Total War Arena Alpha - szukam innych szczęśliwców : )

Ma ktoś kody z zaproszeniem dla znajomych ?

Ma ktoś kody z zaproszeniem dla znajomych ?

Nie ma czegoś takiego. Musisz wejść w linka którego dałem wyżej - wypełniając go powinieneś dostać niedługo zaproszenie.

A mój błąd. :)

Ale dzięki już się zapisałem : )

Teraz pozostało życzyć ci szczęścia. ^^
Bodajże osoby, które miały jedną z poprzednich części total war'a dostały kluczyk od ręki, nie jestem jedynie pewny o którą część chodzi.

Ja mam Shogun 2. Nie dostałem :(

Żeby było śmieszniej, ja chyba dostałem w bonusie do bety TW:Kingdoms

Też się dostałem, gram ciężką piechotą rzymską, i trochę łucznikami może jutro jakoś zagramy, nick jak na forum.

O mój temat ożył kiedy przestałem już sprawdzać z braku odpowiedzi xD Każdego kto chce pograć serdecznie zapraszam, mam TSa, gram prawie codziennie wieczorkami : ) MÓJ NICK NA STEAM: L0jq http://steamcommunity.com/profiles/76561198111538841

Siema mój nick Abadarel, można zapraszać, dodatkowo mam też kuczyk do rozdania oto on kto pierwszy ten lepszy ;)

IFC90-LPZKQ-XKYIC

"Do not share this Steam key with anyone else. It was sent to you only, as you are the one who has agreed to the NDA."

Chyba kolego nie doczytałeś tego wątku w swoim mailu.

Ja się pytam, gdzie mój key?

Ja się pytam, gdzie mój key?

Sadzać po tym co jest na forum officialnym http://forums.totalwar.com/showthread.php/139988-Be-the-first-to-play-Total-War-ARENA!!-*UPDATED*?p=1239378&viewfull=1#post1239378

Hello Everyone,This event has no bearing on the Vanguard members you shall all get notified once we enter Closed Beta testing.The event itself was small in scale and very localised with the aim to get feedback from very hardcore multi-player and single-player total war fans. Sorry for those who didn't get picked it wasn't an easy task to pick from all the emails we got.Please keep an eye on the forums and our social media for any upcoming announcements regarding Total War:ARENA

To teraz na closed alpha wpuszczają maniaków którzy zaznaczyli ze sporo grają et. Na których mogą testować mechaniki gry i resetować różne rzeczy w tym jest spora pewność ze nie uciekną się nie przestraszą i tak nie znudzą grą.

A wy dostaniecie do Closed bety w której dostaniecie bardziej dopieszczoną grę żeby nie było płaczu ze za bardzo zbugowana etc . W sumie nie zdziwił bym się jak by to było po jakimś wipe dla tych alphy, albo coś w tym stylu. Dodatkowo raczej otrzymacie jakieś dodatkowe bajery ^

Zobaczymy :) Czekam na to :) Aby tylko się nie okazało, że też jakieś P2W jak w Battles Kingdom będzie ;d

Co do sklepu to jak zawsze to wyjdzie w praniu po wydaniu oficjalnym, w niektórych grach nie wiadomo przez parę miesięcy czy wyjdzie P2W ( Po poślizgach i stracie graczy zwykle to wychodzi. )

A na początku jak zawsze obiecują balans miłość i pokój na świecie .

Jak w temacie, szukam innych szczęśliwców, którzy dostali zaproszenia do gry. Najbardziej zależy mi na supporcie (łucznicy itp.) lub kawalerii. Sam gram grecką piechotą : ) Robię też support i kawalerie jednocześnie, ale wolniej niż piechotę. Mój nick w grze: Lojku