Unturned-Gracze poszukiwani

Wszyscy podają nicki a zebrał się może ktoś na jakimś serwerze? :) Chętnie dołącze

Też zagram nowy jestem w tym ^^.

Steam: Eryk Kańciano Espenidyla

Nie ty jedyny .

Mogę zrobić serwer ale max 12-16 bo więcej nie zmieści na moim necie więc dodawać(albo pisać PM) bym mógł IP podarować

http://steamcommunity.com/profiles/76561198005670098/ moj profil steam id : tunia , dla tych ktorzy chca grac prosze o pw na steamie posiadam wlasny serwer ts , ale prosze o zglaszanie sie osob 16+ , ogarnalem juz pare serwerow pvp tak wiec mozemy zrobic z nich miazge ;d

Nick: Vargard

Zainteresowanych zapraszam do sieci: UnturnedPL1 , UnturnedPL2 , Gramywunturned , hasło: 123 . IP: 25.180.91.95 . Narazie serwer offline dam znać na hamachi, kiedy gramy proponuje dzisiaj o 12 :-)

Nawal ostro steam: derezap a nazwa Wielka Kobra

Niby już jakieś dedyki są na 24 osoby są ale nie mogłem wbić bo timed out ale to prawdopodobnie ze względu na full graczy.

ktos ma dobrego neta i z forwardowane porty zeby postawic na 12 osob i zrobimy np 4 grupy po 3 osoby i kto przezyje :> bo na hamachi w pokoju max 5 osob

Również zapraszam na Gramywunturned na Hamachi, hasło: 123 :D Serwer odpalony dzisiaj od 12

Panowie którzy byli wczoraj na ts niech wiedzą że nie gramy na hamachi,narazie gramy jak ktoś może załozc serwa a jak wejdą listy serwów to gramy tam i robimy masakre

Chcecie serwer? Proszę bardzo.

91.237.52.4

zapraszam do naszej społeczności!

Będzie was dużo, można się ugadać o własny kanał.

Ooo. Byłoby git grać z wami

Steam: panbilu

Co wy na to, by utworzyć grupę na steamie i wrzucić do niej link tutaj. Ludzie, którzy bedą chcieli się zapisać, dołączą do grupy. Na dodatek macie tam czat głosowy.

Nick steam:turson9627 chętnie pogram od teraz :)

Też jestem chętny

Steam: Kujot

18 lat

Ja też chętny!

Nick: Szeejk1

wiek: 22 lata

Zbieram chętnych dalej na serwer.

Pisać PW.

Wymagany TS3,minimum 16 lat i mikrofon.

Zainteresowanych zapraszam do sieci: UnturnedPL1 , UnturnedPL2 , Gramywunturned , hasło: 123 . IP: 25.180.91.95 . Narazie serwer offline dam znać na hamachi, kiedy gramy proponuje dzisiaj o 12 :-)

Macie jeszcze jakieś sieci bo wszystkie pełne ;/

Macie jeszcze jakieś sieci bo wszystkie pełne ;/

Wejdź do nas bo miejsca dużo :I