Tibia od 0

Chetnie z Wami zagram, mam 13 Knighta nick "Shaakespear"

No i ja bym zagral ale bez spiny niegralem w tibie 3 lata i szukam ekipy nie na kilka dni tylko na kilka dobrych lvli ale na tym ts co podaliscie niekogo niema juz chyba 3 dzien wiecej info by sie przydalo na jakim komunikatorze siedzicie adres i sie zgrac

Siedzimy, ale zazwyczaj po 18:00 i zanim nie wejjdziesz do roomu to nikogo na nim nie widać

Na chwilę obecną gramy codziennie i jakoś nie zanosi się na przerwanie gry...

Kilka os z nas ma już pacca.

Zapraszam!

a czy mozecie napisac Swoje nicki w grze ? bylbym wdzieczny

Niech ktoś wbije na TS.

Szkoda, ze gracie na amerykanskim servie... Pol roku temu zaczelismy z ekipa grac na Morterze (tez rerto pvp ameryka), ale server jest tak obstawiony przez brazoli, ze w tej kilkuosobowej grupce polaków to mozna bylo sobie co najwyzej chara zrookowac. Na lvl 80+ probowalismy z jakimis brazolami zawrzec sojusz (bo zeby tam spotkac polaka to trzeba miec szczescie), ale oni po angielsku ledwo rozumieja, a ich ang tez ciezko zrozumiec. Nie lepiej zaczac na Chronie/ Morcie/ Antice ?

"King of Despair" - dodajcie sobie dziś na paccu wbije od 1 lvla i zrobię chyba palka

@Lolek009

Podalem nick w komentarzu.

Działamy na nowym tsie multi-ts.com.pl kanał 24 hasło tibia - zapraszamy!


Ja chętny lecz nie posiadam mikrofonu ;\

Ja chętny lecz nie posiadam mikrofonu ;\

dawaj :D

moj nick w grze :lubie pekac (gram z bratem i kumpel) jest nas trzech i chcemy zabijac :>

dawać ziomki już 8 nas jest w gildii, kupujemy gh w thais :> wszyscy z paccem

walcie do mnie na pw o dane na tsa

Cześć!

Szukamy ludzi do wspólnej gry w tibię na serwerze retro open pvp :)

Poprzednią treść tego postu usunąłem aczkolwiek nadal szukamy ludzi.

@EDIT

GRAMY NA ŚWIECIE ELDERA

ts: multi-ts.com.pl

room: 24

hasło: tibia

Jest nas 6-7 z czego na ts rozmawiam z 4 osobami.

Większość z nas ma już pacca (może nawet i wszyscy?)

ZAPRASZAM!