Układy w Grepolis

Od kilku dni po serwerach grepolis krązy taki obrazek. Sam gracz tego nie ukrywa nazywając układy strategią gry. Wydawca ignoruje skargi w tej sprawie i udaje że się nic nie stało.Każdy powinien się dwa razy zastanowić zanim zacznie w to grać i dziesięć razy zanim wyda złotówkę na tą grę. Jest to rozmowa pomiędzy głównym adminem i graczem.

1lajk

Ciekawe ile trzeba “zainwestować” żeby takie usługi u administratorów odblokować :grin::grin:

W takie coś grano w pierwszej dekadzie XXI wieku.

Od dzisiaj sojusz który postawił sie kolesiostwu administracji zaczął być prześladowany.Pod groźbą banów kazali zmienic nazwę sojuszu który istniał kilka miesięcy. informacje o tym założyciele dostali na maila i czas 24godzin na zmiane. Jak widać na obrazku powyżej znajomi adminów info dostają w grze, natomiast ich przeciwnicy na maila, bo jest szansa ze w 24godziny nikt tego nie odczyta i beda mogli rozdawać bany na lewo i prawo.

Wrzuć jakieś screeny.

Ten screen to żaden dowód . Żeby oskarżać Administracje o tak poważne rzeczy jak układy w mechanice gry to trzeba mieć poważne dowody a nie screen który jest w dodatku nie pełny i zakrywa część rozmowy PW , więc nie wiadomo czy nie było kontynuacji rozmowy i jak ona wyglądała i czy na pewno to był admin lub ktoś z administracji . Nie bierz tego do siebie niepolecam ale ja ci polecam sprawdzać najpierw grunt zanim zarzucisz taką przynętę . :slight_smile: