Turowa Steam

Siemka. Szukam dobrej gry z walką turową z platformy steam do 100zł. Wymogiem jest dobra oprawa graficzna :stuck_out_tongue:

Obczaj Wakfu lub Dofus. Najlepsze turowki mmo w jakie gralem, wakfu darmowe dofus freemium

Każda gra może być turówką, gdy masz po 4FPS. Przemyśl to.

Z turówek to chyba najlepsze jest seria Heroes of Might and Magic, wprawdzie mocno zniszczona przez Ubisoft, ale nadal całkiem grywalna. Takim klasykiem na pewno są Heroes III (Jest wersja HD, ale jej nie polecam bo jest bez dodatków, które dla tej gry były bardzo ważne). Ja osobiście lubie też Heroes V, chociaż grafika jak na dzisiejsze czasy nie jest zbyt powalająca :stuck_out_tongue: Z nowszych odsłon masz Heroes VI i Heroes VII, chociaż ten drugi (i w sumie pierwszy też) jest mocno pobugowany i raczej nie ma widoków by mieli zamiar łaskawie go połatać.

Jest jeszcze Endless Legend, chociaż mnie osobiście nie umiało jakoś wciągnąć. To klimat futurystyczno-fantasy, ma też sporo dodatków, nawet niedawno wyszedł nowy.

Nie kojarzę aby przez ostatnie lata wyszła jakaś fajna strategia turowa (niby jest Mutant Year Zero: Road to Eden, chociaż ma baardzo specyficzny klimat), chociaż sporo wyszło RTSów np. Frostpunk, They Are Billions, Nortgard.

No i ewentualnie seria Total War: Warhammer, chociaż to gry pół-turowe i pół-rts + są stosunkowo drogie (sama podstawka to wydatek powyżej 100 zł a jeszcze oczywiście jest sporo dodatków)

Divinity: Oryginal sin 2 i XCOM 2 to moje propozycje.

Divinity: Orginal Sin 2, XCOM 2 i Mutant: Year Zero ale do tego musiał byś dorzucić 25 zł.