Warframe - grupa początkująca

Według mnie jak najbardziej warto. Można grać z klanem, randomami, solo - jak wygodniej :slight_smile:

Jestem zainteresowany :stuck_out_tongue:

Wiadomość wysłana :slight_smile:

Ze względu na większą liczbę chętnych, odpaliliśmy budowę większych koszarów dla naszych dzielnych Tenno :slight_smile:

Wlasnie zaczalem sciaganie, internet 1000mb wiec raz dwa sie sciagnie, mozna namiary na TS ?

Priv wysłany :slight_smile:

@up :slight_smile:

Hejka, też mam ochotę z kimś pograć :wink:

@Etolonr priv wysłany.

Nasza baza klanowa rozrasta się w dużym tempie (aktualnie będziemy budować laboratorium). Dzięki nowym koszarom zwiększyliśmy również ilość miejsca dla nowych klanowiczów.

Aktualnie wykonujemy kolejne misje fabularne i farmimy dzielnie materiały na nowe pancerze/bronie/strażników/mody.

Bardzo pomocna ekipa i kilku weteranów, którzy uczą i wspierają nas na każdym kroku.

Zapraszam pozostałych :slight_smile:

Witam, i ja chętnie się dołączę. Niestety, albo jestem ułomny, albo ślepy, ale nie potrafię znaleźć opcji napisania na PW ^^ Także piszę tutaj…Mój steam nickname to Tomikchomik1. Pozdrawiam.

Gdybyście szukali kogoś na eidolony 2x3 bądź więcej to jestem pod nickiem co_ja_pacze :wink:

@Tomikchomik11

Priv wysłany. Nowe osoby nie mają możliwości wysyłania wiadomości dopóki nie wbiją na forum rangi (z tego, co sprawdziłem).

@poziomka

Na eidolony jeszcze nie chodzimy (większość osób to początkujący, którzy dopiero uczą się gry). Jeżeli szukasz grupy do wspólnej gry for fun i chcesz dołączyć do klanu, daj znać :slight_smile:

Mam już klan. Co prawda 3 osobowy, ale przynajmniej z własnym emblematem i nikt mnie z niego nie wykopie za nieobecność ;).

@poziomka

3 osobowy to tak trochę malutki, ale rozumiem :slight_smile:

Witam tez szukam towarzystwa do gry, mialem polroczna przerwe w grze ale zaczynam znowu grac i teraz wciagnelo mnie jak nigdy :slight_smile:

22 lata i Ts3

@Cholew priv wysłany. Daj znać kiedy się pojawisz :slight_smile:

chętny proszę o priv

@eVol priv wysłany :slight_smile:

@Cholew @FlaameZ Dajcie znać kiedy będziecie

Ja również chętnie dołączę.

@Sagan07 priv wysłany :slight_smile:

@up W klanie jest już 15 osób. Zapraszamy pozostałych chętnych. :slight_smile: