuje zagrać ta TERA RU mam okolo 2 letnie doświatczenie z TERA EU nie mówie ze jestem jakiś koks ale coś tak umiem. Tylko powiedźcie co oznaczy skrót CP bo nie moge rozszyfrować. Grę już pobieram może do czwartku zdąże.

Jeżeli można już o czymś innym. Można rozwinąc skrót?

CP - costant party = stałe pt staramy się by to była postawa gildii wraz z nowymi osobami rozrasta się takie party już mam 2 szykujemy 3

Aha okay spoko mam zamiar zacząć grać Warriorem. I pytanie czy da sie w laucherze zmniejszyć prędkość pobierania?

oj nie da się