The best nick /Najlepszy nick

Dupskotlet ;d

NiemiecPL :P

Wymyslilem nick teraz : Sciagam Google.

Wlasnie zobaczylem goscia w LoLu z nickiem: KupMajtyBoPizdzi

1lajk

Ciasteczkowy, to ja w Tibii kiedyś widziałem kolesia o nicku Niszczyciel Wiader, który jak do niego zagadałem z polskiego przerzucił się na hiszpański i usilnie mnie przekonywał "ja nie polak".

Pilka do kosza za dyche

TassTy

aTassTyCooKi3

Cuki

CandyRainbow

:)

Na jakimś privie w tibi: JestemProUbErElo.

Cudodołożyciel, Pogromcagrzybów, Zebatydzieciął
od kiedy można w grach dawać nick z "ż", "ó" i "ą"?

Aż się zaciekawiłem co to za gra... Może mi powiesz?

aQQ lub VErenko.

Najlepszy to

YeaBunny - Je*any :D

Najlepszy to YeaBunny - Je*any

Albo jeszcze WhoYou :D.

Również z tibi:

PizdusPlastus

MisBezOka

Lub:

OddPearDoll (Odpie*dol ^^)

I tak nic nie pobije "Jezusa Chytrusa" czy gościa o nicku w stylu "xasgasbagasgasga" grającym przez proxy u koreańców, a po zapytaniu się skąd się wziął nick powiedział, że pojebało mu się z hasłem >.<

Polish_Me_Who_Ya? -- kiedyś w Diablo 2 na battle necie widziałem ;d

ja kiedys widzialem "rapuajce pierogi"

Moje nicki

Khael

Aragh

Akahashi

Cedric

ZjadamKoty

Ughar

Khark

raz0r hunter zabojczysmokognia xxxslayerxxx i inne tego typu nicki na poziomie 11 latka z iq rzędu 60.

A tak na serio dla mnie kazdy nick jest fajny, oby nic typu powyzszego, jakies SłodkaPL lub łukasz1248975y43598347543faceroll

Polish_Me_Who_Ya? -- kiedyś w Diablo 2 na battle necie widziałem ;d

Hahaha :lol: roz*ierdala :lol:

Najlepszy? Dammit, najlepszego jeszcze nie widziałem, nominuję swój (mi się podoba najbardziej, może to kwestia przywiązania).

A najzabawniejszy? Ojj, ciężko powiedzieć. Człowiek latał tu i tam, widział dużo różnych ciekawych lub dziwnych rzeczy ("CałkaOsobliwa"?! Nawet na chwilę człowiek od matmy nie odpocznie grając w LoLa), jakoś konkrety do głowy nie chcą wejść...

I tak nic nie pobije "Jezusa Chytrusa" czy gościa o nicku w stylu "xasgasbagasgasga" grającym przez proxy u koreańców, a po zapytaniu się skąd się wziął nick powiedział, że pojebało mu się z hasłem >.<

Hahah, Jezus Chytrus, padłem :D. Znajomy w LoLu kosi jako Szczekszczek, ja natomiast zacząłem używać nicku acid pineapple. Sam nie wiem czemu akurat te 2 wyrazy :blink: .