[Warframe] Paradoks CzT

Ranga Konta: 15

Wiek: 27

Nick: Umcyk

Kilka słów o sobie: W warframe gram juz od paru lat (664h przegrane) z mniejszymi lub wiekszymi przerwami. Szukam osob z ktorymi mozna wspolnie pograc.

@Sito @Fleks Już przyjęci.

Witamy!

Witam

Ranga Konta: 4

Wiek: 19

Nick: Ketion

Kilka słów o sobie: Kiedyś grałem w warframe lecz przez brak ludzi z którymi mógłbym grać odstawiłem go teraz chce wrócić posiadam podstawową wiedzę na temat gry i mam nadzieję nadgonić jak najszybciej swoje braki w wiedzy

@Ketion Już przyjęty.

Witamy!

Dnia 20.10.2017 klan został ostatecznie zamknięty.

Bum, kaput, klanu nie ma.

poztytywni_patole3.thumb.jpg.ef2bda61c1b48721652a29d94a310d87.jpg

Tenno!

Klan Paradoks Czt poszukuje nowych graczy w swoje szeregi. Istniejemy praktycznie od początku gry dzięki czemu posiadamy majętną wiedzę na temat Warframe. Obecnie obraliśmy sobie za cel pozyskanie nowych graczy w celu stworzenia jak najlepszej społeczności polskich graczy w Warframe. W tym celu nie mogło zabraknąć sojuszu Get Clem, w którym znajduje się ponad 35 polskich klanów.

Jednak kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością graczy, która czerpie satysfakcję ze wspólnej gry. Stale rekrutujemy nowych graczy, tworzymy własną stronę internetową i bierzemy czynny udział w różnych eventach występujących w grze.

Naszym priorytetem jest posiadać zorganizowaną społeczność graczy w celu osiągania jak najlepszych wyników w eventach. Niemal codziennie organizujemy wszystkie 3 rajdy, które z kolei idą nam bardzo sprawnie. W między czasie oczywiście chodzimy na wspólne misje, pomagamy nowym graczom i spędzamy miło czas przy muzyce.

Tak więc jeśli:

§1

Posiadasz TS3

§2

Masz ukończone 17 lat

§3

Jesteś w stanie zaoferować swoje wsparcie podczas eventów

§4

Znasz bądź posiadasz chęć poznania gry

§5

Lubisz spędzać czas w miłej atmosferze

Wpadnij i nas poznaj

Jak do nas dołączyć?

§1

Napisasz post w tym temacie, jak w przykładzie poniżej:

Ranga Konta:

Wiek:

Nick:

Kilka słów o sobie:

§2

Wejdź na serwer TS3 (adres dostępny na PW)

§3

Przeskocz na kanał "Rekrutacja Rekrutacja Paradoks CzT"

§4

Zaczekaj na Administratora, bądź Moderatora z klanu Paradoks CzT

§5

Odbądź krótką rozmowę i zaakceptuj Regulamin

§6

Wejdź do nas na kanał i graj!

Wszelkie pytania proszę kierować do mnie na PW lub pisać w tym temacie - odpowiem na każde pytanie. Osoby chcące lepiej poznać nasz klan zapraszam do zapoznania się z naszą stroną tutaj. Znajdziecie tam odpowiedzi na większość nurtujących Was pytań. Jednak myślę, że najlepiej po prostu odwiedzić nas na TSie (adres dostępny poprzez PW), posiedzieć z nami i zdecydować. :)