Warn za cenzurę?

Autor tematu napisał tu tylko jeden post. Moderacja, która mogła coś zrobić w jego sprawie, napisała 2 posty, po jednym od każdego. To są osoby, które powinny były się tu wypowiedzieć. Mogę więc wiedzieć, dlaczego nawet "Przyjaciele" forum robią tutaj bajzel na równi z "gorszymi"?(To chyba stanie się ulubiony zwrot na forum)


Moderacja doszła, że warn został przyznany słusznie, więc temat powinien być już dawno do zamknięcia.

Nic nie zdziałasz miałem od zawsze w swoim profilu legendarny avatar z Lineage 2 "buy my fucking soul shots" i dostalem za to 3 warny to juz jest przegiecie . Od kogos kto jest mniej modem od mojego starzu na forum i musialem niestety w paincie przerobic . A portal odwiedzam od poczatku jego istnienia . I nie bylo tego w regulaminie jak ten avatar byl dodany .

Popcorn mi się skończył...

Prawda jest taka, że tylko Góró może nas sądzić!

A i co za kura(dosłownie kura) dała mi bana na moim drugim koncie? KocieUszka? Ledwo co zrobiłem nowe konto i chciałem te usunąć I BAN. No ja pieprzę(np. zupę);.
Nie wiem o chj.(Skrót od chwyt jezusa) wam chodzi na tym forum. Ale kura troszeczkę oleju w głowie. Banujecie kogo popadnie. Np. LisieUszka CO ON WAM KURDĘ ZROBIŁ? Bezbronny mały lisek, a wy go tak potraktowaliście.

PS Klub Anime na zawsze w moim serduszku<3
Na szczęście eMPiCi nie daje warnów za byle co. CHWAŁA IM!

I czekam na perma.

warn_ico.png
Jak sobie życzysz
~Leman


perm_ico.png
Dostałeś perma - administracja mmorpg.org.pl & Hello Kityy

Skoro czekasz na perma, to po co w ogóle był ten temat?

Fajnie, że przy rejestracji w ogóle można go przeczytać

Dziwi mnie bardzo jak możecie warnować tutaj kogoś skoro tego regulaminu niema przy rejestracji ja teraz próbując założyć konto nie zobaczyłem regulaminu więc go nie można zaakceptować a jeśli regulamin jest gdzieś w topikach to nie jest akceptowany przy rejestracji ( tylko i wyłącznie regulamin ukazany przy zakładaniu konto i ukazany użytkownikowi może być od niego wymagany) więc teraz to już głową admina od tego by ten regulamin się ukazywał przy rejestracji

by nie było regulamin czytałem ale musiałem go odszukać na forum a nie był on pokazany od początku teraz też nie patrząc na kod który nam kolega podał osoba nie sprawdzająca tego zgada się na byle co w kodzie może być dopisek oddamy twojego maila firmie spamerskiej :)

a tak dla administracji tak to powinno wyglądać

/topic/51705-regulamin-forum-05082014-update/#entry368285">http://mmorpg.org.pl/forum/topic/51705-regulamin-forum-05082014-update/#entry368285">

@UP

Jeżeli przy rejestracji nie możesz zapoznać się z regulaminem, to nic nie stoi na przeszkodzie aby spokojnie zrobić to później (tak było w moim przypadku) i gdy się z nim nie zgodzisz wystarczy, że przestaniesz odwiedzać forum. Po założeniu konta przecież nie ciąży na Tobie żadna odpowiedzialność prawna. Natomiast zgadzam się z tym, że powinien być dostępny od razu przy rejestracji.

TheAllien przestań robić sceny. Jeśli rzeczywiście chciałbyś perma, daj mi znać na pw.

Główne założenie tematu zostało wyjaśnione, więc zamykam.

Troszeczkę rozśmieszył mnie dzisiejszy warn. Który dostałem za słowo ocenzurowane.
warnpng_weqsxna.pngNIE ROZUMIEM

Proszę o zdjęcie warna albo permanentnego bana na forum, gdyż nie popieram waszej polityki jak za komuny.