Tibia - powrót po latach

Witam,

Jako iż obecnie na rynku gier mmorpg panuje posucha czy istnieje jakaś ekipa do wspólnej gry ?
Ja będę zaczynać od 0 i po XX latach przewy obawiam się, że ciężko będzie mi wszystko ogarnąć od 0.

Mój serwer jak został mi przydzielony: Celestra.

Na damore wbijaj lepiej, ja zacząłem dwa dni temu i juz 35lvl :wink:

Teraz Tibia to już nie to co kiedyś, jest bardzo łatwa choć i tak przy innych MMORPG na rynku to jest nadal hardcore mmo, nigdzie indziej chyba nie tracimy tak dużo po śmierci naszego Bohatera. Ostatnimi czasy Cipsoft trafia z aktualizacjami, usunięto całkowicie boty i gracze powoli bo powoli ale przybywają. Ogólnie rzecz biorąc bardzo ale to bardzo został poszerzony kontent tej gry, jest co robić niekoniecznie tylko nabija się teraz cyferki poziomu doświadczenia, choć nadal to jest główny atrybut tej gry. Tibia staje się coraz bardziej popularna i ludzie wracają do niej, dobrym przykładem jest chociażby taki Twitch, tam Tibia jest w topce oglądanych “mmorpg” przebija topowe tytuły MMO chociażby takie Final Fantasy albo TESO. Także z całego serca polecam chociaż sprawdzić co się pozmieniało. 35 lvl aktualnej tibii to jest kwestia kilku dni, a nawet jednego jeśli przymaniaczysz i chociaż trochę wiesz z czym to się je. CO do facca, mimo wszystko to jest jeden z największych mankamentów tej gry, że Facc jest zaniedbywany przez cipsoft i poleciłbym od razu kupno pacca. Ale gdy nie grało się długo czy zaczyna się grać jako całkowicie zielony nowy gracz to zawsze na faccu jeszcze idzie pograć takim Rycerzem bądź Paladynem, postaciami magicznymi odradzam.

No aktualnie 141lvl już wszedł, byłby pewnie większy ale nie grindowałem za bardzo od 80, ale powiem że od 100 robi się już przyjemnie i jeżeli naprawdę ktoś chce wrócić do gry to poleca od startu pacca zakupić i cisnąć cisnać i jeszcze raz cisnąć ile się da :smiley: