ToNieMy - rekrutacja

Witam, nie wiem czy jeszcze macie jakieś wolne miejsca ale mam nadzieję że tak. Niedawno rozpoczęłam przygodę z grą i poszukuję gildii dla siebie a w późniejszym terminie również dla mojego znajomego. Ja zdecydowałam się na grę sorckiem od zupełnego początku i dopiero wszystkiego sie uczę.:) Dołączyłam już do polskiej gildii ale po 2 dniach spędzonych w tamtej społeczności stwierdziłam jednak, iż poszukuję raczej dojrzalszej ekipy (szczególnie ze względu na mojego znajomego). Jestem graczem dojrzałym a w gry mmo grywam od około 8 lat. Ze względu na inny tryb pracy niż większości osób pracujących bywam na grze w różnych godzinach a gildia z normalnymi, dojrzałymi graczami tylko mi to uprzyjemni. Mój nick w grze to Hoshia. Jutro jak wrócę z pracy do domu spróbuję się odezwać do ww. osób w grze.

Macie jeszcze miejsca w gildii?

padaka shovel-dog.gif

Witam, dobrze się składa, bo akurat 2 miejsca mamy wolne na ten moment. Zapraszam do kontaktu ze mną w discordzie - moj tag: dpn88#9061 - tam dopniemy wszystko i od razu odpowiem na wszelkie pytania. Stawiamy na wspólną grę i zawsze łatwiej, szybciej i przyjemniej jest dogadać się na kanale głosowym niż klepiąc eseje na klawiaturze :) a dodatkowo jak jeden z naszych kolegów zwykł mawiać: "a od tego pisania to Cię palce nie bolą?" ;) Zapraszam i pozdrawiam.

Na ten moment nie mamy miejsc, ale zawsze zapraszam do mnie na discorda, pogadamy, piwo się otworzy i a nóż się miejsce znajdzie ;) discord: dpn88#9061

Zapraszam ponownie. Po porządkach okazuje się, że jeszcze uda się wcisnąć parę osób. Kontakt na discordzie: dpn88#9061

Witam ponownie,

Podbijam i imformuje:
Na ten moment mamy jeszcze miejsca. Szukamy graczy aktywnych, korzystających z discorda, jeśli zajdzie taka potrzeba też potrafiących "przywalić" innym ;) (nie stawiamy wymagań typu 500 gear score, lvl 59) - naszym celem jest bawić się przede wszystkim dobrze i wspolnie :) chcesz grindu? - ktoś się znajdzie, chcesz komuś manto spuścić? - awantura też się znajdzie (nawet jeśli to my wyjdziemy na tarczy ;) ) - bo najważniejsza jest wspólna zabawa. Po to współtworzymy gildię i w tym kierunku będziemy cały czas zmierzać.

Pozdrawiam i zapraszam :)

Kontakt raz jeszcze:
w grze: Shinthara

discord: dpn88#9061

Dobrze napisane - zapraszamy serdecznie.

Podbijam :) Jeżeli jesteś osobą aktywną, lubiącą posiedzieć na discordzie i pogadać z ludźmi oraz porobić coś razem to się nie zastanawiaj nawet!

Po małych porządkach wśród nieaktywnych graczy zapraszam ponownie chętnych. Szukamy ekipy, która celowała by w zdobywanie nodów - nawet jeśli dopiero zaczynasz, ale jesteś ukierunkowany na pvp to zapraszam, gear score przyjdzie z czasem, a możesz zacząć dobrze bawić się już teraz. Tradycyjne rekrutacja na discordzie: dpn88#9061

Witam ponownie wszystkich zainteresowanych. Rekrutacja otwarta. W razie ewentualnych pytań standardowo zapraszam na discord: dpn88#9061

opis.png

W kwietniu br. nasza ekipa odłączyła od innej polskiej gildii z powodu braku czasu na grę jej lidera.Na dzień dzisiejszy jesteśmy gildią 60-cio osobową może nie dużą, za to zgraną. Codziennie są chętni do zrobienia questów gildijnych na Valencji i Margorii, dzięki czemu ilość buffów gildijnych szybko rośnie i w tej chwili nie ma żadnej innej gildii z naszym stażem i taką ilością buffów. Jesteśmy dojrzałymi graczami, prawie każdy z nas ma rodzinę i pracę dlatego nie wymagamy od naszych członków by przedkładali grę nad real life. Wszelkie akcje podejmowane są przez osoby chętne i dysponujące akurat wolnym czasem, nikogo do niczego nie zmuszamy ani nie narzucamy wymagań, nie kontrolujemy. W grze służymy dobrą radą i pomocą. Używamy discorda. Osoby zainteresowane proszę o kontakt z liderem - Szain, oficerami: Hanka, Zuzka, Shintara, Leszq, Albion84, Erothi ew. innym członkiem gildii lub poprzez notkę w zakładce gildii in game - (po wyszukaniu naszej nazwy gildii każdy może napisać posta w zakładce).

Gorąco zapraszam.