[The Elder Scrolls Online] Ostatnie Zlecenie [PvP/Non-CP]

Mam to samo. Rozłączyło mnie przy przenoszeniu się, do innej lokacji.

Widocznie zablokowane jest logowanie się..

Prawie się udało. Kolejka 40 minut.

kolejka pokazuje ze niby 20 minut, a wpuszcza :P

Jedynie ladownaie lokacji jest zepsute, a tak to wszystko smiga

Jeśli podobała Wam się beta i będziecie zainteresowani pograć w Elder Scrolls Online na wiosnę, to zapraszam do udziału w dalszej rekrutacji. :)

- wiek: 18
- płeć: Mężczyzna
- główna klasa postaci, którą zamierzasz grać: Prawdopodobnie DPS lub Healer
- rasa postaci: Jeszcze się nie zdecydowałem
- ulubiony kontent: PvP

- wiek: 22
- płeć: Mężczyzna
- główna klasa postaci, którą zamierzasz grać: Tank

- rasa postaci: Imperial
- ulubiony kontent: PvE

U mnie też niby maintence

Zapraszam jutro, na serwer TS3 5.9.47.29 o godz.15 wszystkie osoby, które są zainteresowane jutrzejszą grą.
Beta rozpocznie się o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszam :)

czy ma ktoś zbędny kod jak cos to proszę o wysłanie na pw :)

warn_ico.png
Offtop ~ NS

24

M

Mag+łuk?

Ta z kolekcionerskiej :)

PVP

Myślę że chodzi nam o PVP w takich grach, prędzej czy później bierzemy w nich udział tak więc ja od początku się nastawiam na PVP :)

Zapraszam wszystkich chętnych, którzy są zainteresowani dołączeniem do gildii na serwer Team Speak. Dane wysyłam poprzez wiadomość PM na forum.

Pradawny Legion [LGN] ponownie rozpoczął rekrutację. Wszelkie osoby zainteresowane grą The Elder Scrolls Online i poszukujące gildii głównie skupionej na PvP [PvE kontent wkrótce] proszone są o kontakt poprzez PM na tym forum bądź bezpośrednio przez naszą stronę, która znajduje się pod adresem pradawnylegion.pl Zapraszamy nowych jak i starych graczy, którzy postanowili powrócić do gry. :]

- wiek: 23
- płeć: Mężczyzna
- główna klasa postaci, którą zamierzasz grać: Sorcer

- rasa postaci: Imperial
- ulubiony kontent: PvP,PVE

- wiek: 23
- płeć: Mężczyzna
- główna klasa postaci, którą zamierzasz grać: Lekarz

- rasa postaci: Breton
- ulubiony kontent: PvP,PVE

Pragnę dodać że jestem świeży w ESO, także kilka porad oraz zrozumienie było by na miejscu :D

Z powodu małej aktywności graczy TESO w serwisie mmorpg.org.pl nie zawsze mam dostęp do zgłoszeń składanych w tym temacie. Jeżeli po złożeniu posta nie dostałeś/aś zaproszenia, to należy napisać maila na nick Adeshal Moonblade, bądź złożyć aplikacje w temacie Rejestr Towarzyszy Bronii na naszym forum http://pradawnylegion.pl.

Pradawny Legion [LGN] zaprasza aktywnych graczy w swoje szeregi! Z nami zdobedziesz potrzebny ekwipunek i doswiadczenie. Przyjmujemy osoby, które korzystaja z Team Speak 3 podczas wspólnej rozgrywki. Wiecej informacji na PM lub naszym forum, które znajduje się pod adresem http://pradawnylegion.pl

Gildia PvP Pradawny Legion [LGN] działajaca po stronie EP zaprasza aktywnych graczy w swoje szeregi! Pomozemy ci zdobyc doswiadczenie. Pracujemy nad kontentem PvE, aby poprawic osiagi w kontencie PvP.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych grą Elder Scrolls Online oraz także te osoby, które planują rozpocząc przygodę z tym tytułem MMO, aby dołączyły do gildii Pradawny Legion [LGN] grającej po stronie Ebonheart Pact. W roku 2016 nie zabraknie nowości, które zostaną wprowadzone do gry. Między innymi będzie to:

- 64 bitowy klient

- wiele zmian dotyczących machin oblężniczych

- przeskalowanie starych triali [odpowiedniki 12 osobowych raidów]

- wprowadzenie podstaw housingu

- areny PvP [stoi to pod wielkim ?, ale pierwsze wzmianki już były]

- i wiele innych, o czym można poczytać na oficjalnym forum http://forums.elderscrollsonline.com/

Mile widziani są wszyscy gracze, którzy ukończyli 17 lat oraz posiadają sprzęt potrzebny do korzystania z Team Speak 3. Aplikować można tutaj pod tym postem bądź poprzez kontakt w grze.

IGN: @Adeshal lub Adeshal Moonblade

Witam, ja jestem chętny do gry ^^ Zamierzam ja kupić właśnie dziś więc będę zielony w niej. Posiadam 16 lat lecz jestem ogarnięty oraz nie piszczę :D Wole grać kulturalnie oraz aby było troszkę zabawy ^^ Posiadam teamspeak jak i sprzęt odpowiedni do niego.

Nabór w szeregi Pradawnego Legionu wciąz trwa! W ostatnim miesiącu nastąpiło wiele zmian głównie dotyczących członków gildii. Wszystkie osoby, które były zainteresowane wyłącznie bądź w większej mierze kontentem PvE zostały poproszone o opuszczenie gildii. Przez ostatnie trzy tygodnie organizowane były wypady/raidy, które miały na celu sprawdzenia frekwencji aktywnych graczy PvP. Zapraszam wszystkie osoby, które REALNIE zainteresowane są kontentem PvP. Jeśli jesteś przyszłowiowym zbieraczem kwiatków lub nie angażujesz się w budowanie swojej postaci [chodzi głównie o build/gear] to NIE jest to gildia dla ciebie. Stawiamy na jakość, nie na ilość. Jeśli szukasz gildii, w której mógłbyś nieco się podszkolić, zadowolić wspólnym theorycraftingiem oraz grać niec obardziej hardcore'owo to zapraszamy! Oprócz wspólnych wypadów organizujemy także duele bądź przy zbyt dużej populacji na serwerach tzw. small scale PvP.