Warframe - grupa początkująca

Poszedł priv :slight_smile:

też jestem zainteresowany ale zamiast ts preferuje discord ;p

Korzystamy z TSa :slight_smile:

Ok ts juz jest ;p

Chętnie się dołączę :slight_smile:

Wiadomość prywatna wysłana :slight_smile:

Aktualnie uzbieraliśmy już 8 osób w tym weteranów, którzy wszystko tłumaczą pozostałym początkującym. Jeżeli jeszcze ktoś jest chętny dołączyć do ekipy, proszę o info :slight_smile:

Pozdrawiam

Witam, również jestem chętny, gram dopiero od 2 dni, więc ekipa się przyda. Wiek 23, ts posiadam, pozdrawiam :slight_smile:

Wiadomość wysłana :slight_smile:

Widać nie bez powodu gra cieszy się dużą popularnością. Po zapowiedzi ostatnich dodatków i bitw kosmicznych w weekend serwery nie wytrzymały logowania jednocześnie 500 000 ludzi :slight_smile:

Zapraszam pozostałych chętnych do dołączenia

Jestem zainteresowany dołączeniem do was. :smiley:

Wiadomość prywatna wysłana.
Posiadamy już 10 osób w grupie i powoli rozwijamy swoje zdolności oraz zdobywamy wiedzę o grze. W takim tempie niedługo dojdziemy do rajdów ^^

Zapraszam pozostałych chętnych :slight_smile:

up :slight_smile:

oplaca sie zaczynac ? Gralem na PS4 ale mam teraz dobry piecyk i myslalem zeby pograc. Da rade wbic w ekipe ? Samemu to raczej padaka…

Według mnie jak najbardziej warto. Można grać z klanem, randomami, solo - jak wygodniej :slight_smile:

Jestem zainteresowany :stuck_out_tongue:

Wiadomość wysłana :slight_smile:

Ze względu na większą liczbę chętnych, odpaliliśmy budowę większych koszarów dla naszych dzielnych Tenno :slight_smile:

Wlasnie zaczalem sciaganie, internet 1000mb wiec raz dwa sie sciagnie, mozna namiary na TS ?

Priv wysłany :slight_smile:

@up :slight_smile:

Hejka, też mam ochotę z kimś pograć :wink: