Trickster Online

Kiedy próbuję odpalić grę, przy launcherze wyskakuje mi coś takiego:Wie ktoś może jak to naprawić czy cuś? o_o Ściągałem grę 2 razy więc nie w tym problem :/

Mam ten sam problem, na początku pisało, że coś źle jest zainstalowane, a gdy otworzyłem jako Administrator to wyskoczyło to co Tobie :(

Kiedy próbuję odpalić grę, przy launcherze wyskakuje mi coś takiego:Wie ktoś może jak to naprawić czy cuś? o_o Ściągałem grę 2 razy więc nie w tym problem :/

Typ zgodności z Windows XP oraz jako administrator - pomogło wielu osobą.

Proszę napisać czy wam też :)

Nie pomogło, ale sam ogarnąłem, Simeonus musisz ściągnąć manual patcha z tej samej strony co ściągnąłeś klienta i będzie chodziło :) A co do Queshua, sorry ale już mnie to powoli irytuje, jak Ty znajdujesz czas na granie chyba w 50 gier na raz? Wszędzie, WSZĘDZIE na forum widzę Twoje posty w stylu "Gram, zagram, pogram, zbieram ekipę", masz już chyba ekipy do 10+ gier i sam grasz w 30+, mam wrażenie, że tylko bezmyślnie wstukujesz sobie posty na forum -_-

P.S pogrywam, jestem już w naszej Polskiej gildii, gram Bunny <3 nick: Derpblade

Jak wygląda sprawa z ilością osób online na serwie i z naszym polskim community ? :)

Centrum polaków to forum - www.trickster24.ndl.pl

W grze posiadamy gildię, gra około 30 polaków (codziennie zaczyna około 2-4 nowych).

Ja jestem od Polskich graczy i mam najszybszy kontakt z ekipą serwera.

Serwer w niedziele będzie miał eventy (w tym darmowe myshop itemy) z okazji miesiąca jak działa, ma obecnie około 1300 osób, ale gra na raz średnio 500 ze względu na różne strefy czasowe.

Na kolejne pytania odpowiadam jutro, tj. 13.09.2013 od godz. 14.40

Właściwie to jaki ta gra oferuje endgame? Strasznie mnie załamuje, że są w tej grze tak słabo zróżnicowane bronie, gram Bunny, która w przyszłości będzie "Boxer" a nie walczy rękawicami tylko jak każdy mieczami/tarczami... Co się robi na h-lvlach w tej grze?

Też mam kilka pytań :<.>

Gram sobie Sheep, ale kurde tak wolno castuje spelle atakujące że oprócz 1 arrow'a na rozpoczęcie walki nie opłaca się castować i lepiej bić z autoatacku, bo przerywa cast gdy mob uderza. Jest jakiś sposób na szybszy cast? Jakoś nie widzi mi się uciekanie przed mobami i castowanie, czar ma mały zasięg, a coraz więcej mobów lubi atakować zanim użyje czaru.

A może sheepem warto zainteresować się czymś ze skilli melee?

Po co są karty z potworkami, widziałem jakąś opcje 'card battle', a oprócz tego mają jakiś użytek?

Opłaca się w ogóle robić questy?

Nie pomogło, ale sam ogarnąłem, Simeonus musisz ściągnąć manual patcha z tej samej strony co ściągnąłeś klienta i będzie chodziło A co do Queshua, sorry ale już mnie to powoli irytuje, jak Ty znajdujesz czas na granie chyba w 50 gier na raz? Wszędzie, WSZĘDZIE na forum widzę Twoje posty w stylu "Gram, zagram, pogram, zbieram ekipę", masz już chyba ekipy do 10+ gier i sam grasz w 30+, mam wrażenie, że tylko bezmyślnie wstukujesz sobie posty na forum P.S pogrywam, jestem już w naszej Polskiej gildii, gram Bunny nick: Derpblade

Nie musiałem, wystarczyło - tak jak napisał Hawk - ustawić tryb zgodności z SP3XP :)

Też mam kilka pytań :Gram sobie Sheep, ale kurde tak wolno castuje spelle atakujące że oprócz 1 arrow'a na rozpoczęcie walki nie opłaca się castować i lepiej bić z autoatacku, bo przerywa cast gdy mob uderza. Jest jakiś sposób na szybszy cast? Jakoś nie widzi mi się uciekanie przed mobami i castowanie, czar ma mały zasięg, a coraz więcej mobów lubi atakować zanim użyje czaru.A może sheepem warto zainteresować się czymś ze skilli melee?Po co są karty z potworkami, widziałem jakąś opcje 'card battle', a oprócz tego mają jakiś użytek?Opłaca się w ogóle robić questy?

