W jakiej grze chcielibyście się znaleźć po śmierci?

Zdecydowanie Postal :) siać zniszczenie i traktować wszystko ciepłym moczem to jest to ... hah

Myślę że gothic 1 z god modem :D

GTA 4..

Moja ulubiona gra, jeszcze kocham San Andreas ale GTA 4 to moja ulubiona gra.

Gra mnie w zaden sposób nie ogranicza, robię w niej co chcę, oczywiście istnieją w niej stróże prawa ale do najmądrzejszych nie należą..

Nie oznacza to zę jestem socjopatą, chocią z w GTA4 zamordowałem tylu ludzi , ponad 20 tysięcy :)

Ta gra daje mi możliwość odstresowania się, dwu godzinna sesja i jestem jak nowo narodzony..

Gdybym zszedla to własnie chcial bym byc takim Nico Bellickiem, czarny charakter, jednak nie jest przesiąknięty złem.

Tera Online lokacja początkowa na full ultra grafie:)A tak na serio to chciałbym być wiedźminem:) Zawsze marzyłem by zostać wiedźminem!

Zawsze, czyli masz 8 lat? Skoro gra wyszła w 2007 roku ;x

@up przypominam że książki o wiedźminie powstały dużo wcześniej

co do tematu chyba Fable: zapomniane opowieści. Wiele dobrej zabawy było z tą grą

Po długim rozmyslaniu stwierdzam iz najbardziej po smierci chcialbym byc Draeneiem Monkiem w wowie. Czemu monkiem? Bo łaziłbym z beczułką jakiegoś krasnoludzkiego ale, umiałbym robić płonące oddechy, robiłbym spin to win jak Garen, miałbym mega szybki sposób przemieszczania się a la wejście smoka i byłbym całą reszte egzystencji podchmielony.Czemu Draenei? 25 tys lat życia plus macki, czego chcieć więcej?

Eve online

W Painkillerze byłoby zabawnie.

  • ~pkgod
  • ~pkweapons
  • ~pkammo

I lecimy x)

Final Fantasy 8. Zapisałbym się do Balamb Garden i został SeeD :)

Zawsze, czyli masz 8 lat? Skoro gra wyszła w 2007 roku ;x

Książka wyszła w 1990 roku. I kto tu ma 8 lat skoro nie wiesz, że Wiedźmin to nie tylko gra ? :D

Ja tak szczerze to chciałbym po śmierci życ w uniwersum Pokemonów (gry jak i bajka) :P

EVE Online

Książka wyszła w 1990 roku. I kto tu ma 8 lat skoro nie wiesz, że Wiedźmin to nie tylko gra ?

Trafne spostrzeżenie. Wiedźmina czytałem w wieku 12 lat czyli w roku 2000. Gra to tylko jedna setna tego co znajduje się w książce. No ale książki to taka abstrakcja dla dzisiejszych dzieciaków:)

Ciężkie pytanie.

Metal Slug,Mercenary Kings lub Castlevania :I

może jako larry laffer x)

Witam

Umieracie i możecie wybrać 1 grę, do której świata moglibyście się przenieść na wieczność.

Na jaką grę padłby wasz wybór, i dlaczego?

Ja do TES V Skyrim:

Codzienne nawalanie się mieczami, misje, zwiedzanie świata, piękne widoki, a co wieczór w karczmie przy ognisku słuchając barda.

Tylko oczywiście ten świat byłby jak prawdziwy. (normalni ludzie, a nie jakieś boty kierowane AI itd)