Warto wracać?

BioshopBS, no to od tego czasu zmieniło się bardzo dużo :) Warto wrócić i pograć trochę, jak podejdzie to super, a jak nie to wywalisz z dysku :P Nic na siłę.
Pod PVP trochę kiepsko, moim zdaniem. Lepsza druga klasa- Gunner.

gunner mnie jakoś nie interesuje ale pomęczę się robocikiem.. a nóż coś z tego będzie nie raz już ludzie skreślali postacie na pvp a kosiłem równo więc kto wie.

Wszystko zależy od tego jak ogarniesz swoją postać. Problem tej klasy polega na tym, że wywalisz wszystkie skille i masz cd. Więc jak wykręcisz dobry dmg to spoko, gorzej jak nie, wtedy szybko padniesz.

dla mnie akurat spory cd to mały problem.. no jakoś się ugra tym na pewno.. będę po stronie asmodian czy jak te czarnuchy się nazywały

Też gram po stronie asmo od 3 dni, robię sorca i coś mało osób widzę(54lvl). W pandemonium tak mało ludzi bo siedzą gdzie indziej czy zwyczajnie tak mało ludzi teraz gra?

Siedzą gdzie indziej ponieważ Panda już nie jest głównym miastem.

Zależy na jakim serwie grasz.. Na Barusie jest spoko, do 55 lvl graj na "Rookie server"(ludzie ze wszystkich serwerów), potem musisz już przejść na główny.

Dokładnie jak kolega wyżej, Sanctum i Panda trochę opustoszały, teraz ludzie siedzą w- Esterra (Ely) i Nosra(Asmo).

Serwer rookie jest do 65 od 5.0

Na barusie gram, jak wbije wyższy lvl to zobaczę jak to wygląda w Nasra, le jedno jest pewne że mnie jest ogłoszeń na tablicy niż jakieś rok temu. Mimo to i tak mam zamiar grać bo gierka jest spoko ciężko w tym momencie o lepsza imo.
@edit
Sorc dobry teraz w 5.0?

tak jak w temacie warto wracać do tej gry na EU? czy może jednak próbować na NA? czy całkowicie sobie odpuścić?