Upgrade komputera do 3000 zł

Ogólnie moi rodzice uważają, że 3.5k za kompa to za dużo :/ (co tam ze to moja kasa xd )

Skoro masz około 3.5 k na finalną wersję , to do v2 zestawu od Ksarou ( ten z RX 470 4GB ) dokup tylko SSD ( proponuje Goodram Iridium Pro 240GB ) i wycisz procesor używając ( Fera 3 HE1124 v2 ).

Pozdrawiam.

ps: wybacz Dekir jednak chyba za bardzo się zagalopowałeś ....

Twoi rodzice są bardzo ale to bardzo głupi  użyłbym lepszego sformułowania ale regulamin..

... dlaczego obrażasz jego rodziców ? Czasami stosując argumenty merytoryczne można choć nie zawsze wyjaśnić swoje zdanie , nie stosując słów jakich użyłeś ... to było przykre. Wypadało by jego przynajmniej przeprosić. ehhhh...


Pozwoliłem sobie zmodyfikować zestaw Ksarou, zwiększając jego wartość do 3405 zł. Można oczywiście uciąć jeszcze troszeczkę jego koszty wyrzucając chłodzenie i pastę.

https://www.morele.net/inventory/info/hQjYkL/

Co do zmian:

Zmieniłem zasilacz na nieco mocniejszy z certyfikatem GOLD, 16 GB ramu zamiast 8 GB, dodatkowe chłodzenie na procesor wraz z pastą termoprzewodzącą, wersja niereferencyjna karty graficznej od innego producenta (w mojej opinii Gigabyte są słabe).

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Witam wszystkich. Potrzebuję pomocy, gdyż chciałbym podrasować swój komputer, a szczerze powiedziawszy za bardzo się nie znam :/ . Mój budżet to ok. 3000 zł.

Specyfikacja komputera:

- AMD FX-6100 Six-Core Processor

-Nvidia GeForce 750 Ti

- 8GB RAM

- nie wiem czy się przyda ale zasilacz 500W :P

Chciałbym, żeby gry chodziły na średnich - wysokich detalach oczywiście full HD. Dziękuje za pomoc :) .