Tree of Life

Z chęcią dołączę. Nick w grze: Thulkrast.

Ciul, zagram z wami.

thessilent

Rozumiem, że teraz server jest wyłączony? już sie bałem że od razu jakiegoś buga mam, przed chwila dokonałem zakupu. Chętnie również dołączę do osady o ile trafie po tej mapce ;).

Naprawa krytycznego błedu trwa. Wczoraj roolback był a dzis to naprawiaja. Co do dołaczania to pisac na steam : Relo bo w grze nie ma priv wiadomosci itp

Tak. Gra jest wyłączona póki co, coś tam naprawiają. Może to potrwać do 12 godzin.
zapraszamy zapraszamy, przydadzą sie nowe ręce do pracy hehe ;)

A serio będzie wam o wiele łatwiej i przyjemniej zacząc i wyskillować postacie w naszej wiosce

Rozumiem, że server powinien wstać jakoś za godzine? skoro posta dodali bodajze o 7(mojego czasu)

[EDIT]

Nie wiem, jak to sie stalo, ze widzialem tam wtedy 7, teraz pokazuje 13 wiec lipa bedzie, zapewne zeby dzisiaj zagrac.

Mi to raczej wygląda a 12h prac nad serwerem. Obym sie mylił.

Swoja droga nieprofesjonalne troche podejscie, ze robia takie cos w niedziele, gdzie ludzie maja najwiecej czasu na gre. Gdybym sprawdził to wczesniej, prawdopodbnie nie kupiłbym tej gry ;p

Swoja droga nieprofesjonalne troche podejscie, ze robia takie cos w niedziele, gdzie ludzie maja najwiecej czasu na gre. Gdybym sprawdził to wczesniej, prawdopodbnie nie kupiłbym tej gry ;p

Jeżeli był błąd krytyczny, to chyba dobrze że od razu wzieli się za naprawę tegoż błędu.

No i pamiętajmy że to alfa...

Niby tak, moje poirytowanie wychodzi z tego zalozenia, ze wlasnie kupilem te gre specjalnie na ten czas(dzisiaj), tak czy siak dawajcie znac jak juz server wstanie ;).

Chętnie z kimś pogram, choć gram rzadko. P

PS. Szukam pana, który podróżował z moją grupą długi kawał czasu i przez ten czas niósł deski wlokąc się mozolnie. W dzień szedł, w nocy jadł, trzymał te deski i maszerował a myśmy dopiero gdy cie zabrakło zaczeliśmy zastanawiać się dlaczego je niosłeś? Jeżeli to czytasz, a wiem , że jesteś Polakiem, bo powiedziałeś do mnie "siema ziom". Zatem jeżeli to czytasz, odpowiedz mi proszę po cholere były ci te deski potrzebne?

Wyłączyli serwery chwilę przed godziną 17, skoro naprawa ma potrwać 12 h, to należy się spodziewać, że serwer wstanie koło 5 nad ranem i nie spodziewałbym się szybszego rozwiązania sprawy. Szkoda tylko, że akurat wypadło to w niedzielę, no ale widocznie problem był na tyle poważny że nie można było z tym czekać do środka tygodnia.

jak wywaliło im błąd krytyczny, to w ogóle nie mogli czekać... chyba że gra miała byc off przez pare dni :P

No nie był na tyle krytyczny, skoro nie wywaliło ludzi z gry, co więcej wszyscy gracze dostali komunikat, żeby się wylogować na 5 min przed rozpoczęciem prac. Ale ja tam się nie znam :P btw. otworzyliśmy sklep w naszej osadzie :P jakbyście czegoś potrzebowali (ubrania, broń,bandaże) to zapraszamy :P:D

ubranka jakieś by sie przydały, jak coś to jutro do was wpadniemy i sie dogadamy ;]

No to super :) akurat ubranka szyje ja wiec równie dobrze możecie dostarczyć materiały a ja coś tam zrobię. Jak wystartuje gra to podam Ci współrzędne na steamie gdzie przyjść i reszte szczegółów ustalimy :)

Zapraszam do gildi WatchTower

Dodajcie na steam, właśnie pobieram: yoshieel

steam: carran2