Kiedyś jak grałem Magic'iem to miał taką fajną umiejętność, trzy kółka cast'ował odrazu i atakowały. Świetne obrażenia i średni zasięg. Nie wiem tylko jak się to nazywało ^^

P.S. IGNs: Simeonus - Buffalo & Constatine - Magic ~ możecie dodać do Friends czy co tam jest ^^ I swoją drogą jak nowe umiejętności zdobyć?

Właściwie to jaki ta gra oferuje endgame? Strasznie mnie załamuje, że są w tej grze tak słabo zróżnicowane bronie, gram Bunny, która w przyszłości będzie "Boxer" a nie walczy rękawicami tylko jak każdy mieczami/tarczami... Co się robi na h-lvlach w tej grze?

Gra nie jest skończona jeszcze, mimo wielu lat jest ciągle rozwijana i ma dodawane nowe mapy i systemy.

Wysokie lvle biją bossy, zbieraja lepsze itemy, wykonują sanktuarium(S2), PvP, hmmm i nie wiem co jeszcze, sam nie miałem nigdy 400lvl :)

@Sim

Dzięki wielkie ^^, od razu lepiej się gra.

Nowe umiejętności hmm ja po prostu kupiłem karty ze spellami od npc ^^.

I jak się podoba gra tym którzy zaczęli grać?

Przypominam iż 15.09.2013 (niedziela) jest od godz. 16.00 event z okazji miesiąca działania serwera.

Bardzo mi się podoba, mam kilka problemów i wątpliwości, ale przyjemnie się gra. Niestety mam strasznie mało czasu na granie, ale w miarę możliwości będę online.

Ponawiam pytanie dotyczące questów, gadałem z Kuroi i mówiła że trzeba robić, trochę mnie to martwi.

I kurde nie wiem dlaczego nie mogę się nauczyć jakiś 2 skilli z kart :<.>

W miarę możliwości czytam też wiki, ale za wiele nie pomaga :P.

W ogóle to jak na razie samych życzliwych ludzi spotkałem, to ogromny plus.

Miło to słyszeć (czytać?) :)

Polecam to wiki: http://www.mytrickst...p/Main_Page?a=0 jest do obecnej wersji gry - "pre-revolution", ggftw wiki jest do wersji "Season 2" która będzie dodana prawdopodobnie w tym roku.

Questów nie trzeba robić. Jednak jest wykonanie ich opłacalne, np. dają equip, a w S2 (Season 2) dają kasę.

Skoro naprawdę nie lubisz ich robić to możesz ograniczyć się tylko do Episode quest, stanowią główną fabułę i dzięki ich wykonaniu można odblokować misto w Mirage oraz Underground(S2) i Alteo(S2) i przyszłe mapy po Alteo :)

Jaki masz nick w grze? Trochę dużo już osób z Polski i nie kojarzę wszystkich :P

Skoro naprawdę nie lubisz ich robić to możesz ograniczyć się tylko do Episode quest, stanowią główną fabułę i dzięki ich wykonaniu można odblokować misto w Mirage oraz Underground(S2) i Alteo(S2) i przyszłe mapy po Alteo Jaki masz nick w grze? Trochę dużo już osób z Polski i nie kojarzę wszystkich

Właśnie tak postanowiłem robić ^^(a reszta to przy okazji, jak akurat będę miał te itemki, co npc chcą w inventory.

Nick: Shanise :P

Jakiś kontakt na TS'a?

Jakiś kontakt na TS'a?

http://www.trickster24.ndl.pl/thread-152-post-727.html#pid727

484083_261425424020120_1170045612_n.jpg

Informuję, że jutro (9.02.2014) odbędzie się długo oczekiwana aktualizacja serwera do Season 2. Zapraszam do przeczytania komunikatu - co należy zrobić przed aktualizacją -> http://www.trickster24.ndl.pl/thread-167-post-770.html

​​Aby grać w Trickstera po aktualizacji do S2 wystarczy pobrać ten plik https://mega.co.nz/#!s5xwAJ7T!TsVcSjJLatPVGYz_fOT4PYG_FF2wnP5LRnhOnuByUxw i uruchomić plik .exe - on sam wszystko pobierze.

Kilka screenów jak wygląda gra po aktualizacji:

54sh.png

arum.pngl1ze.pngz8fd.pngm5c9.pnglm14.pngcoir.png4u70.pngtaep.pngsc96.png0c50.png7rv5.pngykoy.pngnhiq.png4obt.png7mj8.png3h4b.pngjg1m.pngf0is.pngd1tg.png7wrq.pngtw1x.pngii0k.pngptzl.png5oya.pngvq0f.png1t50.png72tc.png

Macie jakąś gildie w tej grze :P?

Tak - Husaria (tylko Polacy)

s1c4.png25iz.png2btm.pngq6go.pngq65u.pngqy71.png5wiy.png