Tibia - Szukam graczy Antica

Siema, od wczoraj gram na antice wraz z 4roma ziomkami ze mną jest nas 5, dopiero zaczynamy ale w tym tygodniu mamy zamiar zakupic pacca, mój nick Fuvah

Witam Szukam ludzi do gry na świecie Antica(PvP) Chwilowo to jest serwer z największa populacja. Mam lvl 13 wiec można powiedzieć ze gramy od zera, chętnie tez poczekam jak ktoś chce zacząć od początku. Gralem juz z kims z tego forum ale od dluzszego czasu juz go w grze nie ma a szkoda.. Wszelkie pytania pisać tutaj , PW lub w grze Zamierzam tez kupić PACC'a lecz nie wymagam go do wspólnej gry Nick: JookersKnight

Nie z kimś tylko ze mną :)

Siema, od wczoraj gram na antice wraz z 4roma ziomkami ze mną jest nas 5, dopiero zaczynamy ale w tym tygodniu mamy zamiar zakupic pacca, mój nick Fuvah

A napisałeś to po?

Tez ostatnio zaczolem grac na Antice, ale glownie z nudow i z zamiarem ubijania botow ;p poki co 13 lv sorc

Też zaczynam. Nick: Gradriel. Możliwe, że jeszcze kumpel dołączy :)

Drakean The Great - mój nick.

a napisales to po?

po to samo co ty ziom, szukam kogos do gildi ale widac nie ma chetnych wiec sobie proadze pis jol.

Witam ;)

Szukam ludzi do gry na świecie Antica(PvP) Chwilowo to jest serwer z największa populacja. Mam lvl 13 wiec można powiedzieć ze gramy od zera, chętnie tez poczekam jak ktoś chce zacząć od początku. Gralem juz z kims z tego forum ale od dluzszego czasu juz go w grze nie ma a szkoda.. :) Wszelkie pytania pisać tutaj , PW lub w grze ;)

Zamierzam tez kupić PACC'a lecz nie wymagam go do wspólnej gry ;)

Nick: Jookers

Knight