Test nowego silnika

http://roligram.nu/ win 7 x64 najnowszy FF

Chodzi o kalendarz, po pierwsze daty są przestawione o dzień do tyłu w porównaniu do obecnego na normalnej stronie. Po drugie po kliknięciu na wydarzenie w kalendarzu nie przenosi nigdzie tylko przesuwa stronę na samą górę. Do tego chyba SS nie trzeba ;)

Szepard, Maques . Jak możecie to zróbcie coś takiego na Chromie:

1. Wejdżcie na stronę

2. Na slider prawy przycisk myszy -> zbadaj element

3. Na dole wyświetli się okno, przejdź do zakładki Console

4. Odśwież stronę

5. Jak pojawiły się jakieś błędy w konsole to zrób screenshota i mi prześlj .

Sorry za kłopot, ale tylko tak to możemy spróbować naprawić :/

Frosty: W banerze jest obrazek Spellweaver, przechodzę dalej a tam Gloria Victis - z tym mam problem

Szepard, to nie błąd tylko w sliderze wrzuciłem cokolwiek byleby przetestować błąd ;) Myślałem, że Ci się slider rozwala tak jak na obrazku u Maques.

Proszę więc o screena od Maques z chroma

Aaa, sorry za problem z mojej strony, myślałem że jakiś błąd jest z tym, sorry jeszcze raz :)

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Nowe-screeny-z-Dragon-s-Dogma-Online-A-na-nich-miasta-wsie-i-og%C3%B3lny-wygl%C4%85d-wiata-gry W tym newsie nie działa powiększenie obrazków.

Proponowal bym zwezic troche rubryke z lista gatunkow gier, oraz dodac do streamow dodatkowy slot, tak aby byly 4 kanaly w rzedach. Dzieki temu bylo by znacznie czytelniej :)

P.S Jesli bylo by to mozliwe prosilbym o wylaczenie glosu tych pierunskich reklam

A jeśli mam być szczery to po wejsciu na mmorpg.org.pl jestem MEGA POZYTYWNIE ZASKOCZONY! nowy design strony jak najbardziej przypadl mi do gustu w wersji mobilnej, w końcu wysuwane menu miesci mi sie na ekranie i nie musze niepotrzebnie scrollowac w dol jak to mialo miejsce w poprzedniej wersji. :)

Telefon : gt-n7100

Browser : dolphin browser v 11.4.2

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

475e29110697bcf28d41e3987136c371.jpg

Jak dla mnie jest troche za jasno, ale poza tym czysty pozytyw.

Nie wygląda źle, ale chciałem odnaleźć starszego newsa, a nigdzie nie mogę znaleźć okna wyszukiwarki, ani na telefonie, ani na komputerze

Nowy wygląd jest przyjemny, ale wg mnie Moglibyście bardziej uwidocznić odstępy pomiędzy newsami bo się (wg mnie) zlewają ze sobą i dodać obok każdego newsa guzik > czytaj dalej czy coś w tym stylu.

Nawet jest ta wnerwiająca reklama, która się automatycznie włącza. Good Job

Nie wiem czy tylko u mnie, ale długo ładują mi się obrazki. Czekam około 2 minut na wszystkie, gdzie na poprzedniej wersji miałem je wszystkie odrazu załadowane.

Xperia L

Opera Classic

A ja mam pytanie z innej beczki, czy można wybrać gdzieś stary wygląd?

Brak wyboru starej skórki ;)

Wyszukiwarka niebawem będzie.

Moim zdaniem czcionka znajdująca się pod materiałami w news'ach jest trochę rozmazana i nieczytelna a przynajmniej dla mnie. Tak to wszystko wygląda naprawdę przyzwoicie :)

Streamy są zamrożone, czyli ci co są "online", są offline. Nie przeszkadzałoby to, gdyby nie był pokazywany Rim_ejk na stronie głównej. http://mmorpg.org.pl/streams/6-rim_ejk

Chodzi o linie komentarzy i blok po prawo. Przydałoby się to jakoś rozdzielić. Chociaż kilka pikseli przerwy, bo teraz się to zlewa i efekt jest jak na obrazku - kolor ten sam, linia ta sama, a robi się niepotrzebny schodek.

Odnośnik do forum mógłby też wrócić w dawne miejsce, bo z przyzwyczajenia klikam w coś innego. :c

Mam dość dziwny problem, dodam, że występuje tylko na Chrome (czyściłem wszystkie dane przeglądarki)

Jak widać na powyższym obrazku, nie wyświetla czasu od dodania newsa, wyświetleń oraz ilości komentarzy. Czy ktoś oprócz mnie ma ten problem ?

Potwierdzenie aktywacji konta nie działa.

Po co Ci ente nowe konto? Mało tych do trollowania masz?