The Jockes ! Gaming, czyli Luźno i bezstresowo

Została dodana ankieta z potencjalnymi sekcjami. Zapraszam do głosowania. Na pewno nam pomożecie z wyborem. W końcu gaming jest od graczy dla graczy. Macie jakieś sugestie? zapraszam do komentowania :)

Dublepost. Zwiecha androida na moim lg g2 mini. Prosze o usuniecie.

Siemka, co tam ludziska?

Jak widac z ankiety wygral Cabal II, wobec tego czekamy na open bete. Cierpliwosci zycze.

Jesli chodzi o sekcje D3 to troszku ucichla. Wiadomo zycie w realu na pierwszym miejscu. Studia, praca, rodzina to priorytety. Ale od czasu do czasu pojawia sie ekipa ktora wystartowala wraz z sekcja. Luzne i bezstresowe granie to wlasnie to :)

W ostatnich dniach przetestowalem tylul od Aeria games Echo of Soul. Pol otwarty swiat, target i prosta i przyjemna rozgrywka z niskimi wymaganiami sprzetowymi. Gierka wciagla mnie, ale hardcorowo nie bd grac bo to tylko cbt. Wlasnie w planach mam postawic testowa sekcje owej gry. Zobaczymy czy ludzie docenia prostote i brzydka grafike i czy zauwaza jaka ma grywalnosc ten tytul.

Ponad to chcialbym wprowadzic dla rozluznienia jakiegos shootera. CS odpada z gory. Biore pod uwage Hazard Ops i DirtyBomb. Te gry najbardziej by mnie interesowaly.

Wiecej informacji udziele w tym temacie o ile trafia sie jakies sensowne pytania.

Pozdrawiam.

.