Test TESO

Też tak myślałem czytając opinie ludzi w necie. Wiele osób strasznie hejtuje tą grę. Mimo to zaryzykowałem i nie żałuję wydanych pieniędzy. Gra się naprawdę bardzo przyjemnie. Wszędzie spotykam ludzi z którymi mogę wykonać questy. Ogólne warta wydania 60zł

Ja zapłaciłem 35 złotych. Moim zdaniem TESO to najlepsza gra ostatnich lat. Idealnie trafia w mój gust. Ale nie kierowałem się w żadnym stopniu opinią innych a już w ogóle nie ceną produktu.

To z tej strony to jest pudełko czy sam kluczyk?

Płacąc możesz wybrać klucz lub pudełko

Mógłbyś powiedzieć gdzie zapłaciłeś za TESO 35 zł?

W grudniu miałeś promocję

Zamówiłem sobie kluczyk na tej stronie którą podałeś mexes, pytanie tylko jaki będzie czas oczekiwania.. Wiesz może?

Ja kupiłem pudełko, więc trudno mi powiedzieć. Nie chce cb w błąd wprowadzać

Jako że wrzucamy tutaj oferty stron internetowych, to na keye.pl cenę podniesiono do... 119 złotych. Podnieśli ją z 34 (jakoś tak) złotych do 59,90 złotych, a teraz klucz jest za 119 złotych. Dziwne, bo nie znam za dużo gier, które z p2p przeszły na b2p, ale przy The Secret World ceny pozostały takie same. Widać na TESO ludzie mają większa chrapkę. Tak więc jak macie ofertę za 60 złotych, to bierzcie. Oczywiście wersja Unlimited może kosztować tyle samo i oferować coś nowego, ale może nie oferować niczego i kosztować więcej.

Jako że wrzucamy tutaj oferty stron internetowych, to na keye.pl cenę podniesiono do... 119 złotych. Podnieśli ją z 34 (jakoś tak) złotych do 59,90 złotych, a teraz klucz jest za 119 złotych. Dziwne, bo nie znam za dużo gier, które z p2p przeszły na b2p, ale przy The Secret World ceny pozostały takie same. Widać na TESO ludzie mają większa chrapkę. Tak więc jak macie ofertę za 60 złotych, to bierzcie. Oczywiście wersja Unlimited może kosztować tyle samo i oferować coś nowego, ale może nie oferować niczego i kosztować więcej.

Moim zdaniem to powinni zwiększyć cenę do 180 złotych. Można było kupić za 35 zł - ja się skusiłem. B2P powinno swoje kosztować - w przypadku TESO cena jak najbardziej uzasadniona.

Jakby gra kosztowała 180 zł, to znowu byłby płacz i ludzie by nie kupowali

Moim zdaniem 180 złotych, to stanowczo za dużo, nawet jak na grę b2p. 130-140 złotych, to cena gier w dniu premiery. Wyjątkiem są takie crapy jak DA:I, które kosztują po 179 złotych (NA PC!), a zawartości w niej tyle, co w wyciętym DLC. Płacz byłby raczej dlatego, że gra kosztowała 34-59 złotych, a teraz chodzi tylko po 130 złotych. Jeśli ktoś myślał, że będzie jak w przypadku TSW i będzie czekał do marca, kiedy ukaże się edycja Unlimited, to może się przeliczyć. TESO będzie miało niedługo roczek, więc cena do 100 złotych wydaje się normalna. No ale bez przesady.

Swoją drogą, jeśli kupiłbym teraz abonament na 30 dni, to później dostane pełnoprawne b2p? Czy jakoś inaczej to rozwiązali?

Tak. Każde konto, które ma przypisany klucz, w chwili przejścia na b2p będzie aktywne. I nie ważne jest, czy aktywowałeś je (opłaciłeś abonament/stworzyłeś rachunek), czy tylko wpisałeś klucz. Wpisałeś klucz = w marcu masz dostęp do wszystkiego, co zostało wydane przed przejściem na b2p.

Jeśli kupiłeś grę i tylko ją aktywowałeś (możesz grać tylko dzięki 30 dniom, które były w kluczu), to w chwili przejścia nie dostaniesz dodatkowych koron, ponieważ te "darmowe" 30 dni z klucza nie są liczone jako subskrypcja. Jeśli poza tymi 30 dniami wykupiłeś jeszcze jakiś abonament, to dostaniesz odpowiednią ilość koron po przejściu na b2p, które będą odpowiadać ilości czasu.

A więc tak na początku chciałem dodać aby wiele osób, nie wieszało nademną psy i nie nazywały mnie żebrakiem czy coś.

Myślałem nad kupnem TESO ponieważ w końcu gra odeszła z głupiego systemu abonamentu. Który po prostu nie był bytu istnieć. I tutaj moi drodzy zwracam się do was, czy jest jakaś osoba która by pożyczyła mi konto na pare dni. Po co? Chciałbym sprawdzić grę tak do 10-15 levela, czy warta uwagi, a przedewszystkim numerem jeden jest że chciałbym jak gra działa na moim komputerze. Jestem wielkim fanem Skyrima, a TESO nawet hejtowana przez wiele osób jakoś mnie nie zniechęca. Ale że jestem oszczedną osobą, nie chciałbym od tak wyrzucić 60zł tylko po to żeby sprawdzić czy gra mi w ogóle działa na najnizszych. Ahh nawet cieżko jest klikać ''Napisz nowy temat'' Ponieważ wiele osób zaraz ogłosi mnie żebrakiem. Chciałem tylko spróbować, nic więcej.